Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758002 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1005 -: Юни 10, 2015, 02:01:15 pm »
Благодаря, Акрукс, това "може" май не е много сигурно? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1006 -: Юни 10, 2015, 03:11:41 pm »
Благодаря, Акрукс, това "може" май не е много сигурно? :)
То никъде и никога не е на 100% сигурно, ако някой твърди обратното, значи лъже!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1007 -: Юни 11, 2015, 08:31:08 pm »
Това е най-странният хорар, който съм си правила. Не знаех в коя тема за хорари да го пусна, но реших да е в тази.
Въпросът е: С Х (назован по име) ще имаме ли дете?

Важно е да обясня, че не питам чисто здравословно можем ли да имаме. Доколкото знам и двамата нямаме репродуктивни проблеми. Питам дали нашите отношения ще стигнат до дете. Причината за този идиотски въпрос е, че не виждам смисъл да се въртя в кръг години наред, ако това не води до никъде.

Не знам въпросът по пети или по осми дом се гледа и коя планета е сигнификатор. Може би Меркурий?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1008 -: Юни 11, 2015, 08:37:12 pm »
Не виждам как ще стигнете до дете без да имате някаква връзка — поне в картата не се вижда, пък в real life дали има, ти си знаеш.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1009 -: Юни 11, 2015, 08:52:11 pm »
И все пак въпросът беше друг. То е ясно, че при нормална връзка изобщо няма да пусна такъв хорар.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1010 -: Юни 11, 2015, 10:25:33 pm »
Това е най-странният хорар, който съм си правила. Не знаех в коя тема за хорари да го пусна, но реших да е в тази.
Въпросът е: С Х (назован по име) ще имаме ли дете?

Важно е да обясня, че не питам чисто здравословно можем ли да имаме. Доколкото знам и двамата нямаме репродуктивни проблеми. Питам дали нашите отношения ще стигнат до дете. Причината за този идиотски въпрос е, че не виждам смисъл да се въртя в кръг години наред, ако това не води до никъде.

Не знам въпросът по пети или по осми дом се гледа и коя планета е сигнификатор. Може би Меркурий?
Зачеването е по 8д и марс, в картата Луната У8 прави последен хармоничен аспект с Марс У5 в 7д, така че е напълно възможно да имаш дете от човека по 7д

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1011 -: Юни 21, 2015, 05:20:04 pm »
Преди няколо дена се чух с бившия и ми каза, че излиза с някакво момиче. Стана ми кофти да му се не види... Та се питам дали изпитва все още нещо към мен? Имах усещането, че като че ли иска да ми каже нещо, но не посмя


По този хорар някоя среща не се ли очертава, че пускам въдицата, но не знам дали ще клъвне в крайна сметка :)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #1012 -: Юни 21, 2015, 06:33:48 pm »
Правилно отбелязах, че имаш проблем с възприятията в момента. Нали написах, че нещата ще се развият добре за вас- щеше ли да го напиша, ако се задава буря??
Ти под гръмки и пламенни думи само скандал и разгорещен спор ли разбираш?
Давам ОВ: Беше буря с гръмотевици и ураган едновременно :). Толкова колоритна кавга отдавна не е било.
Акрукс, 1:0 за мен. Аз познах този път. Но съм ти безкрайно благодарна за отзивчивостта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1013 -: Юни 21, 2015, 06:56:13 pm »
Давам ОВ: Беше буря с гръмотевици и ураган едновременно :). Толкова колоритна кавга отдавна не е било.
Акрукс, 1:0 за мен. Аз познах този път. Но съм ти безкрайно благодарна за отзивчивостта.
Извинявай, но въпросът ти не беше ли дали Х изпитва ревност към теб, а не дали се задава буря и ураган?
ОВ се дава с цитиран линк, насочващ лъм картата и зададения въпрос и конкретно по въпроса- в случая ревнува ли те или не, за да знаем къде да гледаме ревността по хорарите?
Ето го и моят отговор тогава:
картата
По мое виждане и мнение, проблемът е от ретрограден Меркурий У3 за теб- приемаш погрешно това, което ти се казва. Той е представен от Уран в негов 3д- може да е малко нервен, но предстои на Юпитер съУ3 за него да извърши хармоничен аспект с Уран, така че се готви да чуеш гръмки и пламенни думи от негова страна. Не мисля също, че изпитва ревност в момента, по-скоро е затруднен по отношение на чувства и интимна област в момента- ретро Мерка У5, У8 в 5д за него, но те обича- Слънцето У1 за теб в негов 5д. Имате много сходящи хармоничени аспекти между основни сигнификатори, а също и на Луната, така че нещата ще вървят на добре за вас.
Сатурн У12, У1 в 10д. за него в разходящ нехармоничен аспект с Нептун У2, У3 в негов 2д. показва, че има финансови неуредици, свързани с работата, за които не говори.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #1014 -: Юни 21, 2015, 07:29:57 pm »
Акрукс,това е случка,която ми направи впечатление и я споделям. Приеми я за частична ОВ . По-нататък ще дам цялостна ОВ.Ако съм избързала с отговора,съжалявам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1015 -: Юни 21, 2015, 07:38:02 pm »
Акрукс,това е случка,която ми направи впечатление и я споделям. Приеми я за частична ОВ . По-нататък ще дам цялостна ОВ.Ако съм избързала с отговора,съжалявам.
За мен и останалите ще е интересно да разберем ревността по кой дом в хорара излиза, че нали се чудехме къде да я гледаме. Иначе скандалите са ни ясни- по 3д са, особено когато има Уран и Юпитер в тях, но пък за да не дърпам дявола за опашката ти написах, че може да е в положителна насока гръмогласното викане, ако не друго, поне сте изпуснали парата и сте си казали каквото има да си казвате.  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1016 -: Юни 21, 2015, 07:43:02 pm »
Гнева и ревността не са ли осми дом?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1017 -: Юни 21, 2015, 08:04:09 pm »
Моя позната се интересува защо господин Х е отказал да прави секс с нея?Тя пита,а не аз за нея
Не знам дали може да се разчете карта с така поставен въпрос.
« Последна редакция: Юни 21, 2015, 08:06:30 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1018 -: Юни 21, 2015, 08:09:51 pm »
Щото е суха и гърчава и му навява спомени за детската градина, а той си пада по пищни? :017: Това е предположение, картата не е радикална.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1019 -: Юни 21, 2015, 08:10:20 pm »
За първи секс ли става въпрос или вече има такива опити с човека?

Може просто да не й е било ден или да не е успяла да го предразположи към такива действия.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui