Автор Тема: Цикъл Слънце-Марс  (Прочетена 15777 пъти)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #30 -: Октомври 08, 2021, 09:10:21 pm »
Може би зависи от статуса на планетата в хороскопа . При мен Марс е в първи дом и вероятно е важен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2021, 09:56:32 pm »
Аз пък не намирам връзка и последствия от тези цикли в картата си.
Все са били на някакви  градуси в картата ми, без да сключват значими аспекти.
Сега са в тригони с нат. Марс и Слънце, над което се е насадил и тр. Юпитер, съвпадът им е малко преди К5, но пък са в квадратура с нат. Венера.
Корея,важни са,когато съвпадат с планета ,връх на дом.Какво управляват,от къде идват,какъв е статусът им,и по производни домове.Управляват ли ъглови домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #32 -: Октомври 11, 2021, 11:37:00 am »
Цикъл Слънце- Марс 2021 г  в 15 * Везни
точна опозиция с Юпитер У4, съу7 в 8д.
по 7д освен мъжа ми и малката дъщеря е моята племенница, като първо дете на сестра ми, Бог да я прости!
Имах "горещ разговор" и с тримата, с племенницата индиректно, малката дъщеря е разговаряла с нея  :)
Та отивам си в къщата, за да приготвям мои вещи за изнасяне, а там е имало палеж във вторник вечерта, идвала е пожарна- подпалили са помещение в двора, в което държахме въглища някога, сега имаше само вързопи със лозови пръчки и три празни варела от нафта- помещението е на няма и 2м от къщата.  Преди няколко години подпалиха и изгоря механата- лятна кухня, която е под гаража, с цел да прогонят наемателя на гаража. Сега сме на финалната права да връчат документ за въведение в имота на жената, която го е закупила от чси и му е внесла цялата сума още на 21 септ. Като видя палежа в събота и заговори, че ще се откаже от покупката. Оставих ѝ оригиналните ключове на двата етажа, на дворната врата и гаража, и казах да се обади на другите наследници и да взимат всичко- мебели, книгите, балната и булчинската ми рокля, всичко- взех си само един сак с дрехи, който беше там от преди 2г, когато освобождавах квартирата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2021, 08:40:42 pm »
Следващият цикъл Слънце-Марс е на 18 ноември 2023г. в Скорпион 25° 37' 




Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #34 -: Октомври 13, 2021, 06:16:24 am »
Акрукс,много напрегната карта,не виждам градуси,но Луна/Плутон връх на тао Слънце/Марс и Нептун ,всички знаем,че не е ок.
O,то е бисекстил ,не е квадратури.Ама пак е зле.
« Последна редакция: Октомври 13, 2021, 06:44:40 am от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #35 -: Октомври 13, 2021, 06:30:41 am »
Това ми прилича на катастрофа в глобален мащаб, земя, огън, вода. Вотей казва, че луна в козирог в Съединение с Плутон бележат силни земетресения. Марс съвпад Слънце в скорпион .....изглежда страшно.
« Последна редакция: Октомври 13, 2021, 06:56:31 am от Kleo »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #36 -: Октомври 13, 2021, 09:30:31 am »
Дайте първо да минем онази "страшна" карта напролет 2022 г. и тогава да мислим за тая ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #37 -: Октомври 13, 2021, 11:28:26 am »
Акрукс,много напрегната карта,не виждам градуси,но Луна/Плутон връх на тао Слънце/Марс и Нептун ,всички знаем,че не е ок.
O,то е бисекстил ,не е квадратури.Ама пак е зле.
Червените аспекти в тази програма са хармонични, а напрегнатите са в черно. Луна/Плутон са връх на Бисекстил, лека и хармонична конфигурация, защо да е зле? Бисекстил действа дискретно, оказва помощ и подкрепа, и снема напрежението при обострена ситуация...
Ето ти градусите, че вчера не успях да заснема страницата  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2021, 11:39:51 am »
Това ми прилича на катастрофа в глобален мащаб, земя, огън, вода. Вотей казва, че луна в козирог в Съединение с Плутон бележат силни земетресения. Марс съвпад Слънце в скорпион .....изглежда страшно.
Кое му е страшното, като всяка година Слънцето минава през Скорпион, а на две години и Марс минава през този знак. Николай Радев- Алдебаран пък разглежда миналата година съединението на Луна с Плутон като начало на пандемията.... Луната с Плутон в Козирог колко пъти се съединяваха, откакто Плутон е в този знак, нали Луната обхожда целия зодиак всеки месец- това означава, че всеки месец има съвпад на Луна с Плутон в Козирог от 2008г насам, пък не сме се затрили... Луната в Козирог е в заточение  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #39 -: Октомври 13, 2021, 12:05:45 pm »
Аз пък не намирам връзка и последствия от тези цикли в картата си.


Цикъл Слънце- Марс показва къде най-много сили ще вложиш в следващите 2 г, къде ще срещаш конфликти, кризи, къде ще има най-голямо движение, импулс да се поставя начало.Ако градусът на цикъла активира точка от картата, същата става обект на динамика, все едно имаш новолуние върху нея. Цикълът е същия като този на Слънце- Луна: Новолуние, Първа четвърт, първия квадрат, Пълнолуние- опозиция, последна четвърт, падащ квадрат. С какво е полезна картата на цикъла, как да си разшределиш силите в тези две години. Този цикъл е важен предимно за тези, които имат Марс със силен статус по натал, имат акцент Овен, Скорпион.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #40 -: Август 17, 2022, 06:42:19 am »
Цикъл Слънце- Марс 2021 г  в 15 * Везни
Карта на растящ квадрат Слънце/Марс и същевременно ,много точен квадрат Венера/Уран.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #41 -: Август 17, 2022, 08:10:06 am »
Цикълът стартира на мое к6 ,опозиция нат.Марс.Имах събитие.
При квадратурата ,Марс е на асц ми,освен ,че тялото ще пострада(ръка ,лице),събитие при леля ми.Племенник.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #42 -: Октомври 30, 2023, 09:41:30 pm »
Акрукс,много напрегната карта,не виждам градуси,но Луна/Плутон връх на тао Слънце/Марс и Нептун ,всички знаем,че не е ок.
O,то е бисекстил ,не е квадратури.Ама пак е зле.
Червените аспекти в тази програма са хармонични, а напрегнатите са в черно. Луна/Плутон са връх на Бисекстил, лека и хармонична конфигурация, защо да е зле? Бисекстил действа дискретно, оказва помощ и подкрепа, и снема напрежението при обострена ситуация...
Ето ти градусите, че вчера не успях да заснема страницата  :)
Нов цикъл Слънце/Марс.
При мен попада в 6ти натален и хвърля ляв аспект квадрат към нат.Слънце в 10ти.Транзитен Юпитер е в квадрат с нат.МЦ/ИЦ
« Последна редакция: Октомври 30, 2023, 09:51:16 pm от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #43 -: Октомври 30, 2023, 09:58:45 pm »
Цикълът ти е в 10-ти дом от наталното слънце, нали така, Сафо?

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #44 -: Октомври 31, 2023, 06:10:24 am »
Тери,да.
« Последна редакция: Октомври 31, 2023, 06:27:34 am от Сафо »