Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759517 пъти)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1395 -: Октомври 05, 2015, 09:56:56 pm »
Ще бъда ли във връзка скоро..човек до себе си..благодаря ;)  :)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1396 -: Октомври 05, 2015, 09:58:54 pm »
Объркала си картата, тази не е хорарна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1397 -: Октомври 06, 2015, 08:29:18 pm »
Sorry...поправям се
ще бъда ли скоро във връзка
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1398 -: Октомври 06, 2015, 09:15:34 pm »
Тази карта е малко по-обнадеждаваща, а вчера ми се струва, че беше задала същия въпрос при Луна без курс. Но не е препоръчително през ден да се задава един и същи въпрос.

Обаче ако трябва да го дефинираме във времето, с този акцент върху фиксирани знаци не мисля, че предстои чак толкова скоро. Освен това Луна в 4 дом, в намаляваща фаза /близо до новолуние/ засега, на този етап, не предполага динамично развитие.

Последният сходящ аспект на Луната ще е съвпад с Венера в 5 дом, но тя си е твой сигнификатор, а за пълноценна връзка са нужни двама. Не е достатъчно само да изпитваш романтични чувства към някой човек, трябва да има и насрещно намерение.

Не знам доколко Сатурн в 7 дом е забрана за тълкуване в случая... Според мен тази карта показва, че любовта няма да падне от небето, ако се бездейства. А и сякаш има нещо за доизчистване, някакъв емоционален багаж...





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1399 -: Октомври 06, 2015, 11:09:04 pm »
Sorry...поправям се
ще бъда ли скоро във връзка
Нямаш връзка със 7д, а там е Сатурн, който дава забавяне и създава пречки. Всъщност не пишеш какъв тип връзка искаш, омъжена ли си, разведена ли си, дете имаш ли- за последното питам, понеже Венера У1 е във взаимна рецепция със Слънцето У5, което бележи трайна обвързаност с 5д- било дете или любов. Луната прави последен аспект тригон с Уран У11 в 12д, може някое тайно приятелство да завържеш, но за връзка не се очертава скоро.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1400 -: Октомври 07, 2015, 05:52:42 pm »
Благодаря ви за отговора...а това за доизчистването ме заинтригува доста..ако става дума за минала връзка,доста неизяснени неща,недоизказани....Не Akruks надявам се и детенце и връзка да ми предстои в близко бъдеще,но като гледам май няма да е скоро..И някак не разбрах правилно май-в единия случей трайна обвързаност(детенце няма..мъж на хоризонта също)..но ще видим...благодаря Ви..хубава вечер  :)
« Последна редакция: Октомври 07, 2015, 07:17:22 pm от mimss »
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1401 -: Октомври 07, 2015, 07:20:00 pm »
Много карти станаха... А тази, последната, каква е? Няма и зададен въпрос...

За бременност ли питаш?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1402 -: Октомври 07, 2015, 08:15:49 pm »
Не Akruks надявам се и детенце и връзка да ми предстои в близко бъдеще,но като гледам май няма да е скоро..И някак не разбрах правилно май-в единия случей трайна обвързаност(детенце няма..мъж на хоризонта също)..но ще видим...благодаря Ви..хубава вечер  :)
Кое не ми разбра- написах за трайна обвързаност с 5д- това са деца, любов, творчество, спорт, игри и забавления, рискови сделки и хазарт, а въпросът ти беше за връзка, която е по 7-ми дом, с който нямаш аспект

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1403 -: Октомври 07, 2015, 08:21:32 pm »
а нима деца..любов..обвързване не може да ги отнесем и към значение по 7д
то за мен разлика минимална
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1404 -: Октомври 07, 2015, 08:28:17 pm »
а нима деца..любов..обвързване не може да ги отнесем и към значение по 7д
то за мен разлика минимална

Има резон - не се забременява от Светия дух /има само библейски изключения/.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1405 -: Октомври 07, 2015, 08:52:59 pm »
а нима деца..любов..обвързване не може да ги отнесем и към значение по 7д
то за мен разлика минимална
  С теб не можем да се разберем с една дума, въпросът ти е конкретно за връзка- връзки/партньорства/брак в хорарните карти се гледат по оста 1-ви/7-ми дом

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1406 -: Октомври 08, 2015, 05:01:05 pm »
дилема-бивш на хоризонта,или новото начало...???
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1407 -: Октомври 08, 2015, 07:18:13 pm »
Не е ново начало. И на двамата подбудите ви са осмодомни. Ти скоро ще размислиш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1408 -: Октомври 08, 2015, 07:34:19 pm »
т.е. да се насочим към бившия..новото начало-пасти да яде..за себе си немога да кажа,че подбудите ми са 8домни,но..за него-може,може..знам ли  :)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1409 -: Октомври 08, 2015, 08:06:19 pm »
Ох, не съм ти разбрала въпроса. Реших, че питаш дали ще имате ново начало с бившия.

За хорар трябва да може да се отговори с "да" или "не". Този въпрос в общи линии е "какво да правя". Затова ти излиза нерадикална карта.
И все пак - ако трябва да я тълкувам - не мисля, че и в двете посоки предстои развитие.
« Последна редакция: Октомври 08, 2015, 08:38:36 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.