Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759354 пъти)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #405 -: Юли 30, 2014, 09:44:44 pm »
Отношенията ми с Х. приключили ли са окончателно? Как ме възприема той на този етап?
Моля ви за помощ по хорара.
Благодаря ви.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #406 -: Юли 30, 2014, 11:10:26 pm »
Отношенията ми с Х. приключили ли са окончателно? Как ме възприема той на този етап?
Моля ви за помощ по хорара.
Благодаря ви.
По тази карта не излиза да имате прекъснати отношения
А ти само питаш, питаш, а не даваш по нито един въпрос обратна връзка... :96:

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #407 -: Юли 30, 2014, 11:28:06 pm »
Благодаря ти, акрукс.
Да, не са прекъснати. Имаше неразбирателство и охладняване, отдалечаване.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #408 -: Август 12, 2014, 12:33:54 am »
Отново аз с моите упражнения.

Х (жена) пита през следващите 3 месеца ще има ли някакво развитие на отношенията и с У(мъж)? Като уточнение ми е казала, че са имали несериозна връзка(тя е била по-хлътнала), но в началото на юли са я прекъснали.
Тя е представена от Юпитер в 8дом, той от Меркурий също в 8. Имат съвпад по дом, но не и по знак. Неговият У5 е неин 1 дом. На луната не и предстои аспект, което значи, че отговорът би следвало да е НЕ, поне на този етап.

Предполагам, че все още е рано да дам ОВ по този хорар, но понже имам някаква информация сега, ви давам ОВ ктм настоящия момент. Видяли са се през почивните дни. Явно 8 дом си е баш за секса;)) , поне от това, което ми каза:))

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #409 -: Август 12, 2014, 08:43:53 am »
И аз зададох един упражнителен въпрос, породен от пълнолунието в 8 дом

Ще преключат ли взаимоотношенията ми с И. този месец?

От тригона на Луната със Сатурн отговора очевидно е да, но ми е странно (по-точно неясно) нещо:
У1 е без аспекти, освен евентуалния съвпад със Слънцето и е в 12 дом - това може би означава, че аз самата искам нещо, но съм в неведение по въпроса (всъщност уж знам какво да направя, пък после не знам .. някакви щуротии).
Но повече ме учудва Луната - нали тя също по принцип е сигнификатор на питащия? Какво прави тогава там на Десц (1 дом на господина), като уж си мисля за прекратяване? Даже не прави и квадрат или опозиция. В същото време, тя самата е У5 на господина, което би трябвало да означава, че той може да си има някакво друго увлечение.
В някаква заплетена история май пак ще се вкарам. Сатурн е моя У5 и Луната приключва с тригон към него ??? Моя У5 и неговия У5??? Тепърва любов някаква между нас .... не ми се вярва ... нещо не доотчитам явно. Или може би всеки ще си хване по едно ново гадже? (за което аз нямам против) - неговия У8 сменя знака и после прави квадрат с моя У8.

В същото време У7 е ретро - В статията на Ади пише, че в този случай картата е нерадикална.
« Последна редакция: Август 12, 2014, 08:55:48 am от Happy58 »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #410 -: Август 12, 2014, 09:14:51 am »
Ще преключат ли взаимоотношенията ми с И. този месец?

Не, няма. Ти нямаш сили да приключиш, а той не иска да приключва. Ти си Меркурий, той е Юпитер, любов и страст велика помежду ви няма, но връзката ви е достатъчно силна и уютна.  Той управлява и Луната, и 4-ти дом, има повече есенциална и временна сила, но няма мотивация за промяна.

Ти си изгорена, той е в лъчите на Слънцето, което е и часови управител. Слънцето е в твоя терма и в негов деканат. По някакъв начин ситуацията за момента устройва и двамата. Не мисля, че скоро ще слагате точка.

Чак след 7 градуса Меркурий - ти, влиза в собствения си знак, тогава може да поотърси перушината и да потърси нещо, което да му е "по мярка", засега ще се оставиш на инерцията.

Венера скоро сменя знак - управлява втори и девети в картата, но като цяло няма отношения с другите сигнификатори - едва ли ще е промяна по любовна тема, по парична и чужбинска - възможно е.

ПС. За него граничната Венера е управител на трети и осми дом - видях какво си написала в съседната тема сега - та, възможно е и да ги подаде документите за развода най-накрая. Венера е в знака на екзалтация на Юпитер, вероятно е да е свързана повече с него, отколкото с тебе в картата.
« Последна редакция: Август 12, 2014, 09:17:40 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #411 -: Август 12, 2014, 09:25:02 am »
Уау, колко е готино да се четат анализи по различни методи :)

Благодаря и на двама ви ...

наистина аз нямам сили да сложа край, а на него му е удобно и не се напъва ... хем ми е приятно, хем ми е трудно с него.

А така ми се иска нещо по-новичко и по-ангажиращо :)

като чуя "неангажираща връзка" и ми настръхва косата - за моето везнишко слънце, стелиум в 3 дом и У1 в 7 дом това звучи като анатема :). Но .... явно трябва да науча да си проявявам СЛВ 11 дом, Телец :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #412 -: Август 15, 2014, 05:47:32 pm »
Илиян обича ли Нора?
Нора пита. ЗАедно са от година и половина, но все не му вярва?

