Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 190026 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #705 -: Май 20, 2021, 08:18:55 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
Възможно е,да.Ти май имаше някаква важна лунация,слънчево затъмнение?!
Не те ли сватосахме с Рени в солара? ;)
Пълнолуние беше като наталното. Да, вие ме сватосвахте. Просто не мога да повярвам и се чудя дали не си въобразявам. Дори не знам коя зодия е жената, прилича ми на Везни, Скорпион...ще видим.
айде,успех.......да се знае кви врачки сме ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #706 -: Май 20, 2021, 08:21:47 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
Възможно е,да.Ти май имаше някаква важна лунация,слънчево затъмнение?!
Не те ли сватосахме с Рени в солара? ;)
Пълнолуние беше като наталното. Да, вие ме сватосвахте. Просто не мога да повярвам и се чудя дали не си въобразявам. Дори не знам коя зодия е жената, прилича ми на Везни, Скорпион...ще видим.
айде,успех.......да се знае кви врачки сме ;)
Врачки сте, наистина! Но...и мантрите действат.  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #707 -: Май 24, 2021, 08:30:35 am »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
След 26.05. би трябвало да разбереш, щом си избрал и Сатурн да ти дава отговори в тази сфера . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #708 -: Май 24, 2021, 12:09:29 pm »
По мое мнение Сатурн е номер едно, когато става въпрос за пътищата на сърцето. Само той остава във времето, другото е алабала.

Чего нет в натальной карте то и в жизни не бывает.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #709 -: Май 25, 2021, 09:15:50 am »
От 22 до 26 май мидпойнт Слънце/Плутон излиза на точката на Овена. Лунното затъмнение вероятно ще има един по-глобален ефект с плутонов привкус - Слънце/Плутон и Луна/Плутон излизат на оста на равноденствията и слънцестоенията.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #710 -: Май 25, 2021, 12:09:17 pm »
Голям воден тригон за състезателите и стратезите през нощта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #711 -: Май 25, 2021, 06:48:12 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
След 26.05. би трябвало да разбереш, щом си избрал и Сатурн да ти дава отговори в тази сфера . :)
Значи след пълнолунието. Сатурн беше в тригон с Венера в същия ден и дава стабилност. Най-вече дълготрайност в любовта. :) Научих, че това е чудесен аспект за брак. Иначе затъмнението ще е невидимо.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #712 -: Май 25, 2021, 08:26:28 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
След 26.05. би трябвало да разбереш, щом си избрал и Сатурн да ти дава отговори в тази сфера . :)
Значи след пълнолунието. Сатурн беше в тригон с Венера в същия ден и дава стабилност. Най-вече дълготрайност в любовта. :) Научих, че това е чудесен аспект за брак. Иначе затъмнението ще е невидимо.

Значи след като Сатурн "тръгне", даже и в "обратна" посока, трябва да се задвижат нещата. ;)
В периода Сатурн не дава нищо. Същият трябва да има отношение към 7 или 5 домове, за да разчиташ на него за това, за което питаш .Примерно: к7 у управителите на к7, да са във Везни, Козирог или Водолей; у 7 да е в аспект със Сатурн, Сатурн в 1, 5, 7, 11 домове, Венера да е в аспект със Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #713 -: Май 28, 2021, 01:36:22 am »
46.136859, 6.120977
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #714 -: Май 28, 2021, 06:23:12 am »
Алфа Таури,какви са тези числа?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #715 -: Май 31, 2021, 11:17:58 am »
Скоро Венера влиза в Рак. Богинята на любовта може би ще ми помогне.  :D Сега е в 1 дом  опозиция на моя Нептун в 7ми, затова си въобразявам.  ;D Следва тригон с Плутон в 6ти. Но тя ще влезе вече във 2 дом и там ще съвпадне с моя северен възел. После има квадрат с Марс в 11ти, после тригон със Сатурн в 6ти и квадрат с моята Венера в 11ти. Другата седмица има тригон със Слънцето ми в 10ти и секстил с Луната в 4ти.
Мунданно Венера 2 дом тригон с Юпитер в 10ти.
« Последна редакция: Май 31, 2021, 11:25:13 am от Хермес »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #716 -: Май 31, 2021, 04:45:04 pm »
Скоро Венера влиза в Рак. Богинята на любовта може би ще ми помогне.  :D Сега е в 1 дом  опозиция на моя Нептун в 7ми, затова си въобразявам.  ;D Следва тригон с Плутон в 6ти. Но тя ще влезе вече във 2 дом и там ще съвпадне с моя северен възел. После има квадрат с Марс в 11ти, после тригон със Сатурн в 6ти и квадрат с моята Венера в 11ти. Другата седмица има тригон със Слънцето ми в 10ти и секстил с Луната в 4ти.
Мунданно Венера 2 дом тригон с Юпитер в 10ти.
Хермес,нали Меркурий е ретрогрден сега,а той е у1 при теб и на Луната.Може би развитие след като тръгне директен.Венера има ли отношение към 7ми,5ти домове при теб?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #717 -: Май 31, 2021, 07:27:39 pm »
Скоро Венера влиза в Рак. Богинята на любовта може би ще ми помогне.  :D Сега е в 1 дом  опозиция на моя Нептун в 7ми, затова си въобразявам.  ;D Следва тригон с Плутон в 6ти. Но тя ще влезе вече във 2 дом и там ще съвпадне с моя северен възел. После има квадрат с Марс в 11ти, после тригон със Сатурн в 6ти и квадрат с моята Венера в 11ти. Другата седмица има тригон със Слънцето ми в 10ти и секстил с Луната в 4ти.
Мунданно Венера 2 дом тригон с Юпитер в 10ти.
Хермес,нали Меркурий е ретрогрден сега,а той е у1 при теб и на Луната.Може би развитие след като тръгне директен.Венера има ли отношение към 7ми,5ти домове при теб?
Венера в Рак няма отношение към 7ми и 5ти. Когато влезе в Лъв ще има тригон с Юпитер в 7ми. Тази седмица Луната ми ще прогресира във Водолей, а е в 7ми дом по прогресия. Това има ли значение?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #718 -: Май 31, 2021, 07:52:22 pm »
Хермес,прочети по-горе ,Рени е обяснила какво означава "да има отношение".Защо следиш Венера само?Не ти помня картата,но помня ,че в солара има индикации да намериш партньор.Затъмненията са по оста 1/7 при теб.Това че прогресия Луна е в 7 ми дом е добре,значи задейства ,или когато нещо я задейства.
Разгледай прогресивни /дирекционни планети дали има на к1/к7.Разгледай прогресивни 1/7 домове къде са ,дали транзитира нещо през тях.К5/11 също.
Транзитни Марс/Слънце задействат събития според мен.И към прогресивни планети и към натални.Разгледай си лунарите.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #719 -: Юни 01, 2021, 06:29:28 am »
Това е картата, когато Луната ще прогресира. Сатурн е в 5ти.