Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759320 пъти)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1470 -: Октомври 25, 2015, 06:54:03 pm »
Познанството ми с Х назаван по име ще прерастне ли във връзка? Наистина ли ме харесва или е поредния тарикат?


Давам малко предварителна ОВ-до връзка не сме стигнали, все още излизаме, но аз не съм удовлетворена напълно от тази отношения. Така че едва ли ще продължат още дълго. Направих си карта с въпрос: До края на годината ще започна ли връзка, която да ме удовлетворява? Нямам предвид връзка с него :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1471 -: Октомври 25, 2015, 07:16:21 pm »
Само че преди това Луната ще направи квадрат с Плутон, а двете се явяват основни сигнификатори в хорара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1472 -: Октомври 25, 2015, 07:30:15 pm »
Р. ще се омъжи ли за А.? Р. ми е сестра. Въпросът е зададен от мен.
Ако гледаме сестра ти по 3д, то Луната У1 за нея е извършила тригон със Сатурн У7 за нея, което показва, че има сериозна връзка, но последен аспект на Луната е опозиция с Меркурий, до подпис на този етап едва ли ще се стигне.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1473 -: Октомври 25, 2015, 07:34:26 pm »
Ако гледаме сестра ти по 3д, то Луната У1 за нея е извършила тригон със Сатурн У7 за нея, което показва, че има сериозна връзка, но последен аспект на Луната е опозиция с Меркурий, до подпис на този етап едва ли ще се стигне.

Да, има сериозна връзка и на мен ми харесва момчето, но тя не гледа сериозно на него. :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1474 -: Октомври 25, 2015, 07:37:51 pm »
Давам малко предварителна ОВ-до връзка не сме стигнали, все още излизаме, но аз не съм удовлетворена напълно от тази отношения. Така че едва ли ще продължат още дълго. Направих си карта с въпрос: До края на годината ще започна ли връзка, която да ме удовлетворява? Нямам предвид връзка с него :)
Благодаря за ОВ, а по новата карта- напълно възможно е да започнеш нова връзка- Венера У1 ще извърши съвпад с Марс У7 в 5д, а като добавим нейния съвпад с Юпитер У8- ще е голяма и страстна любов за теб, но едва ли ще е точно до края на годината- последен апсект на Луната е нехармоничен, а съвпадът на Венера с Марс ще е след повече от 3гр., което е поне три месеца и половина време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1475 -: Октомври 25, 2015, 07:47:45 pm »
Да, има сериозна връзка и на мен ми харесва момчето, но тя не гледа сериозно на него. :(
Сатурн е в падение в знака, в който се намира Луната У1 за сестра ти, но  сега видях, че Луната ще извърши съвпад с Уран У9 за сестра ти в неин 10д, та може неочаквано да промени юридически социалния статус, но понеже е ретро, може да има забавяне или спънки.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1476 -: Октомври 25, 2015, 07:59:29 pm »
Благодаря за ОВ, а по новата карта- напълно възможно е да започнеш нова връзка- Венера У1 ще извърши съвпад с Марс У7 в 5д, а като добавим нейния съвпад с Юпитер У8- ще е голяма и страстна любов за теб, но едва ли ще е точно до края на годината- последен апсект на Луната е нехармоничен, а съвпадът на Венера с Марс ще е след повече от 3гр., което е поне три месеца и половина време.

Акрукс, от две години я чакам тази любов, така че 1-2 месеца в повече не са ми от голямо значение  :) Важното е да дойде все някога и да е споделена. Много ти благодаря за хубавия отговор, много се надявам да стане както казваш  :58:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1477 -: Октомври 25, 2015, 08:15:15 pm »
Р. ще се омъжи ли за А.? Р. ми е сестра. Въпросът е зададен от мен.

Може и да стане, 1 и 7 имат общ управител, който е и часовият управител. Венера и Юпитер са кофти, но не са съвсем безсилни есенциално, особено като се отчете рецепцията на Венера с Меркурий.  3 (сестра ти) и 9-ти (А) също са ОК помежду си. При този прочит, ако предложението вече е било направено от А., Р. може и да е приела.
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1478 -: Октомври 25, 2015, 08:38:58 pm »
Р. ще се омъжи ли за А.? Р. ми е сестра. Въпросът е зададен от мен.

Хубаво са разположени сигнификаторите на А. и Р. един спрямо друг, но ☽ е в знака на падение на ♄. Може би затова сестра ти гледа малко "несериозно" на А. И аз мисля, че може А. вече да е предложил, с☽ в неговия трети дом.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #1479 -: Октомври 28, 2015, 06:05:06 pm »
До 6 мес предстои ли ми да имам някаква комуникация с Х. или отношенията са окончателно приключили и изчерпани.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1480 -: Октомври 28, 2015, 06:43:02 pm »
До 6 мес предстои ли ми да имам някаква комуникация с Х. или отношенията са окончателно приключили и изчерпани.
Луната е без курс, но въпреки това не смятам, че отношенията ви са окончателно приключили при положение, че Венера У1 ще извърши съвпад с Марс У1 на Х.

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #1481 -: Октомври 30, 2015, 07:53:51 pm »
Здравейте,
Моя много близка приятелка Ж., от години е сама. Тя е много принципна и трудно се поддава на спонтанност, но днес в дала телефона си на мъж, случайно заговорил я на улицата. Знам, че е странно, но само по себе действието е крайно нетипично за нея, за това смятам, че е знак от съдбата. Дали ще се случи нещо от тази случайна среща? Аз задавам въпроса.
« Последна редакция: Октомври 30, 2015, 07:56:04 pm от simona »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1482 -: Ноември 01, 2015, 10:20:33 am »
Харесва ли ме Х? (колега ми е и аз задавам въпроса)

Да; каза че съм му била много симпатична, много симпатична малка кобра.  :D :D :D


Аз питам  за приятел "до 3мес. И ще създаде ли интимна връзка?"

Младежът все още не е обвързан с интимна връзка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1483 -: Ноември 02, 2015, 02:37:33 am »
Да; каза че съм му била много симпатична, много симпатична малка кобра.  :D :D :D


Младежът все още не е обвързан с интимна връзка.
Предстои да покаже, че те харесва- Мерка У5, У8 за него се движи към Слънце У1 за теб в негов 5д
:012:
до 3 мес. може да има сексуална връзка, която да пази в тайна, сериозна връзка ще има по-късно, за което ще научиш тогава
"по-късно" още не е дошло  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1484 -: Ноември 02, 2015, 02:48:35 am »
Здравейте,
Моя много близка приятелка Ж., от години е сама. Тя е много принципна и трудно се поддава на спонтанност, но днес в дала телефона си на мъж, случайно заговорил я на улицата. Знам, че е странно, но само по себе действието е крайно нетипично за нея, за това смятам, че е знак от съдбата. Дали ще се случи нещо от тази случайна среща? Аз задавам въпроса.
Може да се сприятели с него, но повече от това на този етап не се очертава.