Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 194938 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #735 -: Юни 15, 2021, 09:49:14 am »
Mонопол в коя сфера-битов ток,интернет ,телекомуникации, плодзеленчук  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #736 -: Юни 15, 2021, 10:55:41 am »
Тери, Марс е неаспектиран, Меркурий ретро,но... :)
Луната расте, използвай дните, когато няма твърди аспекти с Марс, Сатурн, Уран- във Везни . Има квадрат с Венера, но с ав рецепция.
3- ти дом, във Везни ли е ? Ако, да, Венера е подкрепена от Юпитер, но той става стационарен на 16-ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #737 -: Юни 15, 2021, 11:27:42 am »
Да 3 дом е везни и аз гледах венера, че ще прави и тригон с нептун щото това ми е свързано с проблем който се яви когато марс направи квадрат с него.

На нулевия градус на юпитер ден след като влезе в риби ходих да пускам жалби за това тъй че като е ретро що да не е преразглеждане от компетентните хора?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #738 -: Юни 15, 2021, 01:09:53 pm »
Юпитер е стационарен до 24.06. или делата по него нямат развитие, просперитет, подкрепа, нито законово благоприятно изражение,  в периода, трябва им още време, за да подкрепят заложената идея. Ако ще се преразглежда по Юпитер, се=лед 25.06. Ако ще се действа герочино, по Марс, който трябва да има аспект поне с едното Светило.
Тери, кой е с по-добър статус в картата ти, Венера или Сатурн ? Към  тях да има добри аспекти .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #739 -: Юни 15, 2021, 02:45:47 pm »
И двамата са скръб но все пак сатурн- в дом на радост е. Но тр. сатурн и уран го аспектират с опозиция и квадрат, марс сходящ съвпад с него и тригон с луната. Слънцето ми няма никакви хубави аспекти по транзити.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #740 -: Юни 16, 2021, 07:39:00 am »
Значи вярно ми е шестото чувство. :)

изчакай до седмото ;)
Хубавите работи стават бавно.  :)

хубавите работи са тук и сега,днес -наслаждавай им се,запомни момента :)
утре вече търпят развитие в коя посока,нагоре-надолу зависи от емоционалната ни нагласа в момента
свободата по уран получаваш след като си уважил отговорностите по сатурн,неслучайно са един след друг

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #741 -: Юни 16, 2021, 03:17:59 pm »
Значи вярно ми е шестото чувство. :)

изчакай до седмото ;)
Хубавите работи стават бавно.  :)

хубавите работи са тук и сега,днес -наслаждавай им се,запомни момента :)
утре вече търпят развитие в коя посока,нагоре-надолу зависи от емоционалната ни нагласа в момента
свободата по уран получаваш след като си уважил отговорностите по сатурн,неслучайно са един след друг

Да, всичко е за момента. Транзитите на планетите действат само известно време, те не са постоянни и не бива да разчитаме на тях.  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #742 -: Юни 16, 2021, 05:52:26 pm »
И двамата са скръб но все пак сатурн- в дом на радост е. Но тр. сатурн и уран го аспектират с опозиция и квадрат, марс сходящ съвпад с него и тригон с луната. Слънцето ми няма никакви хубави аспекти по транзити.

Щом си решила да е тези  дни, аз бих се спряла на Луна във Везни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #743 -: Юни 16, 2021, 07:58:42 pm »
Благодаря Рени! :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #744 -: Юни 17, 2021, 10:38:23 am »
Благодаря Рени! :)

Моля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #745 -: Юни 22, 2021, 07:09:22 pm »
Вчера, 21.06 и днес, 22.06. Меркурий и Юпитер са съответно : стационарно-директен и стационарно-ретрограден. Това са управителите на възлите/затъмненията, в терма на Венера, Венера в терма на Юпитер-какво очаквате да родят срещите, кореспонденция, обучения, информация, пътувания, пътешествия, сделки-покупки, уговорки ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #746 -: Юни 22, 2021, 10:45:10 pm »
Вчера бях на обучение, днес- на еднодневно пътешествие.
Като цяло много наситен с общуване период от няколко дни.
Тр Мерк върху нат Марс У 11, Юпитер в 9-ти.
« Последна редакция: Юни 22, 2021, 10:48:04 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #747 -: Юни 23, 2021, 06:42:41 am »
Вчера, 21.06 и днес, 22.06. Меркурий и Юпитер са съответно : стационарно-директен и стационарно-ретрограден. Това са управителите на възлите/затъмненията, в терма на Венера, Венера в терма на Юпитер-какво очаквате да родят срещите, кореспонденция, обучения, информация, пътувания, пътешествия, сделки-покупки, уговорки ? :)
Меркурий у1"у2"у5 домове, Юпитер у7, у8, у11 домове. Празнуваме сребърна сватба и от два дни сме на море. Планът е пътуването да продължи по предварително набелязан маршрут. Получавам подаръци ежедневно. На любовно/семейно пътешествие сме. Честита ни годишнина. 🎉

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #748 -: Юни 23, 2021, 07:24:59 am »
Вчера, 21.06 и днес, 22.06. Меркурий и Юпитер са съответно : стационарно-директен и стационарно-ретрограден. Това са управителите на възлите/затъмненията, в терма на Венера, Венера в терма на Юпитер-какво очаквате да родят срещите, кореспонденция, обучения, информация, пътувания, пътешествия, сделки-покупки, уговорки ? :)
Меркурий у1"у2"у5 домове, Юпитер у7, у8, у11 домове. Празнуваме сребърна сватба и от два дни сме на море. Планът е пътуването да продължи по предварително набелязан маршрут. Получавам подаръци ежедневно. На любовно/семейно пътешествие сме. Честита ни годишнина. 🎉

Честито, пожелавам Ви да доживеете златна сватба,сребърната е приблизително 2 юпитерови обиколки,по темата с юпитер-меркруий-възлите :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #749 -: Юни 23, 2021, 11:11:27 am »
Меркурий у1"у2"у5 домове, Юпитер у7, у8, у11 домове. Празнуваме сребърна сватба и от два дни сме на море. Планът е пътуването да продължи по предварително набелязан маршрут. Получавам подаръци ежедневно. На любовно/семейно пътешествие сме. Честита ни годишнина. 🎉

Чëстито, Сафо! Заслужаваш си подаръците! И времето е чудесно! Красива и освежаваща почивка