Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758911 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #480 -: Август 27, 2014, 04:29:58 pm »
То да беше питаla веднъж или два пъти... Сигурен съм, че усеща как прекалява, но грам не и е зор. "Не се срамува от нищо" :D

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #481 -: Септември 14, 2014, 11:58:32 am »
Ще подновим ли отношенията си с И.?



zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #482 -: Септември 14, 2014, 01:47:39 pm »
Благодаря Веско,

Много подробно.
« Последна редакция: Септември 14, 2014, 01:55:46 pm от zoh »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #483 -: Септември 14, 2014, 02:30:54 pm »
Асцендентът е късен, което показва, че или скоро си задавала пак същия въпрос (дори и наум)…
Много ясно, че си го е задавала наум — иначе нямаше да може да го формулира писмено. Още повече, че става дума за проблем от интимно естество. Въпросът трябва да те засяга лично, да е важен за теб, за да получиш смислен отговор от хорар.

Зох,
Мисля, че ще подновите отношения — неговият У1 (Марс) е в знак, управляван от твоя У3,5 (Юпитер), а неговият У3,5 (Меркурий) е във взаимна рецепция с твоя У1 (Венера), т.е. упражняваш някакво влияние върху него. Освен това Марс ще направи тригон с Юпитер, т.е. вероятно ще те потърси. Венера е в малко странно положение в момковия пети дом, есенциално хем е в падение, хем в свой триплицет, терм и декан… "потънала в себе си" ми дойде наум като сравнение. Освен това съвпада с неподвижната звезда Зосма — предполагам, че ти е мъчно за него или те е налегнала меланхолия. Както е отбелязал Веско, предстоящите аспекти на Луната с Юпитер и Меркурий и настоящия с Марс също сочат към "да".
« Последна редакция: Септември 14, 2014, 02:39:16 pm от Reptil »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #484 -: Септември 14, 2014, 02:39:38 pm »
Reptil,

Много благодаряза прочита!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #485 -: Септември 14, 2014, 08:19:36 pm »
Ще подновим ли отношенията си с И.?
Не, няма да ги подновите
Късният АСЦ позволява да се проследи крайното развитие на процес, започнал преди време

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #486 -: Септември 14, 2014, 08:26:30 pm »
Подкрепям Акрукс. За мен, късният асц. означава, че знаете отговора на този въпрос, та дори и под съзнателно. Луната има опозе към марс, квадрат към Нептун, куинкокс към сатурн и плутон, както и квадрат към слънцето и венера
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #487 -: Септември 15, 2014, 10:14:51 am »
Благодаря на akruks и kabala.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #488 -: Септември 24, 2014, 10:37:00 pm »
Днес имах един скандал, на любовна основа.

Въпросът ми е, след този скандал нещата ще тръгнат ли към по-добро? Аз държа на това!

Благодаря.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #489 -: Септември 24, 2014, 10:46:32 pm »
Ти си Меркурий във Везни и 5-тия си дом - действително държиш на разбирателство, хармония и приятно прекарване на времето вместо скандали. Той е Юпитер в Лъв, който е способен да проявява прекалена гордост. Луната ще завърши секстил с Юпитер. Малко по малко излиза от изгарянето на Слънцето. Би трябвало постепенно нещата да се изгладят. Но за начало на връзка (ако това се търси) надали ще е достатъчно това. В смисъл, че ако въпросът е за поставяне на начало на нова връзка, нямам нищо против да греша. Няма сходящ аспект между сигнификаторите ви, Меркурий и Юпитер, а този пренос на светлина, който Луната ще направи помежду им, не знам дали ще е достатъчен.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #490 -: Септември 24, 2014, 10:52:13 pm »
Благодаря ти Мирабела.
Наистина ще е достатъчно нещата да се изгладят и да разбере, че съм сериозен човек. Всъщност той се плашел от мен.....
но не може да осъзнае,че  не съм страшна :012:
Аз искам той да спре да се страхува и да види,че съм съвсем обикновен човек и то много приятен.
За мен това е важно, да се изглади комуникацията.А за връзка по-нататък ще мислим.
Да,той е много горд...прекалено даже.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #491 -: Септември 24, 2014, 11:17:17 pm »
Днес имах един скандал, на любовна основа.
Въпросът ми е, след този скандал нещата ще тръгнат ли към по-добро?
По картата не излиза да е имало скандал- Луната У3 в 5д е в опозиция с Уран в негов 5д, но аспектът е сходящ,  с негов У3 няма аспект, а с Марс аспектът е хармоничен
Нехармоничен аспект има между негов У1 и У3, но Юпитер няма да завърши квадрата си със Сатурн, така че няма да прекъсне общуването човекът, за когото питаш- Луната у3 е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер у1 за него в твоя 3д. и ще извърши съвпад с Меркурий у1, у5 в твоя 5д

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #492 -: Септември 25, 2014, 07:22:48 am »
Мерси много Акрукс.
Имаше размяна на много остри и лоши думи.
Дано и по твоите думи комуникацията да се изглади.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #493 -: Септември 25, 2014, 03:11:51 pm »
в картата на Babyblue каква е ролята на СЛВ и по-скоро предстоящия съвпад на луната с него?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #494 -: Септември 25, 2014, 05:17:30 pm »
в картата на Babyblue каква е ролята на СЛВ и по-скоро предстоящия съвпад на луната с него?
Интересен въпрос....на който аз не мога да отговоря за жалост :o