Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 197024 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1185 -: Юни 20, 2022, 10:58:34 am »
Днес Луна в Риби приема Венера в Телец и Венера в Телец приема Луна в Риби- подходящо време да заявим себе си хармонично, разбираемо навън, така че другите да реагират спрямо нас положително. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1186 -: Юни 22, 2022, 11:53:46 am »
Къде и на кого /не/ може да разчитаме на подкрепа в периода ?
Юпитер в Овен може да подкрепя Марс, докато е в Овен
Юпитер в Овен може да подкрепи Слънце в Рак и взаимно да се приемат. Тук с уточнение, че щом наближава растящия квадрат Слънце- Юпитер, Юпитер се готви да става ретрограден, значи делата, които управлява, започва да се забавя тяхното изпълнение.
Марс в Овен може да подкрепи Слънце Рак, но Слънце в Рак не може да подкрепи Марс.
Юпитер не може да подкрепи Сатурн, въпреки че са в знаков секстил, защото Сатурн в Овен е в падение
Меркурий и Марс вървят към секстил, но същия не е подкрепящ, защото нито Меркурий се радва в Овен, нито Марс в Близнаци.
Меркурий е комптентен в своите дела, в периода, бърз, но единствено може да даде спорадична подкрепа на Сатурн и Венера, когато ингресира в Близнаци, заради триплицитет. Не се вълнува от общото, колективното благо.
Марс, на 6.07. прави ингрес в Телец, нищо типично Венерино няма да го мотивира, харесва.
Може да се приложи тази информация за всякакъв тип карти в периода: сезонна, лунар, солар, прогресивна, натална.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1187 -: Юни 24, 2022, 02:22:15 pm »
Рени, полезна информация,но относно Марс, нещо се обърках. Марс в телец мислех, че харесва Венера, в нейн знак е. Ако не в телец и везни,риби, къде Марс ще се интересува от Венера?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1188 -: Юни 25, 2022, 06:09:15 pm »
Рени, полезна информация,но относно Марс, нещо се обърках. Марс в телец мислех, че харесва Венера, в нейн знак е. Ако не в телец и везни,риби, къде Марс ще се интересува от Венера?

Сафо, тази логика следвах : Марс, мъжка планета, в женски знак, горещ, сух, Телец- студен, влажен.
В Риби е собствен триплицитет поне. Във Везни пък е в мъжки знак. Може да не съм схванала правилно как работи тук рецепцията, предстои да проверим, дали темите по Марс в индивидуалния хороскоп ще донесат вреда, защото не харесват Венера, Венера е причината или понеже Марс харесва Венера, тя ще подсили иначе отслабените сфери ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1189 -: Юни 25, 2022, 11:02:38 pm »
Рени, да, има логика в това. Благодаря!

Anna Gaudi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1190 -: Юли 02, 2022, 01:20:29 am »
Таури, ти обясни твоя метод, но на мен ми е много трудно да вникна, да го разбера, което не означава, че не ти вярвам и симпатизирам.
Да... аз за другите съфорумници имах предвид. Събитието ще е тотална трансформация на света. Предположенията ми са следните:

- Финансова криза и глад.
- Усещане на влиянието от инжекциите, които сега са популярни (сещате се) В тях има графен който попаднал в кръвоносната система придобива магнитни свойства. И естествено след това хората стават ходещи антени за честоти в гигахерцовият спектър. Плутон е свързан с циркулацията на веществата.
- Налагане на тоталитарен контрол от страна на властите. Но няма да е локдаун, аспектът няма да се върне повече, а ще е леко изменен.


Относно налагането на тотален контрол. Прав си - в Китай бе направено, миналият месец, ако не ме лъже паметта. Китайските власти осуетиха протест срещу Ковид ограниченията. Знаете ли как? Чрез цифровите им ковид сертификати. Променили са ги на "Заразен" и това автоматически ги е поставило под карантина, без възможност да излизат. Така са предотвартили протестите....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1191 -: Юли 05, 2022, 12:16:53 pm »
Юпитер забави своя ход и някои от нас, започват да се съмняват в своите морални и диховни ценности ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1192 -: Юли 05, 2022, 01:13:11 pm »
Юпитер забави своя ход и някои от нас, започват да се съмняват в своите морални и диховни ценности ? 

Дали в своите или в тези на другите, че Стрелец е на ДС при гневната съфорумка  :)

 При мен е ретро по натал и прогресия, тъй че съм свикнала, а в момента Юпитер е на Луната ми в 7д. - вчера си изгладих отношенията с второто дете, чухме се с внучето (държеше телефона наопаки, гледахме се наобратно, но все пак се видяхме и чухме), а второто дете беше на интервю и след нашия разговор са се обадили, че е наета на работа – учителка по заместване, от 20 кандидати на нея са се обадили, чак не можеше да повярва. Не за друго, но училището е до градината на внучето, до миналия месец като работеше в МОН и половината ден минаваше в пътуване - да остави детето на градина, на обяд да го вземе и остави у дома на мен, после пак на работа...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1193 -: Юли 05, 2022, 02:25:07 pm »
Юпитер забави своя ход и някои от нас, започват да се съмняват в своите морални и диховни ценности ?  ;)
Изобщо даже.
Ставам все по- нетърпима към думи и постъпки на близки , приятели и колеги, засягащи моите разбирания за морал. Казвам го в прав текст и изобщо не ми пука за последствията.
Цял живот съм гледала да съм деликатна, отстъпчива, да търся вината в мен, сега съм директна и безкомпромисна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1194 -: Юли 05, 2022, 07:30:24 pm »
Рени,това ли е причината?
Акрукс,да ,стрелец на к7,но тази година ,сол.асц ми е в стрелец,фирдарии на Юпитер съм. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1195 -: Юли 05, 2022, 09:55:53 pm »
Сафо, може това да е една от причините. Венера също има отношение, но тя в момента е много бърза, което пък не е в нейната природа, така че, може и нея да включим. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1196 -: Юли 06, 2022, 12:46:52 pm »
Днес, утре, и до обяд на 8.07, може да се възползваме от Големия въздушен тригон: Луна Везни- Венера Близнаци-Сатурн Водолей. Днес Сатурн има най- много достойнства върху управлението на големия тригон. Честито на тези със силно изразен Меркурий, полезен период за акцент Земя, труден за силно изразена стихия Вода и Луна. Понеже и двете женски планети планети, са замесени в тази "въздушна" ситуация е редно, да не се подценяват емоциите и чувствата за сметка на позата в обществото.  Да се следи за преценката, която бързо може да се сменя. Умът работи непрекъснато, което може да създаде тревожност. Усеща се едно изсушаване и в изразяването, и на  физическо ниво- кожата и лигавиците се изсушават. Ноктите стават чупливи.Косата става тънка, къса се- тук, могат да помогнат посещения при козметик, фризьор, специалист маникюр и педикюр.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1197 -: Юли 16, 2022, 05:46:17 pm »
В ход е един чудесен уикенд, с една благосклонна Луна, с обещания за бърз и безпроблемен развой на делата, идеален за отвъдморски приключения. До понеделник на обяд силата е с нас. И с бялото вино на брега на царството Нептуново.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1198 -: Юли 16, 2022, 06:12:45 pm »
Люба  :-* празнувам го с чашка с лед и бяло вино и дюшек във водата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1199 -: Юли 16, 2022, 07:05:44 pm »
Люба, ето с такава Луна започна този уикенд, преди изгрева на Слънцето. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“