Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51394 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус
« Отговор #60 -: Март 15, 2020, 08:41:58 pm »
Какво излезе сега, че тоя смотльо - https://youtu.be/2hw0Lb74bh4 ни е предупредил преди 5 г.

https://www.lentata.com/page_16955.html?fbclid=IwAR1mCUhr1owPUUZrca2GNCqFcHBrv_pVgRUXDDLCST1CM4jXdHd4K59zY38
Цитат
Коронавирусът е произведен в институт в Китай чрез изкуствена мутация на други вируси от човешка ръка за производство на ваксини срещу други вируси. Точно в региона около Института вирусът вече избухна. Изкуствено произведения вирус е патентован през 2018 г. Собственикът на този патент е финансираният от правителството институт Пирбрайт във Великобритания, чиито основни дарители са световната здравна организация, която и фондация Бил & Мелинда Гейтс. Със сигурност трябва да се ваксинираме скоро срещу вирус, създаден от серума за ваксинации...
https://www.facebook.com/ruedigerdahlke/

Това се опитвам да обясня от много време на повечето, но никой не ме слуша.
Бил Гейтс финансира, разработването на този коронавирус чрез скрити фондове.
Ще ни "Ваксикират" така, че да не можем да мръднем никъде, както във филма "Дилъри на време".
Чрез изкуството се отваря "Прозорец на Овертон".
Отказвам да бъда подчовек/унтерменш. :)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #61 -: Март 15, 2020, 08:44:01 pm »
Отказвам да бъда подчовек/унтерменш. :)
И аз, определено.
AP/CU=KR/PO/MC

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #62 -: Март 15, 2020, 09:26:41 pm »
Ако Коронавируса е една димна завеса-значи, положението ще стане сериозно. Има една фармацевтичната компания която произвежда тестовете за коронавируса в Италия RECORDATI (REC) и  същото време в САЩ фармацевтичната компания MODERNA, INC. (MRNA) прави опити за ваксина срещу коронавируса. И двете са оглавени от Stéphane Bancel.
"През януари 2016 г. сключихме рамково споразумение за глобален здравен проект с Фондация Бил и Мелинда Гейтс  "

Като Коронавируса е от групата на SARS, който вилня през 2003-та година в Китай.
Още търся информация, но мисля, че който търси-намира :)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #63 -: Март 15, 2020, 11:48:54 pm »
от блога на нашатa дългогодишна съфорумка Diyana

http://dianadeleva.com/%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-%D0%BA/2020/03/15/?fbclid=IwAR1bH58cbq5zdwls6TzZ4GSLyjG0FNQEF0KBogoEJq519_h-IVtEFGnKQwE

Като го представяш по този начин, сигурна ли че става въпрос именно за "нашата" Дияна ? Попадала съм на този блог. А стилът на писане според мен не е на Дияна.

Айде да не пускате линкове дето сте ги чели с гугъл транслейт, плийз. Някак несериозно е да търсите под вола теле на език, дето не владеете.

Нещо си се объркала. Понеже мен цитираш, линкове не съм пускала.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #64 -: Март 16, 2020, 01:02:20 am »
Ако Коронавируса е една димна завеса-значи, положението ще стане сериозно. Има една фармацевтичната компания която произвежда тестовете за коронавируса в Италия RECORDATI (REC) и  същото време в САЩ фармацевтичната компания MODERNA, INC. (MRNA) прави опити за ваксина срещу коронавируса. И двете са оглавени от Stéphane Bancel.
"През януари 2016 г. сключихме рамково споразумение за глобален здравен проект с Фондация Бил и Мелинда Гейтс  "

Като Коронавируса е от групата на SARS, който вилня през 2003-та година в Китай.
Още търся информация, но мисля, че който търси-намира :)

Дано да не ни карат да се ваксинираме задължително.
AP/CU=KR/PO/MC

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #65 -: Март 16, 2020, 09:21:28 am »
Ако Коронавируса е една димна завеса-значи, положението ще стане сериозно. Има една фармацевтичната компания която произвежда тестовете за коронавируса в Италия RECORDATI (REC) и  същото време в САЩ фармацевтичната компания MODERNA, INC. (MRNA) прави опити за ваксина срещу коронавируса. И двете са оглавени от Stéphane Bancel.
"През януари 2016 г. сключихме рамково споразумение за глобален здравен проект с Фондация Бил и Мелинда Гейтс  "

Като Коронавируса е от групата на SARS, който вилня през 2003-та година в Китай.
Още търся информация, но мисля, че който търси-намира :)

Дано да не ни карат да се ваксинираме задължително.

В това е бъдещето.
Както навремето християнството насила е било наложено, аналогично това се слува и с налагането на нов начин на живот. Всичко е цикъл, значи все пак Земята се върти и не е плоска.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус
« Отговор #66 -: Март 16, 2020, 02:14:14 pm »
от блога на нашатa дългогодишна съфорумка Diyana

http://dianadeleva.com/%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-%D0%BA/2020/03/15/?fbclid=IwAR1bH58cbq5zdwls6TzZ4GSLyjG0FNQEF0KBogoEJq519_h-IVtEFGnKQwE

Като го представяш по този начин, сигурна ли че става въпрос именно за "нашата" Дияна ? Попадала съм на този блог. А стилът на писане според мен не е на Дияна.

