Автор Тема: Любовен хорар  (Прочетена 10752 пъти)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовен хорар
« Отговор #90 -: Април 14, 2017, 07:01:55 pm »
Виж извинявай питам защото мисля за осиновяване имам познати, който много дълго време искат детенце и ако няма шансове да се съберем, това е моето най-добро решение за нея това е най-доброто, просто нямам друг избор, за това питам, дали ще се съберем.

Не че ми е работа , но това като го прочетох ми заприлича на търговска сделка. Извинете ме , но доста грубо ми прозвуча. Направо като вица за Асан и Айшето.

Съдбата на едно дете да зависи от това дали вие двамата ще се съберете звучи мнооого цинично.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #91 -: Април 14, 2017, 09:14:44 pm »
Извинявай това не е цинично и никога не е било ако не можеш да ми дадеш отговор не ме съди

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовен хорар
« Отговор #92 -: Април 14, 2017, 10:05:12 pm »
Извинявай това не е цинично и никога не е било ако не можеш да ми дадеш отговор не ме съди

Не изземвам чужди функции и жалко , ако така го приемаш.

Отговора следва да си го дадеш ти самата. Никой вместо теб няма да вземе решение.

Моя съвет е да посетиш специалисти. Психолози , социални работници.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Любовен хорар
« Отговор #93 -: Април 14, 2017, 10:23:35 pm »
Аз мисля, че на Аделина положението й не е толкова лошо, гледат й детето,  готвят й, чистят й, а тя от скука истерясва. Съвпад Луна/Юпитер. Не знам има ли друг човек, на когото да е било обърнато толков внимание във форума. Аделина, моля те, в следващите 24 часа, в които се сдобрите и скарате, мини на други техники на предсказване.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Любовен хорар
« Отговор #94 -: Април 14, 2017, 10:26:00 pm »
Аха-ясна работата
Тя по цял ден му виси на врата "обичаш ли ме, обичаш ли ме", на него вземе, че му писне и й плесне 2 шамара, тя веднага тук със 100-200 хорара, през това време бебето реве в другата стая гладно, а майка й от отчаяние налива поредната чаша

Аделина, с този мъж няма да си, независимо дали и колко кой обича
Дай детето за осиновяване, ама не на познатите, щото след 10 години направо те виждам как им отравяш живота и на тях, и на дъщерята
И започвай наново-работа, самостоятелна квартира и после-каквото сабя покаже
До тук си оплескала всичко, но винаги има избор и път
Даже и по няколко
Даваш детето на ясла, започваш да работиш, търсиш помощ от приятели
Разбира се, зарязваш този мъж, и при първа възможност се изнасяш от майка си
Лесно няма да е, но тук колкото и да мрънкаш-няма нищо да се случи

И да знаеш-мъж, който да обича и да удари, аз поне не съм виждала

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Любовен хорар
« Отговор #95 -: Април 14, 2017, 10:32:51 pm »
Това пък с даването на познати е поредната показна истерия. Не мисля, че има вече такава правна възможност. Можело е в болницата мъжът на познатите да припознае детето за свое, а после съпругата му да го осинови. Това е схемата. Иначе - по служебен път се разпределя детето. И изобщо, призовавам публиката във форума да престане да храни спектаклите на Аделина,  че тя още повече се опиянява.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #96 -: Април 15, 2017, 10:31:32 am »
Искам само едно да ви кажа не ме съдете преди да сте объли мойте обувки.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовен хорар
« Отговор #97 -: Април 15, 2017, 11:09:59 am »
Нямам, такива намерения, подпиша ли един път, няма връщане назад, но искам да знам ще ме потърси ли той или всичко вече е приключило.

Притиснението доколкото разбирам не е за детето , а за него. Така ли е или не съм разбрала?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовен хорар
« Отговор #98 -: Април 15, 2017, 11:37:09 am »
Да кажем, че този мъж не те обича. Но детето ще те обича безусловно.
Е й какво, като обича нея, аз да не съм разплодна крава.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовен хорар
« Отговор #99 -: Април 15, 2017, 11:45:18 am »
Неслучайно е казано, че на човек насила можеш да му вземеш, но насила не можеш да му дадеш.
Папи, темата любовни хорари отдавна е наспамена. Предлагам прочистване.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовен хорар
« Отговор #100 -: Април 15, 2017, 12:13:52 pm »
Това е натална карта,трябва ви хорарна. Тя се прави също като наталната - но датата и часа на раждане(и мястото,където сте в момента) е сега,в момента,в който питате.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #101 -: Април 15, 2017, 01:20:08 pm »
Извинявам се държа се просташки в отчаянието си и никой,  тук не ми е длъжен да ми търпи простотите. Просто съм една отчаяна глупава.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовен хорар
« Отговор #102 -: Април 15, 2017, 01:38:29 pm »
Извинявам се държа се просташки в отчаянието си и никой,  тук не ми е длъжен да ми търпи простотите. Просто съм една отчаяна глупава.
Здравей, позволявам си да пиша, защото имаш крещяща нужда от помощ, но тя не е в това, което правиш. Трябва да се обърнеш към психиатър. Сигурна съм, че ти звучи страшно, но само така може да ти се помогне.
Няма срамно да потърсиш помощ!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовен хорар
« Отговор #103 -: Април 15, 2017, 01:48:15 pm »
Лила, много хубаво си го написала, но тя не може да те разбера, не защото не иска! Споделила е, че майка й пие, а за останалите неща само може да се досещаме. Това е тежка патология. Вероятността да потърси лекар и нищожна. При такива пациенти това се прави от близките.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовен хорар
« Отговор #104 -: Април 15, 2017, 01:49:28 pm »
Извинявам се държа се просташки в отчаянието си и никой,  тук не ми е длъжен да ми търпи простотите. Просто съм една отчаяна глупава.

Първата и най-важна стъпка е налична.

Имаш необходимост да посетиш спешно специалист - психолог , психиатър.

Направи го! Не винаги човек може да се справи сам.