Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 194962 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #780 -: Юли 12, 2021, 12:21:51 pm »
Новата Луна изгря между Венера и Марс, с което  и маркира новите цикли Луна- Марс, Луна-Венера.
Тези, които имат в картата Луна- Марс- Венера, са родени с Луна-Марс, Луна- Венера, растяща огнена Луна, вероятно ще са по-активни при планирани на онези неща, които са им важни ли искат да бъдат важни с тях; да се ангажират с дейности, задачи, които им идват от сърцето  и ги правят наистина щастливи. Обаче Марс в новата Луна обещава период доста агресивен, страстен, опасен, с инциденти, конфликтен, войнствен. Дано влагата на лунната фаза и  сухото на марсовата фаза не породят неприятни конфликти, защото Венера, макар и западна в Лъв и е доста горещо и това пречи на преценката й, на това, което наистина иска да има, забелязва се едно опустошаване на чувствата, до силно налагане на личния морал и ценности, липсва лоялността.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #781 -: Юли 13, 2021, 06:21:50 am »
Акрукс, заради Слънце на к7 ли? Аз мисля, че мачът ще има продължение, Англия е представена от Сатурн, на трон, тя ще победи.
не е заради Слънцето на К7, гледам много други неща- Сатурн У1 в 1д ретро описва, че отборът, представен от тази планета е затруднен, макар да е на трон по знак и щастливата точка Парс Фортуна да е там, но Сатурн е в напрегнат аспект с МС и неговия у-л Марс, докато Луната У1 за отсрещния отбор отива към съвпад с Венера в техен 1-ви дом, която е у-л на МС за тях, затова написах, че отборът, който е по 7д ще вземе трофея и според мен това е Италия. Освен това Луната У1 за тях ще извърши хармоничен аспект със СЛВ в техен 10д. Луната У1 във взаимна рецепция по управление със Слънце съУ1 на техния АС - ще са в добра кондиция, ще се представят забележително.
Продължения има когато АС и ДС са във фиксиран знак, а осите са в кардинални знаци, значи ще приключи в редовното време. Каква ще е играта и дали ще има много голове показват 5-тите домове, в случая 5д е празен, Меркурий У5 е на косъм да напусне Близнаци, което означава, че няма да има много голове, играта ще е предпазлива и за двете страни- другия 5д се управлява от ретро Юпитер в Риби в 1д на противника, италианците ще водят играта на терена на противника
Акрукс,благодаря и Браво за прогнозата!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #782 -: Юли 13, 2021, 06:23:23 am »
Италия ще спечели Euro 2020.
Таури,браво и на теб,но астрплогично да го беше пояснил/обяснил. ;)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #783 -: Юли 13, 2021, 08:54:12 am »
Всичките пет форумисти, които дадоха прогноза за мача имаха изключително точни попадения в един или друг аспект.
Интересното за мен е, че кралската луна не подкрепи кралския отбор. Но за това си има други причини.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #784 -: Юли 15, 2021, 11:35:21 am »
Италия ще спечели Euro 2020.
Таури,браво и на теб,но астрплогично да го беше пояснил/обяснил. ;)

Шансът все пак е 50/50, а ако гледаме залозите коефициентът за Италия беше 1.10, което ще рече че бетинг сайтовете дават шанс 90% че ще спечели Италия... тоест моята прогноза по никакъв начин не доказва, че работи.

Относно обяснението... В тази тема отново се опитах да започна, обясних причините директно, но никой не го отрази и продължиха да споделят тъпотии (с извинение)  https://astra.la/forum/index.php?topic=1369.0 а и ми се струва, че някои от съфорумниците биха си откраднали знанието.

Вече съм обяснил как се предвиждат житейските събития и как се предвиждат мунданните за цял свят. Поляризацията ще си я запазя за себе си.

