Автор Тема: Цикъл Марс-Юпитер  (Прочетена 27156 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #120 -: Май 31, 2022, 06:09:19 pm »
В квадрат към АЦ, Юпитер ми е У6.
Разболях се от ледено кисело мляко, снощи не можах да мигна със запушен нос.
Допълнителни ангажименти и натоварване в работата, замествам, вместо от утре да почивам и се занимавам с документация.
Отслабнах, което не ми харесва. Но каквото- такова.
Марс ми е У11, не мога да кажа, че се скъсвам от социална активност освен покрай работата.
« Последна редакция: Май 31, 2022, 06:59:32 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #121 -: Юни 01, 2022, 12:44:15 am »
При мен е в 11-ти дом, на 2 градуса от Слънцето и Юпитер на 5* в Овен.
Дир. Венера на 1* в Овен.
предстои ти на 10 юни възврат на Юпитер, може да си построиш карта

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #122 -: Юни 01, 2022, 05:31:53 pm »
Цикълът започна в тригон с моя МЦ и куинконс с моя съвпад Марс-Юпитер в 10д. Очаквам промени по 10д при всеки транзит от цикъла
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #123 -: Юни 05, 2022, 02:14:07 pm »
При мен попада в 1 дом. В съвпад с дир. Венера/У3,8 и на 2°11' от нат. съвпад Слънце У6/Юпитер У10. Прогр. Луна ми е на ИЦ, а прогр. Марс на 0°07' от съвпад с ИЦ :(
Новолунието утре - 9°03' близнаци попада в мой 3 дом.

На точния съвпад на тр. Марс с нат. съвпад Слънце/Юпитер в 1 дом, който активира и нат. квадрат с Уран/12 и Нептун/У1 ходих на много важен изпит.

С ретро Меркурий очаквах да има някакви неразбори...

Започна по-късно от посоченото време. Слънчасах от чакане. Един от въпросите го нямаше в конспекта, но никой не реагира.
Хванаха преписвачи и публично ги гонеха. След 3 ч. писане и 1 ч. чакане за резултати. Оказа се, че работата ми е проверена от възможно най-кофтия профи. Реших да проявя смелост, въпреки кофтия ми период и да се явя на устен изпит за повишаване на оценката. Бях единствената. Понесох пренебрежително отношение в началото и насмешка. Изпитващите бяха общо 5, 4 от тях не искаха да ме пуснат, но председателя на комисията каза, че писмената ми работа е била за по-висока оценка, и че не иска да му тежи на съвестта, че не съм пусната на устен изпит. Предупредиха, че мога да тръгна рязко надолу и да се наложа да се явя отново. Е, казах им, че аз знам какво знам и че заставам зад знанията си, и ще поема риска (сега като се замисля не знам как имах тази смелост да го кажа това, като се има предвид, че съм пред професори с доста опит и винаги могат да ме затапят) :-X До последно мислих, че няма да успея и че ще ми хвърлят писмената работа в коша, и ще трябва да ходя отново на изпит.
Накрая ми казаха, че не са виждали през последните години толкова убеден в себе си студент. Не мога да повярвам, че успях.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #124 -: Юни 05, 2022, 04:00:02 pm »
Браво, моето момиче! Пашата обича смелите!
Всяко усилие си заслужава.
С рогата напред!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #125 -: Юни 05, 2022, 05:37:15 pm »
Браво, Романтика, за смелостта!
Каро се замисля, онзи ден за сефте откак ги има, си смених личния лекар. Последния път бях бясна от протяжните процедури, през които се налага да минеш, за да се сдобиеш с направление или уредиш с преглед.
В четвъртък не знам как е бил Мерка, дано е бил в подходяща фаза и с тази да нямам излишни нерви.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #126 -: Юни 06, 2022, 08:11:12 am »
Браво Романтика! ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #127 -: Юни 06, 2022, 12:04:44 pm »
Романтика, а Юпитер ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #128 -: Юни 06, 2022, 12:09:20 pm »
Благодаря ви, Люба, Корея, Стреличка!

Рени, тр. Юпитер тепърва предстои да направи възврат другата седмица. Направо не ми се мисли...  :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #129 -: Юни 06, 2022, 12:23:19 pm »
Романтика,  Марс не мисли и ако го прави не е ок. Юпитер и Сатурн щом направят ингрес, веднага ангажират планетите и ъглите, в съответния знак. При теб, Марс как има отношение към казуса, който сподели или е годишен управител ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #130 -: Юни 06, 2022, 01:11:31 pm »
Рени,
Това беше последната тема, която съм коментирала астрологично с текущата астро ситуация при мен.
Знам, че не е точното място, но реших в крайна сметка тук да пиша. Отнесох ситуацията към тр. Марс, който ми беше най-точния аспект за деня на събитието.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #131 -: Юни 06, 2022, 01:22:18 pm »
Рени,
Това беше последната тема, която съм коментирала астрологично с текущата астро ситуация при мен.
Знам, че не е точното място, но реших в крайна сметка тук да пиша. Отнесох ситуацията към тр. Марс, който ми беше най-точния аспект за деня на събитието.

Добре. Ти си преценила, че успеха,  по споделеното, при теб  е по транзитен Марс.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7357
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #132 -: Октомври 25, 2023, 07:44:06 am »
Марс - Юпитер нов цикъл на 29 май 2022г, в Овен 03° 19' 4"


При мен попада в 7д, на 4°  от Луната  ::)
Този цикъл с първа квадратура около 20.05.23г.Юпитер в 0*на телец връх на тао-квадрат Марс/Плутон.
Кулминацията около 29 октомври -Юпитер в 11*на телец с Луна,Марс съвпад Меркурий в 11*скорпион.
Наближава кулминация на цикъл,който вероятно ще задейства лунацията(лунното затъмнение).При мъжа ми е стартирал в опозиция с нат.Луна/Слънце,сега при сина ми ,ще аспектира  нат.Луна,която е в 12*телец,цикълът е започнал съвпад Сатурн в 4ти,опозиция Меркурий.
« Последна редакция: Октомври 25, 2023, 07:46:54 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #133 -: Октомври 25, 2023, 10:57:36 am »
Да, аспектът има отношение към Лунацията, както и присъствието на Меркурий там и неговите цикли.
При мен подчертаването идва и от начален Юпитер, направо ще избухна по скорпионски, отвътре.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #134 -: Октомври 25, 2023, 09:39:10 pm »
Марс съвпад Меркурий на К5 (където е и нат. Плутон за мен) и отсреща на к11 Юпитер...Мммм и се чудех защо и аз ще избухна тия дни. Положението е много нажежено.