Айде да не пускате линкове дето сте ги чели с гугъл транслейт, плийз. Някак несериозно е да търсите под вола теле на език, дето не владеете.

Нещо си се объркала. Понеже мен цитираш, линкове не съм пускала.
Дияна Делева, от линка. е съученичка на братовчедка ми т.е. - в момента към 50-51 годишна. Нашата Дияна е значително по-свежа. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #67 -: Март 16, 2020, 07:06:04 pm »
Възможно ли е да ни накарат да живеем в изолация и самота няколко години даже?  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус
« Отговор #68 -: Март 16, 2020, 07:27:06 pm »
А ,не вярвам да е някалко години, то ако продължи толкова ,сигурно ще сме поизмрели вече  ;D Пък в самота може и без да си изолиран ,а изолиран да не си в самота .Аз не се чувствам изолирана и не ми липсва нищо от затворените обществени сбирщини-отдавна съм се изолирала -дистанцирала от масовите места за развлечение, шопинг и прочие ..Това ,че някоя гумена глава ще остане без фризьор и подиум на суетата и недай си боже в тях я удари някоя книга по главата, е благословията  в ситуацията  :)
« Последна редакция: Март 16, 2020, 07:33:29 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #69 -: Март 16, 2020, 08:28:18 pm »
Като го представяш по този начин, сигурна ли че става въпрос именно за "нашата" Дияна ? Попадала съм на този блог. А стилът на писане според мен не е на Дияна.
когато за пръв път попаднах на блога, същата профилна снимка имаше тук в и във фейсбук

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #70 -: Март 16, 2020, 09:07:25 pm »
Това ,че някоя гумена глава ще остане без фризьор и подиум на суетата и недай си боже в тях я удари някоя книга по главата, е благословията  в ситуацията  :)

Оправи ми деня!
Днес беше някакъв ад!
30 опаковки парацетамол!
Закусват ли с тях?!
И не само това. Пазаруват като ненормални, просто не мога да го проумея.  :-X
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #71 -: Март 16, 2020, 09:54:38 pm »
30 опаковки парацетамол!
Закусват ли с тях?!
И не само това. Пазаруват като ненормални, просто не мога да го проумея.  :-X
PWAHHAHA, препродават или си ги правят на закуска като нескуик с прясно мляко.

Nom-nom



... или пък лъжат стари хора, че парацетамола е хапче против коронавирус и им го продават скъпо  ::)
« Последна редакция: Март 17, 2020, 03:43:25 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус
« Отговор #72 -: Март 17, 2020, 07:36:49 am »
Това ,че някоя гумена глава ще остане без фризьор и подиум на суетата и недай си боже в тях я удари някоя книга по главата, е благословията  в ситуацията  :)

Оправи ми деня!
Днес беше някакъв ад!
30 опаковки парацетамол!
Закусват ли с тях?
Хората по-скоро ще се изпоразболеят от рак от много притеснения и тревоги или ще измрат в токсикологията от лекарствата.  ??? А на ББ се разбра, че са му платили 50 милиарда долара, за да върши всичко това.


И какво ако са му платили? Дали ще ги занесе някъде ? На тебе тая информация полза носи ли ти- или ти е по-лесно да си пълниш главата с глупости вместо да се поогледаш къде си, да си преоцениш изборите до тук и накъде занапред?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #73 -: Март 17, 2020, 08:04:41 am »
Това се опитвам да обясня от много време на повечето, но никой не ме слуша.
Бил Гейтс финансира, разработването на този коронавирус чрез скрити фондове.
Ще ни "Ваксикират" така, че да не можем да мръднем никъде, както във филма "Дилъри на време".

И ? Това на индивидуално ниво, както вече написа и Тери, тази информация, "проникновение", каква полза ти носи ? За твоето лично добруване в рамките на глобалното.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #74 -: Март 17, 2020, 08:09:56 am »
Това ,че някоя гумена глава ще остане без фризьор и подиум на суетата и недай си боже в тях я удари някоя книга по главата, е благословията  в ситуацията  :)

30 опаковки парацетамол!
Закусват ли с тях?!
И не само това. Пазаруват като ненормални, просто не мога да го проумея.  :-X

Всеки с потребностите си. Някои предпочитат да се запасяват с канабис и марихуана. Всички обаче с тоалетна хартия. ;D
То си е нещо като военно положение.

Давате ли си сметка, че почти всичко в магазините в България е внос. А за лекарствата - суровините. Родното производство не е кой знае какво. В една такава ситуация всяка държава, едва ли ще изнася стоки от първа необходимост. А при други, които са производители, може да има стагнация на производството. Заради човешкия фактор, който участва в него. Ограниченията, затворените граници рефлектират на спедицията и логистиката. И всичко това може да доведе до дефицити.
« Последна редакция: Март 17, 2020, 10:01:28 am от starinthenightsky »