Не чувствам, че искам да им споделям повече... готвя се за 13.03.2022 и честно да ви кажа ме е малко страх от това, което предстои.
« Последна редакция: Юли 15, 2021, 11:37:37 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #785 -: Юли 15, 2021, 12:04:11 pm »
Таури, ти обясни твоя метод, но на мен ми е много трудно да вникна, да го разбера, което не означава, че не ти вярвам и симпатизирам.
Това, което според теб предстои и ще се случи е след Новолунието в знак риби. Направих карта на Новолунието с координатите на София. Ако някой има желание да я коментира.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #786 -: Юли 15, 2021, 12:50:00 pm »
Таури, ти обясни твоя метод, но на мен ми е много трудно да вникна, да го разбера, което не означава, че не ти вярвам и симпатизирам.
Да... аз за другите съфорумници имах предвид. Събитието ще е тотална трансформация на света. Предположенията ми са следните:

- Финансова криза и глад.
- Усещане на влиянието от инжекциите, които сега са популярни (сещате се) В тях има графен който попаднал в кръвоносната система придобива магнитни свойства. И естествено след това хората стават ходещи антени за честоти в гигахерцовият спектър. Плутон е свързан с циркулацията на веществата.
- Налагане на тоталитарен контрол от страна на властите. Но няма да е локдаун, аспектът няма да се върне повече, а ще е леко изменен.
« Последна редакция: Юли 15, 2021, 12:54:18 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #787 -: Юли 15, 2021, 01:57:43 pm »
- Финансова криза и глад.
- Усещане на влиянието от инжекциите, които сега са популярни (сещате се) В тях има графен който попаднал в кръвоносната система придобива магнитни свойства. И естествено след това хората стават ходещи антени за честоти в гигахерцовият спектър. Плутон е свързан с циркулацията на веществата.
- Налагане на тоталитарен контрол от страна на властите. Но няма да е локдаун, аспектът няма да се върне повече, а ще е леко изменен.
Кризата я предричат финансистите отдавна, а гладни винаги е имало, както и презадоволени
Това с магнитните свойства ми напомни едно кратко видео, което позната ми прати когато казах, че са ме ваксинирали- някаква жена си беше залепила плоска кръгла батерия (от тези като в лаптопа) на мястото, където са я боцнали с ваксина (ако изобщо е била инжектирана) и хората си мислят, че това е магнит, който се е лепнал на ръката заради ваксината  :D Направих специално видео за моята позната- свалих лепенката с марличка от мястото на поставената инжекция с ваксина, всякакви размери магнити и магнитчета доближавах и чудо, нито един магнит не привлякох към себе си, и за да не си помисли, че има измама- магнитите ги налепих вертикално на близката метална кутия от бисквити, която държа на рафт от библиотечката
Нептун е свързан с циркулацията на веществата в организма, а не Плутон- по него са репродукция и дебелото черво
« Последна редакция: Юли 15, 2021, 02:11:48 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #788 -: Юли 15, 2021, 02:09:32 pm »
Това, което според теб предстои и ще се случи е след Новолунието в знак риби. Направих карта на Новолунието с координатите на София. Ако някой има желание да я коментира.
Интересна карта, Новолунието в 6-ти дом съвпада с Юпитер У4 - няма да е затворен народа, а изцелен, може би все пак здравия разум надделее и хората се ваксинират, ще има ново начало за балнеолечение, спа процедури, моренце  :)
Марс в екзалтация,съвпада с Венера и Плутон в 4д. Интересен ми е съвпадът в 5д. между Меркурий У1, 10 и Сатурн, който е управител на вмъкнат знак в 4д. - по Меркурий са младите хора, по Сатурн възрастните, а 5д описва децата, игрите и забавленията, като Уран У5 от 8д спуска напрегнат аспект  ::)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #789 -: Юли 15, 2021, 02:48:21 pm »
Кризата я предричат финансистите отдавна, а гладни винаги е имало, както и презадоволени
Май не разбирате за каква криза и какъв глад говоря... Криза в която в магазините няма храна, парите не струват нищо, а хората умират от глад.

"руският историк Борис Борисов публикува изследването си за ефектите от икономическата криза в “Уикипедия” и стигна до заключението, че в САЩ от глад са умрели от 5 до 7 милиона американци."


Цитат
който се е лепнал на ръката заради ваксината :D
Иска ми се да е смешно, но не е... Магнетизма се проявява в определени условия. Можеш да пробваш с metal detector приложение за телефон, което хваща и леки магнитни промени, понеже във всеки тел. има вграден компас който се ползва за измерванията.

