Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 196911 пъти)


AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
« Последна редакция: Март 09, 2022, 11:01:21 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1097 -: Март 09, 2022, 07:24:40 am »
Таури,разчел си аспекти явно,браво.Напрегнати времена ни очакват и около края на септември.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1098 -: Март 09, 2022, 11:28:54 am »
И тази година, Лили Иванова, прави своето поредно национално турне- въпреки съвпада Марс/Плутон в 28 * Козирог
И тази година, ще се състои "  Международен фестивал „Мартенски музикални дни“ Русе, въпреки съвпада Венера/Марс
И тази година, школата на Тео за приложна математика и физика ще събере деца и вече участва в международна олимпиада, въпреки Плутон антисия Меркурий, с МП на Венера.
И тази година, на връх Ботев има снежна покривка 2 м., въпреки военния конфликт, там, горе на север ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1099 -: Март 09, 2022, 01:35:22 pm »
И тази година, Лили Иванова, прави своето поредно национално турне- въпреки съвпада Марс/Плутон в 28 * Козирог
И тази година, ще се състои "  Международен фестивал „Мартенски музикални дни“ Русе, въпреки съвпада Венера/Марс
И тази година, школата на Тео за приложна математика и физика ще събере деца и вече участва в международна олимпиада, въпреки Плутон антисия Меркурий, с МП на Венера.
И тази година, на връх Ботев има снежна покривка 2 м., въпреки военния конфликт, там, горе на север ?
Рени,не ти разбирам писанията,какво всъщност целят.Таури е написал за определена локация в по-горен пост ........Друг някой къде и кога написа,че в Украйна ще има военен конфликт(освен Стар),или незная вече как да го формулирам,щото за теб това не е световна война?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1100 -: Март 09, 2022, 01:37:35 pm »
И тази година, Лили Иванова, прави своето поредно национално турне- въпреки съвпада Марс/Плутон в 28 * Козирог
И тази година, ще се състои "  Международен фестивал „Мартенски музикални дни“ Русе, въпреки съвпада Венера/Марс
И тази година, школата на Тео за приложна математика и физика ще събере деца и вече участва в международна олимпиада, въпреки Плутон антисия Меркурий, с МП на Венера.
И тази година, на връх Ботев има снежна покривка 2 м., въпреки военния конфликт, там, горе на север ?
А друго ще се случи ли с Лили Иванова тази година,въпреки съвпада Марс/Плутон и въпреки съвпада Сатурн/Меркурий и всички останали,да не ги изреждам?
То е ясно за всеки,че на Киро като умря жената при съвпада Слънце/Юпитер,държавата не разбра,тоест никой друг освен Киро не е тъжен.
« Последна редакция: Март 09, 2022, 01:58:38 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1101 -: Март 09, 2022, 02:14:22 pm »
Сафо, и аз не разбирам, какво целят писания от рода на :" очакват ни напрегмати времена", "ще става все по-лошо", " запасявайте се с храна " .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1102 -: Март 09, 2022, 02:45:23 pm »
Сафо, и аз не разбирам, какво целят писания от рода на :" очакват ни напрегмати времена", "ще става все по-лошо", " запасявайте се с храна " .
За все по-лошо не съм писала ,написах,"напрегнати времена"заради астрологичният аспект през септември -противопоставянето на Юпитер/Слънце.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1103 -: Март 09, 2022, 03:30:03 pm »
Всяка година има цикъл Слънце-Юпитер, на всеки 12 г Слънце Везни-Юпитер Овен.  Какво в тазгодишната кулминация  посочва напрегнати времена ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1104 -: Март 09, 2022, 04:19:06 pm »
Всяка година има цикъл Слънце-Юпитер, на всеки 12 г Слънце Везни-Юпитер Овен.  Какво в тазгодишната кулминация  посочва напрегнати времена ?
Преди 12 години опозицията Слънце /Юпитер е в последни градуси на дева/риби. Тази година, Марс, диспозитор на Юпитер е ъглов, в 1ви дом, близнаци и прави квадрат към Венера, диспозитор на Слънцето, която пък е съвпад с ретро. Меркурий. Сатурн е в 10 дом, квадрат Уран.
В картата, нощна, два малефика са ъглови.
Това добре ли е?
Освен това, всеки е наясно, че тази криза, икономическа, ще се задълбочава, а пък на есен започва отоплителни сезон с нови сметки и т.   н.
И не на последно място, фигурата, която се образува в небето е меч, като острието е насочено към Слънцето.
« Последна редакция: Март 09, 2022, 04:28:06 pm от Сафо »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1105 -: Март 09, 2022, 06:39:41 pm »
Сафо, и аз не разбирам, какво целят писания от рода на :" очакват ни напрегмати времена", "ще става все по-лошо", " запасявайте се с храна " .
Ще разберем след 3-4 дни какво означава.

« Последна редакция: Март 09, 2022, 06:45:13 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1106 -: Март 09, 2022, 06:43:20 pm »
Сафо, никъде не съм писала, че ще има именно военен конфликт, а че конкретни локации (в случая с Русия и Украйна), във времевия контекст на цикъл Сатурн - Юпитер във Водолей, може да са адресат, източник на символиката на Уран.
« Последна редакция: Март 09, 2022, 06:47:58 pm от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1107 -: Март 09, 2022, 07:14:53 pm »
Сафо,

Цитат
Това добре ли е?

Отличен 6 + !  ;)


„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1108 -: Март 10, 2022, 05:19:56 am »
Сафо, никъде не съм писала, че ще има именно военен конфликт, а че конкретни локации (в случая с Русия и Украйна), във времевия контекст на цикъл Сатурн - Юпитер във Водолей, може да са адресат, източник на символиката на Уран.
Стар,да........за локация имах предвид,че си посочила като събития.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1109 -: Март 10, 2022, 05:36:43 am »
Сафо, и аз не разбирам

Суетата на прашинката в Космоса. Във всички други области има стремеж да се отличиш, изпъкнеш, да се усъвършенстваш, за да получиш по-добри резултати, но в астрологията като символен език на Демиурга, този стремеж може да придобива гротексни измерения.

АлфаТаури вероятно от опита си ще разбере, че не може да знае, че е прав... категоричен. Каквото и колкото да знаем и опит да имаме ... сме хора с несъвършен ум и ограничено съзнание.

Неглижирането на средствата, с които се извършва астрологичен анализ и неговия резултат, неглижира и астрологията като начин за анализ. Като научен фундамент и като философска концепция.
« Последна редакция: Март 14, 2022, 06:05:30 am от starinthenightsky »