Автор Тема: Новолуние в Лъв 19.08.2020  (Прочетена 11636 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Новолуние в Лъв 19.08.2020
« -: Август 14, 2020, 09:41:26 pm »
Пускам темата за обсъждане.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #1 -: Август 14, 2020, 09:43:08 pm »
При мен е върху натален Марс и СЛВ и активира много аспекти.
В същото време и транзитен Марс е на кофти място и ще активира ситуацията, каквато и да е тя.
Не ми хрумва нищо. Ако някой може да помогне...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #2 -: Август 14, 2020, 10:41:33 pm »
При мен е в трети дом, опозиция на Слънце У3.
Имаме нова шефка, пълна противоположност на досегашната.
Почваме/ от днес стартирахме/ участия в нови обучения, проекти, разработки и сума ти бумащина.
От два дни съм в период на активна комуникация, но това по- скоро го свързвам с тр Венера на АЦ.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #3 -: Август 15, 2020, 02:36:25 am »
Влиза с бутонките, за да видоизмени коренно условия и обстоятелства. В световен мащаб.
За БГ осветляване на нещо скрито досега. Ключови думи - метаморфоза, отпушване на нагнетено напрежение, ескалация на протестите. Възможна оставка на правителството. Гръмотевични бури. Условия за градушки и силни дъждове.
Уран е акцентиран в Русия, Турция, Украйна, Беларус. И там възможни протести срещу властимащите. Гръмотевични бури. Ескалация на напрежение и в Хърватия, Италия, Чехия, Швеция, Полша.
« Последна редакция: Август 15, 2020, 02:42:10 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #4 -: Август 15, 2020, 03:05:10 am »
Пускам темата за обсъждане.
Хубаво ново начало за страната, за младите хора, дава им се път към властта, към изяви в законотворството.
Уран в 10д показва необходимостта от промени във върховната власт, които са назрели от преди.
Времето ще е слънчево, ще духа топъл вятър, идеално за море  :)

Новолунието е в опозиция със Слънцето на голямата дъщеря в неин 10д, управлява IC в Лъв; преди 2г, няколко месеца след лъвското затъмнение в опозиция с нейното Слънце, приятелят ѝ с когото имаше 7г връзка я напусна... При мен е в 12д това Новолуние, пак ще излезе нещо скрито наяве

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #5 -: Август 15, 2020, 05:22:11 am »
В 4 дом,опозиция Слънце.МЦ от картата ми е съвпад Сатурн.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #6 -: Август 15, 2020, 07:56:51 am »
При мен осите на картата на новолунието повтарят наталните. В първи дом - в квадрат с юпитер в десети и разходяща опозиция с марс в седми. Марс е в точен съвпад с венера и секстил с наталната си позиция, а уран точно опозира себе си и квадратира сатурн в 12-ти.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #7 -: Август 15, 2020, 08:00:15 am »
При мен е върху натален Марс и СЛВ и активира много аспекти.
В същото време и транзитен Марс е на кофти място и ще активира ситуацията, каквато и да е тя.
Не ми хрумва нищо. Ако някой може да помогне...
нОВОЛУНИЕ в 10 дом,статус,родителски дом,шеф....може да излезеш в отпуск,нещо ново за дома,или в дома на партн.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #8 -: Август 15, 2020, 08:03:51 am »
При мен осите на картата на новолунието повтарят наталните. В първи дом - в квадрат с юпитер в десети и разходяща опозиция с марс в седми. Марс е в точен съвпад с венера и секстил с наталната си позиция, а уран точно опозира себе си и квадратира сатурн в 12-ти.
Тери,да не сменяш имидж?!Нещо по външен вид,промяна ,плануваш ли?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #9 -: Август 15, 2020, 09:24:48 am »
Да, само този ретро марс ми мъти водата :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #10 -: Август 15, 2020, 01:36:42 pm »
Да, само този ретро марс ми мъти водата :)

Някъде ти бях искала картата, та малко със закъснение
Струва ми се, че ще имаш промяна в работата към хубаво, повишение или ще я смениш, някаква смяна на социален статус.
 Пътувания планираш ли? Мисля, че ще ти е приятен периодът през следващите месеци.

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #11 -: Август 16, 2020, 05:41:17 pm »
При мен новолунието е също в 10Д, прави тригон към натални Венера (У1 и осми) и Уран (съУ4) в 3Д и опозиция на Меркурий (У9, 11) в 4... Като цяло има вероятност да се променят условията по трудовия ми договор, чланираме пътуване... Не съм сигурна какво проявление ще има за 4Д!? На IC в момента са Сатурн и Плутон  :o
« Последна редакция: Август 16, 2020, 05:43:35 pm от Desire »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #12 -: Август 16, 2020, 10:18:06 pm »
"Опасен" тригон Слънце-Марс активира лунацията. Възбужда инициативата, потенциала, там, където транзитира Марс, както и домовете, които управлява и е добре човек да е (под)сигурен, в това, което го вдъхновява, че ще прави; да е максимално обективен по отношение на своите ресурси, намерения, защото съществува нотка на преувелечение. Много е вероятно да има стресова ситуация, разминаване  между "знам " и "мога".
Растящата квадратура Марс- Плутон сега би трябвало по-активно и силно да се прояви при мъжете или в картите, където е изявен мъжкия принцип. При който градуса на квадратурата активира натална или прогресивна точка, може да се опитва да прави много неща наведнъж, в желанието да се качи на всичките минаващи влакове, но без предпазни мерки, затова може да се провокират инциденти, стълкновения. Трудно е в такъв период човек да устои на изкушенията, страстите, властта, секса. Нещо по нов начин ще се преправя. Време за "големия удар". В същото време Меркурий вече е западен, пълен, умът и сетивата се фокусират върху нещо конкретно, но като поведение навън отразяващ състоянието "иска, но не може"-изгорен е .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #13 -: Август 17, 2020, 09:49:30 am »
Да, само този ретро марс ми мъти водата :)

Някъде ти бях искала картата, та малко със закъснение
Струва ми се, че ще имаш промяна в работата към хубаво, повишение или ще я смениш, някаква смяна на социален статус.
 Пътувания планираш ли? Мисля, че ще ти е приятен периодът през следващите месеци.

Благодаря, Сатин. Планувам нещо, но не ми се иска да го правя по ретро марс...макар, че като се замисля то аз се жених при ретро марс  ;D

Днес е горният съвпад на слънцето и меркурий, при мен в точна опозиция с наталния марс и тригон с венера, върху която пък е тр. марс.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #14 -: Август 17, 2020, 11:57:58 am »
лунацията е в квадрат с дирек.съвап.Слънце/Луна на ММ,значи задейства прогресивно Слънце с квадрат,прогресивна Луна е в лъв квадрат нат.Юпитер у1,у4 домове