Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189743 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #720 -: Юни 01, 2021, 11:41:15 am »
Хермес, изглежда обнадеждаващо. К5/к11 ще сменят знак по прогресия. Ти си с прогресивен асц, значи си представен от луна в критичен градус, сменя знак и в аспект с Марс /Сатурн. Ами следи...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #721 -: Юни 04, 2021, 10:53:50 am »
На .05.06. в 12:55ч. вечерта, бълг. време, Луната от овен задейства квадрата Марс/Плутон, образува връх на Тао. 26°на кардиналните знаци. Луна/Марс взаимна рецепция по управление.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #722 -: Юни 04, 2021, 03:16:38 pm »
Днес имах среща с една жена с която се познаваме от една седмица. Харесвам я и мисля, че е взаимно. Дали Венера и Сатурн ще затвърдят връзката, дори и да сме само приятели?
Възможно е,да.Ти май имаше някаква важна лунация,слънчево затъмнение?!
Не те ли сватосахме с Рени в солара? ;)
Пълнолуние беше като наталното. Да, вие ме сватосвахте. Просто не мога да повярвам и се чудя дали не си въобразявам. Дори не знам коя зодия е жената, прилича ми на Везни, Скорпион...ще видим.
Оказа се, че е Овен. Без часът на раждане. Нейното Слънце съвпада с моята Венера, моето Слънце с нейната Луна, нейния Меркурий с моя Марс, нейната Венера е в тригон с моя Плутон, нейния Плутон е в тригон с моя Меркурий и други аспекти. Значи вярно ми е шестото чувство. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #723 -: Юни 05, 2021, 08:08:57 am »
Значи вярно ми е шестото чувство. :)

изчакай до седмото ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #724 -: Юни 06, 2021, 09:21:51 am »
Значи вярно ми е шестото чувство. :)

изчакай до седмото ;)
Хубавите работи стават бавно.  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #725 -: Юни 06, 2021, 11:20:44 am »
Хубавите неща или стават или не. Сега и веднага. С лекота, уж случайно, някак щастливо задъгълно, безпрепяствено. Или просто не им е времето, обстоятелствата, хората. Не са ти писани. Бавно повече приляга на един налъм, дето върже и цъфти.
Количествените натрупвания не винаги и при всички случаи водят до качествени изменения. В желана посока.
« Последна редакция: Юни 06, 2021, 12:02:05 pm от starinthenightsky »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #726 -: Юни 06, 2021, 11:44:50 am »
Хубавите неща или стават или не. Сега и веднага. С лекота, уж случайно, някак щастливо задъгълно, безпрепяствено. Или просто не им е времето, обстоятелствата, хората. Не са ти писани. Бавно повече приляга на един налъм, дето върже и цъфти.
Количествените натрупвания не винаги и при всички случаи водят до качествени изменения.

''Сега и веднага'' Рязко - Уран?

Сатурн няма да се съгласи с теб.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #727 -: Юни 06, 2021, 01:35:11 pm »
То това е Сатурн. Важното е обаче да има подходящи условия и потенциал, за да се захване хубавината, за да покълне и узрее в подходящото време. Когато няма такива, липсва синхрон, следователно лекота и с триста зора, от сто кладенеца хубавини, през девет планини в десета да чакаш, с чакането за хубави неща ще си останеш. 
Нямам такъв опит нещо хубаво да ми се е случило, произтекло следствие на ... бавно, с търпение и последователност и заради някакви заслуги. Моето търпение все някакъв отелен вол се оказва. :D
« Последна редакция: Юни 06, 2021, 05:04:56 pm от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #728 -: Юни 07, 2021, 01:05:47 pm »
Значи вярно ми е шестото чувство. :)

изчакай до седмото ;)
Хубавите работи стават бавно.  :)

Кои работи са хубави ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #729 -: Юни 07, 2021, 02:06:40 pm »
Рени:Д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #730 -: Юни 07, 2021, 03:00:05 pm »
Рени:Д

Ами.. ?  ;)
Арт,ти,  разбра ли, кои работи са хубави ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #731 -: Юни 07, 2021, 03:18:31 pm »
Причина за хубавите неща независимо за какво става въпрос, е синхронът на външно с лични потребности, желания, споделеността в конкретния случай и произтичащата от нея радост, удовлетвореност, хармония, усещане за щастие, пълнота.
Хубавото е въпрос на лични възприятия и като такова зависи от това какво някой намира за хубаво.
« Последна редакция: Юни 07, 2021, 03:36:12 pm от starinthenightsky »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #732 -: Юни 07, 2021, 06:18:56 pm »
Преди бързах, сега вече нещо не ми се бърза, може би откакто Марс прогресира в Телец. Иначе хубавото е различно за всеки. Аз имам нестандартни интереси, и при мен Уран играе роля, управител на МЦ, иначе е в Стрелец. Затова когато имам свобода, ми е хубаво. За каквото и да става въпрос. Не ми харесва да се обвързвам дори мисловно. Искам да ми е все тая и да не ми пука.   ;D това противопоставяне е нещо естествено за мен. Философията ми е, че всичко е илюзия, колкото и реално да изглежда. Това е хубаво нещо за мен, носи ми пълнота и свобода.   :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #733 -: Юни 09, 2021, 10:36:03 am »
В периода, Венера и Марс са от едната страна на Слънце,  Юпитер и Сатурн от другата, по права линия, почти, а Меркурий е балансьорът, държи ги като на ластик . Като дете, което държи балони, с  които всеки момент ще полети. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #734 -: Юни 15, 2021, 09:33:36 am »
Чудех се в коя тема да питам и не можах да измисля :)

Та - искам да пусна една молба до един от монополистите да направят нещо дето не са го направили досега. От местния им офис ми отказват, нямало как да стане, ама аз пък искам :D Ще пиша до централата им, кога е удачно тия дни да пусна молбата та да се съгласят?
Frankly, my dear, I don't give a damn.