Автор Тема: Плутон и другите на асц  (Прочетена 19609 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #15 -: Март 19, 2016, 03:20:56 pm »
Може и да ни дава сила Плутон в 1-ви, но пътя ни е белязан с много критични ситуации, както си мислиш, че си закрепил положението и  си свиркаш, се случва нещо, което те разтърсва, си казваш: "Това пък сега откъде дойде". Няма почивка и спокойствие  :012:
моя Плутон като е в 12д, но на градус от АСЦ не е е цъфнал и вързал  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #16 -: Март 20, 2016, 10:16:22 pm »
Помня аз, обаче търси други причини, или поне допълващи фактори, не е водещо
Ако не ми вярваш-питай стреличка

 
Плутон на АСЦ никога няма да ми зададе този въпрос.  :)
Има разлика дали Плутон е на АСЦ откъм 1-ви дом или 12-ти дом, дали е в 1-ви дом или АСЦ е Скорпион.
Плутон е по-силен в 10-ти или на МЦ, но е по-тежък в 1-ви и най-психичен на АСЦ. Аз, например, рядко виждам Плутон в 1-ви дом, но АСЦ в Скорпион веднага го усещам, защото същия попада в моя 12-ти дом. Родените с Плутон на АСЦ и в 1-ви дом по-често  ползват  силата му за защита, отколкото за  мистичен ориентир с насочена енергия и затова се идентифицират(е) с валяк. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #17 -: Март 20, 2016, 10:48:27 pm »
Защита от какво?
И никакъв въпрос не съм задавала :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #18 -: Март 20, 2016, 10:52:06 pm »
Всяка планета в 1-ви дом действа и защитно изразявайки природата й.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #19 -: Март 21, 2016, 03:15:11 pm »
Вълнуващо трио .  ;)

Според мен отношението ти е : цинично-твърде лично-старая се -да -го-усъвършенствам-периодично-понякога-догматично.  :)
цинично да ,твърде лично - не,уран не му пука,за да е лично,догматично въх,ма не би  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #20 -: Март 21, 2016, 03:17:47 pm »
Тези с Плутон в 1-ви са като хлебарките и радиацията не може да ги утрепе  :)

защото хора с плуто в 1 сме  радиацията

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #21 -: Март 21, 2016, 03:24:48 pm »
Така си мисли/гледа Плутон в 1-ви дом на света, че ще го смачка, а много често света въобще не си мисли и не гледа Плутон в 1-ви дом.  :)

достатъчно е присъствието ни  само и околните стават като житните поля в Англия фигурални и в една посока
облъчването е мощно,дори и без да го искаме,то си става,природа -скорпионщина

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #22 -: Март 21, 2016, 03:29:48 pm »

Плутон на АСЦ никога няма да ми зададе този въпрос.  :)
Има разлика дали Плутон е на АСЦ откъм 1-ви дом или 12-ти дом, дали е в 1-ви дом или АСЦ е Скорпион.
Плутон е по-силен в 10-ти или на МЦ, но е по-тежък в 1-ви и най-психичен на АСЦ. Аз, например, рядко виждам Плутон в 1-ви дом, но АСЦ в Скорпион веднага го усещам, защото същия попада в моя 12-ти дом. Родените с Плутон на АСЦ и в 1-ви дом по-често  ползват  силата му за защита, отколкото за  мистичен ориентир с насочена енергия и затова се идентифицират(е) с валяк. :)

ще те разочаровам половинката ас. скорпи и плутон лъв в 10,чакай ти силата да дойде,ама не би,неподвижен елемент преобладава
плутон в 1 в подв.знак е този който действа и решава в ход нещата в критична ситуация  ;)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #23 -: Март 21, 2016, 03:54:37 pm »
Погледнах и по Плацидус дали няма разлика в домовете от Региомонтанус, но не, специално за К2 не мърда. Това го казвам, защото Плутон ми е на градус от нея, в първи дом. :)
Честно казано продължавам да не мога да определя къде го усещам - в първи или във втори дом. :) Отстрани може би повече си личи къде е.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #24 -: Март 21, 2016, 04:00:03 pm »
Честно казано продължавам да не мога да определя къде го усещам - в първи или във втори дом. :) Отстрани може би повече си личи къде е.
Плутон во II доме
Вероятно, для Вас деньги, благосостояние и материальные ресурсы - "идея фикс". Вы можете или полностью отвергать материальные желания и собственность, или быть всецело захвачены обладанием, собственничеством и накоплением. Ваше отношение к владению, сбережению и совместному обладанию будет подвергаться в течение жизни значительным изменениям - при этом Вы будете либо чрезвычайно удачливы, либо абсолютно неудачливы.

