Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 196862 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #975 -: Декември 04, 2021, 04:51:38 pm »
Наблюдавам ги и аз.Звездното небе е изключително звездно на село.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #976 -: Декември 04, 2021, 08:52:57 pm »
Наблюдавам ги и аз.Звездното небе е изключително звездно на село.

💙💜 да!
В този ред на мисли вие забелязвате ли из небето бързо движещи се светещи жълто неща. По някое време започват да светят много по-силно, стават по-големи от Венера в момента, после пак отслабват и накрая изчезват. По 3-4 даже има едновременно понякога и летят в различни посоки. Сателити?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #977 -: Декември 04, 2021, 10:58:48 pm »
Още не съм ги забелязала тези планети, обаче преди две- три вечери и аз забелязах жълти светлини, движещи се по права линия, в някакъв момент им помръкна светлината. Но не е мигаща като на самолет.
Иначе върволица сателити видях лятото , все едно гледах осветен нощен влак .
« Последна редакция: Декември 04, 2021, 11:00:24 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #978 -: Декември 05, 2021, 12:46:16 am »
Това са сателитите на  Илон Мъск  от сателитната му мрежа Starlink , 1500 са досега и догодина ще изстреля още, за да обхване и полярните региони

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #979 -: Декември 05, 2021, 12:20:55 pm »
Тези, които са като влак на равни разстояния са тези на Мъск - да. А след изстрелването и шоуто, в което минават в редичка, всеки в различна посока ли започва да се движи?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #980 -: Декември 05, 2021, 04:40:49 pm »
Аз видях единични светлини , движещи се в различни посоки, на Мъск май си продължават в редица.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #981 -: Декември 05, 2021, 08:38:07 pm »
И "моите" са единични, в различни посоки се движат, че и яркостта им се променя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #982 -: Декември 12, 2021, 09:14:11 pm »
Последен огнен тригон за тази година, Слънце Стрелец- Луна Овен, тези дни. Тези, които са уверени, може да напарвят голямата крачка, да задействат сферите с Овен, Лъв, Стрелец и да провокират бързи резултати тук. За по-решителните и куражлиите,дневния Марс от Стрелец, ще помага да атакуват по-авантюристични цели. И все пак, да е внимава или да се вземат предпазни мерки от изгаряния, да не се опарят крайници, лични цели. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #983 -: Декември 13, 2021, 07:10:56 am »
Последен огнен тригон за тази година, Слънце Стрелец- Луна Овен, тези дни. Тези, които са уверени, може да напарвят голямата крачка, да задействат сферите с Овен, Лъв, Стрелец и да провокират бързи резултати тук. За по-решителните и куражлиите,дневния Марс от Стрелец, ще помага да атакуват по-авантюристични цели. И все пак, да е внимава или да се вземат предпазни мерки от изгаряния, да не се опарят крайници, лични цели. :)
За кой е последен огнен тригон?За тези,които имат нещо в лъв?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #984 -: Декември 13, 2021, 10:07:30 am »
Пропуснала съм "между Светилата ". За всички важи проявлението, това е етап от слънчево-лунния цикъл.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #985 -: Декември 13, 2021, 01:19:54 pm »
Пропуснала съм "между Светилата ". За всички важи проявлението, това е етап от слънчево-лунния цикъл.
Рени, благодаря! Заредена съм с оптимизъм днес, вероятно защото имам Марс в овен, но са мисловни кроежи само.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #986 -: Декември 13, 2021, 02:15:01 pm »
Пропуснала съм "между Светилата ". За всички важи проявлението, това е етап от слънчево-лунния цикъл.
Рени, благодаря! Заредена съм с оптимизъм днес, вероятно защото имам Марс в овен, но са мисловни кроежи само.

+1  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #987 -: Декември 14, 2021, 07:57:58 pm »
На 14.12.21г.Марс и Меркурий правят ингрес в стрелец и козирог .Нещо ново,нещо за първи път.Сатурн във водолей,Юпитер също.Наса разбиха ли астероида,или тогава ще разберем.
Нещо ново-да,но нещо за първи път,че не се сещам? ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #988 -: Декември 25, 2021, 11:38:20 am »
От вчера всички планети са видими- Венера, Юпитер, Сатурн като вечерни звезди, Меркурий и той е изгрял като вечерна звезда, Марс източен. Ето повод за знамения, чудеса или просто едно красиво звездно небе.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #989 -: Декември 25, 2021, 05:38:51 pm »
Всичките ми се мотат в 7- ми дом и ако погледне някой- ще каже- тая се скъсва от общуване и обикаляне, а аз съм нон- стоп в конфликт с някого- последните дни на работа ми бяха много изнервящи и съответно насъбраното  си го изкарвам на всички. В тежко ПМС съм. :D Не искам да срещам никого и ако има начин, няма да си покажа носа от вкъщи.
Обаче онзи ден и  вчера получих много мили подаръци , чак ми е гузно, че получавам добро, излъчвам лошо.
Марс ми е в 6-ти, наближава опозиция с наталния и затова съм толкова леснозапалима от битовизми и дребни спънки.
« Последна редакция: Декември 25, 2021, 05:41:08 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...