Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758495 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1140 -: Юли 09, 2015, 12:14:12 am »
Здравейте, моля за помощ по хорара ..
изпитва ли Х. някакви романтични чувства към мен? Имам усещането, че няма чувства, а само "кухи" думи без покритие.
Как той гледа на отношенията си с мен?
Представен от Луна в овен, с Венера У3 и Юпитер У5 в лъв няма как да са му "кухи" думите и да не изпитва романтични чувства- огнен типаж е, за разлика от питащата, представена от Сатурн в скорпион, Марс У3 в рак, а Меркурий У5, У8 е във въздухарските близнаци

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Любовни хорари
« Отговор #1141 -: Юли 09, 2015, 12:00:39 pm »
Ами дай карта на детето ,сигурно има индикации да привлича подобни, та да го пазят, и мен  в детска възраст много добри батковци ме люлееха на люлката пък ме водиха да покажат нещо в мазето.


Не ме разбирате. Сигурно немога да го обясня както трябва. Не тя, а на него нещо му хлопа. Той е по цял ден с нея и въпреки други деца и неговото, той все налита на това момиче. Постояноо я гушка, щипе, гъделичка и я води с колата къде ли не, посред нощите в 11 часа я кара по мазетата ....

Както и да е, може и да не е това, което изглежда.

Благодаря  ви  :58:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1142 -: Юли 09, 2015, 12:31:33 pm »
А на това дете родителите къде? Стоят безучастни ли  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1143 -: Юли 09, 2015, 01:08:04 pm »
А може човекът просто да обича децата и понеже си няма момиченце, а много му се иска да има такова, затова компенсира по този начин.
В хорара в неговия 8 дом е Сатурн, а той повече говори за следване на общоприетите норми в секса, а не за отклонения и перверзии.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1144 -: Юли 09, 2015, 01:31:19 pm »
Добре де, обича децата и ги води в мазето да им разказва приказки за Мики Маус ,когато бил още обикновен плъх ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1145 -: Юли 09, 2015, 01:45:57 pm »
Добре де, обича децата и ги води в мазето да им разказва приказки за Мики Маус ,когато бил още обикновен плъх ;D
А теб, щом са те водили в мазета, какво си писала по-горе, какво са ти разказвали?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1146 -: Юли 09, 2015, 02:04:09 pm »

Не ме разбирате. Сигурно немога да го обясня както трябва. Не тя, а на него нещо му хлопа. Той е по цял ден с нея и въпреки други деца и неговото, той все налита на това момиче. Постояноо я гушка, щипе, гъделичка и я води с колата къде ли не, посред нощите в 11 часа я кара по мазетата ....

Както и да е, може и да не е това, което изглежда.

Ти не разбираш какво ти се пише- Ребека поиска картата на момичето, не защото "му хлопа дъската", а за да се види дали е показано, че може да е обект на насилие и блудство- тези неща излизат в картата на жертвата, каквато е тя според теб.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1147 -: Юли 09, 2015, 03:05:38 pm »
А теб, щом са те водили в мазета, какво си писала по-горе, какво са ти разказвали?
Сваляха си гащите Веско и аз, като дете рибка вероятно съм изглеждала подходяща жертва. Имам и Плутон опозе Марс, Луна в 12 съвпад Плутон Скорпион. Не е като да няма индикации :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #1148 -: Юли 09, 2015, 04:41:25 pm »
Боже, ужасни истории.  :( :-\ Как тия хора се отървават безнаказани, не знам. Да ви кажа, едно от нещата, които най-много ненавиждам е това. Намирам го за изключително извратено и ужасно. Дори убийци ще ми станат по-симпатични в сравнение с тези. А да не говорим да изнасилваш собственото си дете. Не знам какъв изрод трябва да си просто. Повръща ми се само като си помисля.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #1149 -: Юли 09, 2015, 04:50:19 pm »
Боже, ужасни истории.  :( :-\ Как тия хора се отървават безнаказани, не знам. Да ви кажа, едно от нещата, които най-много ненавиждам е това. Намирам го за изключително извратено и ужасно. Дори убийци ще ми станат по-симпатични в сравнение с тези. А да не говорим да изнасилваш собственото си дете. Не знам какъв изрод трябва да си просто. Повръща ми се само като си помисля.

То затова по цял свят, самите затворници се отнасят с тези хора по много жесток начин. Дори затворниците, закоравелите престъпници, не признават/не приемат такова деяние - насилие върху дете. Чудила съм се, но е така - мислех, че е само по филмите, но се оказа, че дори и в България е така.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #1150 -: Юли 09, 2015, 04:56:52 pm »
То затова по цял свят, самите затворници се отнасят с тези хора по много жесток начин. Дори затворниците, закоравелите престъпници, не признават/не приемат такова деяние - насилие върху дете. Чудила съм се, но е така - мислех, че е само по филмите, но се оказа, че дори и в България е така.

Да, направо си е зловещо като го разберш от първа ръка. В западна Европа има доста такива случаи ( за съжаление). На мен лично са ми споделяли жертви, които са били насилвани от някой от "семейството " като малки ( най-често чичо или вуйчо). Тези момичета после са травмирани за цял живот. Сещам се като откриха този изроод в Австрия преди години. Където имаше 7 деца от собствената си дъщеря, родени в мазе и я държал там към 20 години. Чак ми се доповръща , като му гледах снимката по сайтовете. Имаше нещо супер гадно в излъчването. А пък жените им ,дето  си траят , не падат по-далече от тях. Предполага се , че на този жена му е знаела за това и нищо не е направила.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1151 -: Юли 10, 2015, 10:22:24 pm »
Скарахме се туку що жестоко и въпросът ми е ще се видим и пак .
« Последна редакция: Юли 10, 2015, 10:24:35 pm от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1152 -: Юли 11, 2015, 02:54:05 am »
Скарахме се туку що жестоко и въпросът ми е ще се видим и пак .
Слънцето У1  е извършило опозиция с Плутон У3 за него, което показва кавгата. Предстои Венера У3 за теб да квадратира Сатурн У1- ще изпушиш и ти, няма да се кротнеш, Слънцето У1 за него ще квадратира Уран У1 за теб, ще се влошат отношенията , но след време би трябвало да се съберете или поне да подобрите отношенията си- Слънцето У1 за него ще извърши тригон със Сатурн у1 за теб, както се случва- след бурята изгрява дъга.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1153 -: Юли 11, 2015, 06:28:11 am »
АСЦ си е наред, ранен е до 3гр.
 Да не те посети/потърси на работното място- Луната У3 за него в сходящ хармоничен аспект с Уран У4 за теб в твоя 6д.
Благодаря за отговора аркус на последния ми хорар, и ти връщам обратна за този .Човекът се обади едва когато бях почнала вече нова работа , така че се оказа права , че има нещо общо с работата .

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Любовни хорари
« Отговор #1154 -: Юли 11, 2015, 12:13:03 pm »
Ами не съм разбрала, да , за картата на детето. А иначе няма как да й взема часа на раждане , защото аз се занимавам с други неща и ще вземат да решат нещо тия хора. Сега наблюдавам поведението и на двамата и той си гледа детето, а момиченцето си играе с други деца. Аз онази вечер казах на бабата какво се случва и сигурно са реагирали и забранили някои неща.
Надявам се наистина просто да е било приятелско отношение, въпреки това което изглеждаше.

Благодаря.