Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758051 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #675 -: Декември 09, 2014, 11:58:47 pm »
Мерси Теодор и Акрукс  :) А какво означава ретро Уран в 1 дом,че ми е интересно?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #676 -: Декември 10, 2014, 12:30:34 am »
Мерси Теодор и Акрукс  :) А какво означава ретро Уран в 1 дом,че ми е интересно?
Примерно: Означава, че въпроса е плод на импулсивна хрумка, чрез която ти се изразява желанието за бързо и положително развитие по въпроса.
 :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #677 -: Декември 10, 2014, 08:53:02 am »
Примерно: Означава, че въпроса е плод на импулсивна хрумка, чрез която ти се изразява желанието за бързо и положително развитие по въпроса.
 :012:
..добавям към горното - няма да се примири с отговора и ситуацията. много скоро /против правилата на хорарите/ ще зададе същия въпрос  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #678 -: Декември 10, 2014, 09:13:10 am »
Мерси Теодор и Акрукс  :) А какво означава ретро Уран в 1 дом,че ми е интересно?
Уран е У12, в 1д съвпад с АСЦ  отразява внезапно появилото се желание да узнаеш чрез астрологията нещо, което е неизвестно за теб самата, нещо, което те изнервя, обезпокоена си

ретроградна планета в хорарите дава затруднения, забавяне, отсрочка в развитието на въпроса, за изпълнението му е нужно повече време от предвиденото, освен това може да показва връщане към предишно състояние с цел да коригираш нещо в личния си живот, един вид ревизия на твоето Аз- поведение, външния вид, понеже е в 1д и се връща към Асц

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #679 -: Декември 10, 2014, 11:34:28 am »
с нептун в първи и сатурн в скорпион може би не е наясно  дали е единствен за теб.
Satin, другото, което ми хрумна за нептун в 7 е , че съзнателно те разиграва, това е някаква негова си тактика, за да ти привлече вниманието вероятно.  замъгля всичко около себе си,  прави се на интересен.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #680 -: Декември 10, 2014, 02:40:50 pm »
Спокойно няма да задам същия въпрос  :012: да беше импулсивно,но исках да разбера какво ме очаква.Акрукс права си искам да коригирам поведение от преди,искам да си поправя грешката,която направих с един човек,ама надали ще имам този шанс...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #681 -: Декември 10, 2014, 07:20:08 pm »
Satin, другото, което ми хрумна за нептун в 7 е , че съзнателно те разиграва, това е някаква негова си тактика, за да ти привлече вниманието вероятно.  замъгля всичко около себе си,  прави се на интересен.

И аз така реших, ама вече няма тази възможност, че му прекратих изпитателния срок предварително :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #682 -: Декември 10, 2014, 07:25:46 pm »
С у1 Сатурн във фиксиран марсов знак и негов 10-ти дом ми изглежда сякаш силно иска да наложи волята си, инати се. Може да се чувства застрашен, да ревнува, да е обсебен от някакви страхове (нереални вероятно заради Нептун в 1-вия му дом). Обаче Сатурн скоро преминава в мутабелен знак - би трябвало да стане по-сговорчив и готов на компромиси.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #683 -: Декември 10, 2014, 07:31:38 pm »
С у1 Сатурн във фиксиран марсов знак и негов 10-ти дом ми изглежда сякаш силно иска да наложи волята си, инати се. Може да се чувства застрашен, да ревнува, да е обсебен от някакви страхове (нереални вероятно заради Нептун в 1-вия му дом). Обаче Сатурн скоро преминава в мутабелен знак - би трябвало да стане по-сговорчив и готов на компромиси.

Няма възможност вече, след като ме събуди през нощта да ми се прави на важен с разни дразнещи реплики ;D
Може да си е мислел, че ще тичам след него, щото от началото се държах приятелски и мило (обичайно съм надменен темерут и ги е страх да припарят до мен ;D )

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #684 -: Декември 10, 2014, 07:33:43 pm »
През нощта звъни? Трезвен ли беше? Щото мъж като качи градуса, прави любовни обяснения по малките часове. In vino veritas, както се казва.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #685 -: Декември 10, 2014, 07:42:10 pm »
През нощта звъни? Трезвен ли беше? Щото мъж като качи градуса, прави любовни обяснения по малките часове. In vino veritas, както се казва.

От де да го знам
Ииии не ми се обяснява в любов, а точно обратното, направи се на кой съм аз :85:
Съответно, както ми харесваше, така цялата симпатия ми се изпари, то пък ми писна да съм повече мъж, отколкото мъжете  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #686 -: Декември 10, 2014, 07:44:48 pm »
Оф, че екземпляр. Щом казваш, че вече е късно, значи така си решила. На мен пък ми е любопитно дали е бил на себе си като се е държал така. Може би се чувства обиден, неоценен от теб и избива комплекси. И също дали ще предприеме нещо да смени тактиката (нали управителят му ще смени знака). Дано се извини, макар че разбирам, че извиненията му не те интересуват, но все пак може да опита да се поправи.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #687 -: Декември 10, 2014, 07:54:24 pm »
И аз така реших, ама вече няма тази възможност, че му прекратих изпитателния срок предварително :)
с твой у5 ретрограден и в 1-ви дом - предполага да преосмислиш отношението си към него...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #688 -: Декември 10, 2014, 08:04:21 pm »
с твой у5 ретрограден и в 1-ви дом - предполага да преосмислиш отношението си към него...

Е вчера го харесвах, днес не  ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #689 -: Декември 10, 2014, 08:06:19 pm »
Да видим утре как ще бъде. ;)