Медиите изкарват тази информация с насмешка, а социалните медии трият подобни изказвания от търсачките им, защото ги водят "подвеждаща информация". Ето едно инересно видео: https://vimeo.com/575341192 (парола: magneto)

Metal Detector App:
https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.metal&hl=en&gl=US

Не бъдете наивни, това не се прави за ваше добро...


Цитат
Нептун е свързан с циркулацията на веществата в организма, а не Плутон- по него са репродукция и дебелото черво
Тъй като това е трудно да се докаже... може би да. Флуидите, водата, съединителните тъкани - Нептун. Циркулацията - Плутон.
« Последна редакция: Юли 15, 2021, 02:53:25 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #790 -: Юли 15, 2021, 07:34:50 pm »
Май не разбирате за каква криза и какъв глад говоря... Криза в която в магазините няма храна, парите не струват нищо, а хората умират от глад.
Много добре разбрах за коя криза става въпрос, за нея се говори тук в Мадрид от 2019г, че ще е много по-тежка от тази през 2008г, когато хората бяха изгонени от жилищата им на кредит и спяха в кашони по улици и улични градинки- цели семейства, сутрин излизаха от кашоните да си мият зъбите на чешмичките по центъра, беше потресаваща гледка. И началото на 2020 пандемия- магазините опразнени, сега пълно, но с цени нагоре, сметките също скочиха- декември ни вдигнаха тока с 27%

А пък за металния детектор- мъжът ми разполага с такъв, с който проверяват по стените откъде минават кабели, когато монтират врати, прозорци, вътрешна изолация- на този уред, ако нямате вяра, а на телефонно приложение, наистина не е смешно.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #791 -: Юли 15, 2021, 08:09:20 pm »
Таури, ти обясни твоя метод, но на мен ми е много трудно да вникна, да го разбера, което не означава, че не ти вярвам и симпатизирам.
Това, което според теб предстои и ще се случи е след Новолунието в знак риби. Направих карта на Новолунието с координатите на София. Ако някой има желание да я коментира.

Въх тази карта наистина е страшна. Помниш ли Сафо, че беше пуснала карта на инцидента с хвостохранилището във Врачанско през миналия век. Там имаше подобни съвпади на планети - три планетни цикъла бяха започнали тогава.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #792 -: Юли 15, 2021, 09:43:43 pm »
готвя се за 13.03.2022 и честно да ви кажа ме е малко страх от това, което предстои.

Напиши по-конкретно, какво мислиш, че ще е.

Според мен ще е инцидент, който ще засегне голям ресурс и ще повлияе негативно върху много хора, вероятно някъде до/по вода.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #793 -: Юли 16, 2021, 12:04:26 am »
готвя се за 13.03.2022 и честно да ви кажа ме е малко страх от това, което предстои.

Напиши по-конкретно, какво мислиш, че ще е.

Според мен ще е инцидент, който ще засегне голям ресурс и ще повлияе негативно върху много хора, вероятно някъде до/по вода.

Много вероятно. По-конкретно... събитие/период от няколко месеца след който обществото няма да е същото. Това може да е... извънземно нашествие, икономическа криза, религиозни разни пророчески събития, действия от страна на управляващите. Но ще е на глобално ниво.
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #794 -: Юли 16, 2021, 05:56:00 am »
карта на България дирекции,прогресии за 13.03.22г.
Прави впечатление, че няколко планети прогресивни/дирекционни са в критичен градус и готови да преминат в друг знак. Слънце /Уран са на Асц, а Марс на дсц съвпад нат. Сатурн. Затъмнението беше върху прогресивен Плутон у10 дом.
Има доста раздвижване, транзитен Сатурн е на Асц, транзитен уран на к4.
Добре е да се направи и карта на зимното слънцестоене, защото то ще има влияние през първите месеци на 2022г.
В тази карта (не сме сигурни в точността и), Слънце у8 дом ще направи съвпад с асц. Колко време е нужно на слънцето за да обиколи астрологичния кръг и кога в миналото е било на Асц. Може да проверим. Притеснително е също и положението на прогресивен Сатурн, който е в 8 дом в картата.
« Последна редакция: Юли 16, 2021, 03:06:58 pm от Сафо »