Плутон в I доме
Вы сильная личность, склонны всем сердцем, страстно вовлекаться в то, что Вас в данное время интересует. Вы легко доходите до крайностей и, тем самым, причиняете неудобство более уверенным, добродушным людям.
У Вас может быть необычный дар влиять на других людей, а также Вы сами можете быть сильно подвержены влиянию властных, сильных людей, которым потом подражаете.
Вам следовало бы научиться с пользой применять личную власть. Отрицательная сторона этого - то, что Вы можете манипулировать другими, навязчиво стремиться к самовозвеличиванию. С положительной стороны, Вы можете быть носителем той силы, которая ведет к изменениям, росту и оздоровлению в мире.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #25 -: Март 21, 2016, 04:02:20 pm »
ще те разочаровам половинката ас. скорпи и плутон лъв в 10,чакай ти силата да дойде,ама не би,неподвижен елемент преобладава
плутон в 1 в подв.знак е този който действа и решава в ход нещата в критична ситуация  ;)

Е колко наблюдения имаш над хора с плутон в подвижен знак и в първи дом?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #26 -: Март 21, 2016, 04:12:16 pm »
Благодаря Акрукс :)
Сега се зачетох в това, което си дала и определено нямам блокажи по отношение на материалното - нито обожествяване, нито отрицание. На друго място прочетох за Плутон във втори дом, че има достъп до парите на другите, което за момента при мен е факт. Но никакъв бизнесмен не става от мен и никакви сделки не съм в състояние да направя или финансови спекулации.  ;D

Но затова пък се вълнувам от въпросите за живота и смъртта и какво стои в дълбочината на нещата. Мога да мотивирам другите, въпросът е колко често го правя. Напоследък осъзнавам и манипулативността у себе си  :57:
Тук се припокрива с влиянието на 8 дом и акцентирана Дева, но все пак много повече натежава за Плутон в първи дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #27 -: Март 21, 2016, 04:16:02 pm »
Е колко наблюдения имаш над хора с плутон в подвижен знак и в първи дом?
Предполагам доста, нашите набори сме с Плутон в дева (подвижен знак)  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #28 -: Март 21, 2016, 04:18:11 pm »
Тук се припокрива с влиянието на 8 дом и акцентирана Дева, но все пак много повече натежава за Плутон в първи дом.
И по мои странични наблюдения, без да съм запозната с натала ти, си с Плутон в 1д.
« Последна редакция: Март 21, 2016, 06:15:11 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #29 -: Март 21, 2016, 04:49:54 pm »
Колко е силен и радиоактивен този Плутон в 1-ви дом, дето така охотно споделя, разсмива, забавлява групата и хората го приемат ?!?
Стреличка, признавам си, нито твоя Плутон на АСЦ, нито този на Папи в 1-ви дом, нито на някой друг от форума съм усетила като такъв , ако не бяхте го споделили, в смисъл не подозирам за неговото съществуване точно там. Аз не отричам или пренебрегвам мощта на Плутон без оглед на това къде е поставен, както и магнетизмът, който излъчват хората с изявен Плутон  . Вероятността да те ухапе змия, къде е по-голяма в Индия или в Лондон, а вероятността да гледаш как хапе змия по телевизията, къде е по-голяма в Лондон или в Индия - това е съотношението между Плутон в 1-ви и 10-ти дом. Плутон в 1-ви дом ще те ухапе, за да каже :" Аз съм! "; Плутон в 10-ти дом :" Аз мога !", защото знам как да използвам отровата. Планети в подвижни знаци не действат, а мислят как да се адаптират, така че да не 'катастрофират", нерваци -Плутон в Дева няма никакви достойнства, единствено може да  (се)подчертае знака с рецепцията и аспект Меркурий в Скорпион и това че е ъглов . Истинската проява на Плутон в 1-ви дом е заръчена на поколението с Плутон в Скорпион и особено на онези,които имат съвпад със Слънце в 1-ви дом -това го усещам. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“