Хм, Марс и Венера са в сходящ квадрат. Марс в 12 май Норчето нещо крие. Луната също прави квадрат към Венерата. Хм, абе май има право да се притеснява или бъркам?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #413 -: Август 15, 2014, 07:15:20 pm »
Илиян обича ли Нора?
Нора пита. ЗАедно са от година и половина, но все не му вярва?

Хм, Марс и Венера са в сходящ квадрат. Марс в 12 май Норчето нещо крие. Луната също прави квадрат към Венерата. Хм, абе май има право да се притеснява или бъркам?
  Бъркаш, да, при хорар се гледат аспектите на Луната в знака, в който се намира при задаване на въпроса, а не в следващия знак...
Луната У3 за Илиян е извършила хармоничен аспект с Венера У1, У5 за него, така че той не я излъгал, като е казвал, че я обича, тя нещо укрива относно себе си и чувствата, защото Марс У1, У5 за нея е в 12д
Венера У1, У5 на Илиян е в сходящ съвпад с Юпитер У8 за него- любовта му ще се увеличи, ще стане по-дълбока и важна за него- Юпитер е негов съУ10
Венера обаче е в сходящ квадрат с Марс, така че ако не раздяла, поне криза им предстои
« Последна редакция: Август 15, 2014, 07:18:24 pm от akruks »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #414 -: Август 15, 2014, 07:55:44 pm »
Илиян обича ли Нора?
Нора пита. ЗАедно са от година и половина, но все не му вярва?

Хм, Марс и Венера са в сходящ квадрат. Марс в 12 май Норчето нещо крие. Луната също прави квадрат към Венерата. Хм, абе май има право да се притеснява или бъркам?
не съм сигурна, че този квадрат се брои. има фрустрация  - марс ще се съедини със сатурн преди да направи точен квадрат с венера. възможно е трети човек да се намеси в отношенията им.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #415 -: Август 15, 2014, 08:47:35 pm »
Илиян обича ли Нора?
Нора пита. ЗАедно са от година и половина, но все не му вярва?

Хм, Марс и Венера са в сходящ квадрат. Марс в 12 май Норчето нещо крие. Луната също прави квадрат към Венерата. Хм, абе май има право да се притеснява или бъркам?
Не, той не я обича и не подозира каква буря от ревност и негативна енергия му насъбира тя.
Не вървят на добре нещата и тя може да направи нещо по - крайно.
« Последна редакция: Август 15, 2014, 08:52:27 pm от Теодор »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #416 -: Август 15, 2014, 09:27:46 pm »
Сигнификаторите на първи и седми дом освен, че вървят в квадрат, взаимно изобщо не се приемат по достойнство. Особено Венера (т.е Илиан) попада в знак на заточение при Марс. Нещо му се е насърбало много, нещо вече не му харесва. Тя ми стои някаква статична - нищо не прави, за да си спаси връзката - защото сигнификатора й е натикан в този 12-ти дом, че и е съвпаднал и със Сатурн - тотална парализа и  статичност според мен. Прави ми впечатление това много голямо наличие на огнени планети като сигнификатори на въпроса - и Луната, и Венера, а Венера играе двойна роля тук - и като сигнификатор на квезита, и като сигнификатор на естеството на въпроса. Като видя толкова много огън и жупел, нещо не си представям да видя компромис, а по-скоро всеки сам да гледа себе си.  Само Марс не е огнен, а е сигнификатор, но на него му стига, че е тронов и съвпад със Сатурн, за да се надуе и да си повярва, че винаги е прав, според мен нещата в тази връзка не вървят на добре.
« Последна редакция: Август 15, 2014, 09:29:19 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #417 -: Август 15, 2014, 09:32:34 pm »
Много благодаря, на всички включили се.
Общото със сигурност е едно - нещата не вървят хич на добре:)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #418 -: Август 17, 2014, 03:05:34 pm »
Харесва ли ме назованата по име, предстои ли да се обвържем? :)

Леле тази Луна в рак до какви мисли ни навежда ... за 1 час 3 любони хорара!  :57:


Ти бързата планета-по-заинтересован и по-вътре, последен аспект на луната-квадрат с ретромарс,  управляващ неин 3 дом, дано не те разочарова словесно. си


Няма промяна в отношенията ни. Да, разочаровах се от нея словестно - имахме някои спорове, караници, но нищо сериозно и драматично - имаме си стабилно приятелство. :) Никога не съм си я представял като нещо повече.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #419 -: Август 17, 2014, 03:38:13 pm »
Няма промяна в отношенията ни. Да, разочаровах се от нея словестно - имахме някои спорове, караници, но нищо сериозно и драматично - имаме си стабилно приятелство. :) Никога не съм си я представял като нещо повече.
Благодаря за ов, обаче казваш-никога не съм си я представял като повече от приятел, а иначе питаш-" Харесва ли ме назованата по име, Предстои ли да се обвържем?" Теди, май не си наясно със себе си. ;)
Открих аз една тема там за объркването приятелство-любов, да драснеш там, а? /шегувам се, излишно е да форсираш/ :08:
« Последна редакция: Август 17, 2014, 03:39:58 pm от enigma »