Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189809 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1380 -: Май 12, 2023, 06:29:55 pm »
Все по усилено се говори за фалит на САЩ ,а оттам ,като си признаят реалната ситуация, доминото респективно ще падне в Европа.Много интересни времена във финансов ,икономически аспект на фона на Благоденстващ Юпитер в Телец?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1381 -: Май 12, 2023, 06:59:00 pm »
На 16 май Юпитер ингресира в Телец. Голямото плюскане а?  ;D Всъщност не забелязах кога влезе... пък ще излиза от Овен..Нищо и никой,съвсем не разбрах.Неуловимо ми е благоденствието по него, но на печелившите със силен Дупитер, хронократор в периода-Честито! То ,като се замисля такива персони в астро форуми сигурно рядко се вясват...защото са угоени и доволни от битието си, а към астрологията се обръщат клети, изтерзани примерно от Сатурн души.  ;D
Фирдар на Юпитер съм,соларен асц в риби-ще сменям интереси.При ингреса му в теле,ще направи секстил с Венера при мен,следва квадрат с Меркурий,съвпад със Сатурн и опозиция Юпитер и накрая квадрат Слънце.Ще транзитира през 12 дом.Синът ми е с Луна в 12*на телец,5ти дом.Преди около 12 години ,когато е бил в телец,отново строяхме къща.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1382 -: Май 12, 2023, 07:10:57 pm »
Сафо, съвсем си аспектирана, ще те наблюдаваме  :) ,ще е поддемен период на експанзия при теб, вероятно.А и сина си го уредила с късметлийска Луна,още си ти, но и бъдещата булка ще е умела къщовница.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1383 -: Май 13, 2023, 12:11:28 am »
Ребека, адмирации за предишния коментар. Посмях се и всичко си е така, аз не разбрах кога прелетя през Овен също.
Мъж ми има Юпитер в Телец във 2 дом, за него представлява и възврат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1384 -: Май 13, 2023, 07:30:32 am »
Все по усилено се говори за фалит на САЩ ,а оттам ,като си признаят реалната ситуация, доминото респективно ще падне в Европа.Много интересни времена във финансов ,икономически аспект на фона на Благоденстващ Юпитер в Телец?
Юпитер в телец не се чувства добре.Предстои му цикъл с Уран.Интересно ще е като влезе еврото при нас.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1385 -: Май 13, 2023, 05:15:23 pm »

Мъж ми има Юпитер в Телец във 2 дом, за него представлява и възврат.
И моят, но му е в 9д и част от тау с Луна и Непун

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1386 -: Юли 04, 2023, 06:13:42 pm »
В периода докато Слънце не влезе в Лъв 22/23 юли, няма планета, която е в знак, на своите достойнства трон и екзалтация. Това може да е повод делата по естествените сигнификации на планетите да не са материализират качествено и по същество. При желание може всеки притежател на  тронова или екзалтирана планета по натал, да наблюда,  как ще реагира същата  в съответните сфери при това положение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1387 -: Юли 04, 2023, 06:18:46 pm »
Не включих Нептун защото той няма лично отношение към нашето ежедневие и  Луната по обясними причини.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1388 -: Юли 18, 2023, 11:04:33 am »

За България:
2023 г. - повишаване на Т до 43 гр., пряко отношение към климата
до 2024 г. - икономическа криза в България

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1389 -: Юли 18, 2023, 06:19:25 pm »

За България:
2023 г. - повишаване на Т до 43 гр., пряко отношение към климата
до 2024 г. - икономическа криза в България
не го знам кой е този ясновидец Жуселино Нобрега да Лус, но такива температури е имало в България и друг път, а пък в Испания всяко лято
Писал е икономическа криза за Китай през 2022г, а те просперират, дори от миналата година определят цените на лондонската борса за цветни метали  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1390 -: Юли 21, 2023, 03:33:47 pm »
В периода докато Слънце не влезе в Лъв 22/23 юли, няма планета, която е в знак, на своите достойнства трон и екзалтация. Това може да е повод делата по естествените сигнификации на планетите да не са материализират качествено и по същество. При желание може всеки притежател на  тронова или екзалтирана планета по натал, да наблюда,  как ще реагира същата  в съответните сфери при това положение.
да,и Марс/Юпитер взаимна рецепция по заточение,Меркурий/Сатурн също.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1391 -: Юли 22, 2023, 05:59:34 pm »
Сафо, ти имаш натални планети на трон и екзалтация, по техните домове на управление и естествена сигнификация, забелязваш ли разминаване между качество и количество ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1392 -: Юли 23, 2023, 07:46:16 am »
Сафо, ти имаш натални планети на трон и екзалтация, по техните домове на управление и естествена сигнификация, забелязваш ли разминаване между качество и количество ?
Рени, Венера и Марс са упр. на 6ти и 12ти домове. Венера е в 10ти,Марс на к12, разменят си рецепция по екзалтация на домове. От малко дете, през ученическите ми години и до ден днешен, срещам мъже по улиците, които си показват генеталиите посред бял ден, говорят ми мръсни думи от сексуален характер. Сега и през социалните мрежи, но пък имам опция-блокирам ги. Та в този аспект, да. Като количество се активират, но го отдавам на стац. ретроградна Венера. Такава ми е орисията. Изпитвам огромна непоносимост към разгонени олигофрени.
На въпросът ти, количество има, но некачествен, без нравствен, не морален, непоносим за мен е материалът.
Като работни задължения има количество също,качеството е под въпрос. ;)
« Последна редакция: Юли 24, 2023, 05:51:30 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1393 -: Юли 24, 2023, 10:25:00 am »
Сафо, и аз съм имала споделениет от теб ситуации назад във времето. И при мен, Марс и Венера са упр. на оста 12-6 домове, но аз го отдавам на спецификата на рождена Венера и у1/у7  ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1394 -: Юли 24, 2023, 11:55:29 am »
Рени, няколко показателя има да, натрупва се. При мен и Юпитер, упр. на 7,8,11 домове е в скорпион,6ти д. -диспозитор Марс. Сатурн е тр. упр. на Асц ми, а той в натала е в 12дом,телец.
В дневна карта Марс и Венера над хоризонта!? Има и още.