Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 194744 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #690 -: Май 07, 2021, 05:22:06 pm »
Използвахте ли и ползвате ли все още симпатията между Луна Риби и Венера Телец, тези дни, за да подсилите областите, които управляват ? Особено при тези, които Лунно-Венерината тема е акцент по натал ? :)
аз да....има проявления,дребни,но да

 8)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #691 -: Май 07, 2021, 05:40:38 pm »
Използвахте ли и ползвате ли все още симпатията между Луна Риби и Венера Телец, тези дни, за да подсилите областите, които управляват ? Особено при тези, които Лунно-Венерината тема е акцент по натал ? :)

Да.
От няколко дни мисля какъв подарък да купя на моя приятелка, която има бебе.
През нощта до късно четох за бременността на котките, че и 2-те са бременни и съм в лек ужас.
Засадих семена на билки и медоносни растения - коприва, лайка, метличина, мащерка. Идеята е да има за пчелите и аз да си събера цветчета за отвари и чай.
Очаквам една козметична пратка от далечния север и се моля да не отиде на митницата ;D
« Последна редакция: Май 07, 2021, 05:45:00 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #692 -: Май 07, 2021, 06:22:47 pm »
Използвахте ли и ползвате ли все още симпатията между Луна Риби и Венера Телец, тези дни, за да подсилите областите, които управляват ? Особено при тези, които Лунно-Венерината тема е акцент по натал ? :)
Аз имам малка- вчера вечерта една неизвестна дама си поръча за трети път нещо сътворено от мен.По Луна съвпад Нептун вчера -религиозно изкуство  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #693 -: Май 07, 2021, 06:54:36 pm »
Е, супер, че сте в синхрон със звездната обстановка.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #694 -: Май 08, 2021, 11:02:01 am »
Да.
Напоръчах отново сума ти дрехи, за мен и фамилията.
Имаше период, в който въртях два- три тоалета, сега ежедневно сменям всичко от- до.
С приятелка направих една много сполучлива фотосесия.
Получавам комплименти, усилията да се нагласиш, сложиш нов лак, женствен тоалет явно се забелязват.
Луна У1,2, Венера У 5.
Аз имам и вече точен прогресивен съвпад Луна/ Венера.
Това контене го отдавам и на него.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #695 -: Май 08, 2021, 11:16:12 pm »
Бил и Мелинда Гейтс поне официално се развеждат на Сатурнов възврат. Но според мен е счетоводна врътка. След всички лайна в живота им, пфууу.

Тоя ще излезе, че е бил похотливец (неочаквано за мен ;D).
По медиите тиражират, че заради китайка (преводачка във фондацията му) или заради бившата си приятелка, с която редовно е ходил на почивки, докато е бил семеен и жена му е знаела.
« Последна редакция: Май 09, 2021, 09:40:25 am от romantica »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #696 -: Май 09, 2021, 03:48:41 am »
Излизаме от темата, но проблемна е картата на Бил и най-вече 4 дом, всички диспозиторски вериги водят към лекуване на драми душевни. Има някаква ранно детска нередност при него. Уж със сребърна лъжица е роден, а нещата не са добре. Твърде много комплекси и компенсации. Богатите също плачат, птиците умират сами и последният да затвори вратата.
Изненадващо за мен водна, емоционална, рачешка карта. На теория бих очаквала да е повече земна. Пука му, боли го, задейства механизми.
Проверих, има Хирон ингресен във Водолей. 7 дом. Несигурност и неувереност с партньорствата, Уран у8 дом.
А и човекът си е слънчев Скорпион, нищо че изглежда много смотан и залюхан, повечето мъже Скорпиони изглеждат така, остриета под прикритие.  ;D
Но картата показва, че всички слухове за деца и пр. май ще се окажат верни.
Силните хора се самозабравят, живеят в паралелна реалност, породена от властта и свободата, с която разполагат, разглезени са.
Ей го, и за нашия премиер излизат разни непристойни безумия. Да не го подминаваме  ;D
« Последна редакция: Май 09, 2021, 04:36:07 am от Люба »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #697 -: Май 13, 2021, 05:35:53 am »
Моля за съвет и препоръки. Планирам да се обърна към административни служби и НПО-та за благоволение, отзивчивост, информация и пари. Кога е благосклонно небето? По подвижните спъва Нептун, по кардинала Плутон. Или да стрелям на харабия и ако е писано...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #698 -: Май 13, 2021, 06:53:21 am »
Люба,оста на притежанията 2/8 домове и техните управители да са силни.Луната в плавен аспект към тях.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #699 -: Май 13, 2021, 09:54:58 am »
Благодаря, ще пробвам!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #700 -: Май 13, 2021, 10:28:00 am »
Люба, административните служби са по 10-ти, Сатурн; НПО-то би трябвало по 11-ти, пак Сатурн, може да включи и Уран. Разгледай си к10 как кореспондира с 2-8 домове. В момента Сатурн все още е настроен "духовно", не материално, но е готов да става ретро, бавно се движи. Ако квадратурата Сатурн-Уран ти засяга Меркурий, Венера, Сатурн и същите са управители на к10, к 11, к2, к8-трудно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #701 -: Май 14, 2021, 02:50:34 am »
Благодаря за уточнението, Рени!

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #702 -: Май 20, 2021, 07:29:38 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #703 -: Май 20, 2021, 08:01:20 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
Възможно е,да.Ти май имаше някаква важна лунация,слънчево затъмнение?!
Не те ли сватосахме с Рени в солара? ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #704 -: Май 20, 2021, 08:12:09 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
Възможно е,да.Ти май имаше някаква важна лунация,слънчево затъмнение?!
Не те ли сватосахме с Рени в солара? ;)
Пълнолуние беше като наталното. Да, вие ме сватосвахте. Просто не мога да повярвам и се чудя дали не си въобразявам. Дори не знам коя зодия е жената, прилича ми на Везни, Скорпион...ще видим.