Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759087 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1125 -: Юли 05, 2015, 03:17:41 pm »
Пък аз помислих, че питаш дали има чувства към теб. Обикновено така се задават въпросите, твоя въпрос не го разбирам.
Да за това ставаше въпрос дали има чувства към мен , правилно си ме разбрала.Скарахме се и той обвинява  приятелка ми за тази караница,а тя идея си няма за какво става въпрос.Нещата бяха наред до момента в който той не си вкара някакъв филм в неговата глава за интриги и разни такива неща .Понеже скри от мен че има дете , а моята приятелка ходих с негов приятел, който знае за това , и реши,че приятелка  ми заради мен е разпитвала гаджето си за него и ми е казала, че има дете .Страст има определено в това съм сигурна .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1126 -: Юли 05, 2015, 04:32:00 pm »
Питането ми е има ли чувства , назован е по име .Въпросът ми е провокиран от странното поведение на човека, към мен и към други хора от обкръжението ни .
По-скоро май ти не си наясно с чувствата си – Луната У5 е в твой 12 дом. Може би тайно го харесваш - Луната е в знака на неговия У5, но двете вървят към квадрат, така че не се очертава романтична връзка засега. Самият той си е поставил ограничение в чувствата си и в общуването в тази насока.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1127 -: Юли 05, 2015, 05:35:00 pm »
По-скоро май ти не си наясно с чувствата си – Луната У5 е в твой 12 дом. Може би тайно го харесваш - Луната е в знака на неговия У5, но двете вървят към квадрат, така че не се очертава романтична връзка засега. Самият той си е поставил ограничение в чувствата си и в общуването в тази насока.
Връщам ти обратна да прав си така е има ограничения ,но аз и не само аз усещам и виждам прояви на голяма ревност там.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1128 -: Юли 05, 2015, 09:57:31 pm »
Аз питам  за приятел "до 3мес. И ще създаде ли интимна връзка?"
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1129 -: Юли 05, 2015, 10:50:01 pm »
Според мен не, по-скоро може би възможност за секс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1130 -: Юли 06, 2015, 01:09:50 am »
Аз питам  за приятел "до 3мес. И ще създаде ли интимна връзка?"
до 3 мес. може да има сексуална връзка, която да пази в тайна, сериозна връзка ще има по-късно, за което ще научиш тогава

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1131 -: Юли 08, 2015, 02:15:12 pm »
Една приятелка пита има ли X (мъж) сексуални желания към Y (жена)?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1132 -: Юли 08, 2015, 03:03:02 pm »
Една приятелка пита има ли X (мъж) сексуални желания към Y (жена)?
Харесва си я тайничко, но е предан на семейството си, не си развява Марса извън дома.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1133 -: Юли 08, 2015, 05:02:40 pm »
Благодаря много, akruks!

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Любовни хорари
« Отговор #1134 -: Юли 08, 2015, 05:21:01 pm »
Akruks, аз бях питала Веско за това момче дали има сексуални желания.

Питах защото това момче е на 30 години а да не казвам как се държи с едно 7 годишно момиче от квартала ....

Снощи беше върха като искаше да я кара в едно далечно заведение в 11 вечерта уж да си търси телефона там. Той почти не си гледа детето вече а по цял ден се закача само с нея. Затварят се в мазето в блока му и той само за нея говори, а си има дете - момченце - няма две годинки. Постоянно я гушка, води я насам натам ... а бе пролича му извратеното и питах Веско ...

А иначе ти се окаа права. В хорара с онова момче, за което предсказа че и секса ще секне - не само секна, цялата ни комуникация изчезна.
 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1135 -: Юли 08, 2015, 07:30:23 pm »
Akruks, аз бях питала Веско за това момче дали има сексуални желания.

Питах защото това момче е на 30 години а да не казвам как се държи с едно 7 годишно момиче от квартала ....

7 годишно момиче е дете, а не жена, както беше формулиран въпроса, а 30-ет годишен е мъж, а не момче, както си го описала в този коментар.
Като написах, че я харесва, нямах изобщо предвид, че плътски я харесва- харесва я като дете. Какво ненормално има някой, който е искал момиче, а има момченце, да се радва на момиченцето- ако прави нещо нередно с нея то нали ще го издаде, не е съвсем малка, че да не разбира.
И какво прави изобщо този въпрос в "любовни хорари"?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1136 -: Юли 08, 2015, 08:19:36 pm »
Ами аз попитах Entice в коя тема да го пусна и ми каза, че е по-добре в любовни хорари. Много  се извинявам за това, понеже е много подвеждащо!
В началото и на мен ми беше зададен въпроса така и понеже не открих нищо нередно по картата, ми каза за какво става дума и много се учудих.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Любовни хорари
« Отговор #1137 -: Юли 08, 2015, 09:53:46 pm »
На мен поведението му ми прилича на извратено, за това попитах така въпроса, дали има сексуални мераци като назовавах имената - не съм казвала дали са мъж и жена или мъж и дете !

Аз немога да го опиша поведението му сигурно както трябва. А относно темата сигурно трябва да се създаде тема "Извратени маниаци" че да е в подходящата ...

Всичките й близки реагират на неговото поведение и става подозрителен, та за това попитах. Неговото е прекалено - всички го забелязват.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1138 -: Юли 08, 2015, 10:06:28 pm »
Здравейте, моля за помощ по хорара ..
изпитва ли Х. някакви романтични чувства към мен? Имам усещането, че няма чувства, а само "кухи" думи без покритие.
Как той гледа на отношенията си с мен?
Не разбирам от хорари,но мога да ти кажа,че след като не те подкосяват думите му,не може да те докосва с тях,това значи,че в него нищо не гори.Мъжете,които ни обичат,дори ние да не им отвръщаме със същото ни трогват,а ти не усещаш вибрацията на душата му,докато приказва.Зарежи го,без да мислиш,че мъжете не ги бива да се изразяват-това не е вярно.Мъже още се леят словоохотливо,когато възпяват Дулсинеята си или и говорят.  :08:  :) :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1139 -: Юли 08, 2015, 10:07:31 pm »
Ами дай карта на детето ,сигурно има индикации да привлича подобни, та да го пазят, и мен  в детска възраст много добри батковци ме люлееха на люлката пък ме водиха да покажат нещо в мазето.