Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16247 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #150 -: Март 17, 2021, 09:36:54 pm »
Въпросът е какво да правим като се има предвид, че един ден бъдещето ще стане настояще, а миналото вече някога е било настояще? А настоящето е по Слънцето според нея.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #151 -: Март 17, 2021, 10:09:45 pm »
Да, 2016 г толкова съм знаела, това съм казала. Отговорността остава в мен.
За 5 г съм научила още неща, някъде съм си открила грешките, някъде все още не.
Относо Слънцето, да, то е прогресивния принцип, АСЦ, вратата, през която влизаме, тук, сега в този момент.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #152 -: Март 17, 2021, 10:25:22 pm »
Всичко е минало, настояще и бъдеще.

Слънцето е миналото на рода на бащата, което е и твое настояще, а може и да е бъдещето на децата ти.

Слънцето е и бъдещето, което идва чрез децата ти, които може и да са твое настояще.

Слънцето е вечното бъдеще, защото е вечният опит за постигане на цялостност и истинска индивидуалност, което е постоянен процес.




akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #153 -: Март 17, 2021, 10:35:55 pm »

и какво е бъдещето ми с АС Дева?

Миии, явно на чистачка и обикновена работничка.



И какво ми е миналото с Луна в Овен?

На кунг фу боец.
въй, ама то и Рени е с Луна в Овен, станахме отбор по кунг-фу  :)

Мадона е с АС Дева, чистачка и обикновена работничка ѝ е бъдещето   ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #154 -: Март 17, 2021, 10:41:32 pm »
Акрукс, с теб нямаме хубава синастрия и не се получава енергообмен, не мога да ти кажа, ни за миналото, ни за бъдещето. :)
Утехата ми е, че малко по-назад в коментарите ни информира, че с никого нямаш хубава синастрия, което не го вярвам, но нямам време и желание да те разубеждавам. Лека и спокойна нощ!
Ако ме няма следващите ден-два тук, не е защото съм обидена- сменяме интернет доставчика.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #155 -: Март 17, 2021, 10:49:53 pm »

Мадона е с АС Дева, чистачка и обикновена работничка ѝ е бъдещето   ;D

Нищо чудно илюминатите да я третират като слугиня.


Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #156 -: Март 17, 2021, 10:50:56 pm »

Ако ме няма следващите ден-два тук, не е защото съм обидена- сменяме интернет доставчика.

А можеше да се получи такава драма от отсъствието ти.


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #157 -: Март 18, 2021, 03:44:59 am »
Рени като рибка е кралица на размиване на фокуса на въпроса. И изместване на темата. Май пак стигнахме до изконния за някои астролози въпрос - кой е по по най разбирач. :D Кой в контекста на Рибите, яде рибите с люспите.
Добрият тон на думи е нещо относително. Протоколно отношение. В обществото е нужно лицемерие. Нищо повече. Добрият астролог също е нещо относително и в оценката на астрологичната му компетентност и на човешките му качества.
Оценката и изборът са в очите на гледащия.
« Последна редакция: Март 18, 2021, 05:23:51 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #158 -: Март 18, 2021, 05:08:30 am »
Акрукс,когато приятелка дойде да ме пита нещо(астрологично),аз правя карта и виждам какво точно я води при мен.Не винаги,но .....

Това че астрологично виждаш някаква насока, не означава че си наясно с реална житейска конкретика до детайли. Още повече за напълно непознат човек. Освен ако не използваш кристална топка. Затова и ще витае ироничното твърдение, че на астролозите звездите им го говорят  ;) Щото сред тях има и такива, които насаждат идеята, че астрологията е ясновидство. Или защото са се взели много насериозно, за последна инстанция. Тогава какъв е смисълът от задаване на каквито и да е въпроси от страна на този, който отива на астрологична консултация ? По принцип. Хвърляш му на астролога една карта и съвсем в реда на нещата е да чакаш да ти познае. И после в реда на нещата е да си недоволен, че не ти е ... ясновидял т.е. познал.  ;D
« Последна редакция: Март 18, 2021, 05:31:55 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #159 -: Март 18, 2021, 09:55:18 am »
Рени като рибка е кралица на размиване на фокуса на въпроса. И изместване на темата. Май пак стигнахме до изконния за някои астролози въпрос - кой е по по най разбирач. :D Кой в контекста на Рибите, яде рибите с люспите.
Добрият тон на думи е нещо относително. Протоколно отношение. В обществото е нужно лицемерие. Нищо повече. Добрият астролог също е нещо относително и в оценката на астрологичната му компетентност и на човешките му качества.
Оценката и изборът са в очите на гледащия.

"Рени" не  е важна.
 Не  съм изместила темата.
Ти не ми отговори на въпроса, който ти зададох.Той е ясен и конкретен.
« Последна редакция: Март 19, 2021, 03:01:54 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #160 -: Март 18, 2021, 10:20:34 am »
Когато не виждам смисъл, не смятам, че е нужно да отговарям на всеки, който ми задава въпрос. Репликирането за спорта е нещо такова.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #161 -: Март 18, 2021, 10:39:47 am »
Mного е важно питането и да знаеш, защото спестява ненужно много време. И да- като знаеш, че времето е пари и ако си на астроврачка  :-X и има включен таймер за лев/ секунда, надали човек/ клиент, ще се кефи на три часа общи приказки пък макар и да уцели нещо вярно. Отделно ,ако не се зададе от самото начало фокус на мисленето, търсенето на конкретен отговор ,консултиращият може слeд време да се разпилее, разлее и изгуби псих. сила, острота на ума и умората да размие фокуса. Как да намериш нещо, ако не знаеш какво търсиш -случайно? Ще загубиш много време и сила, освен ако нямаш късмет, а ако знаеш че търсиш червен чорап- по-бързо и ефективно .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #162 -: Март 18, 2021, 12:59:10 pm »
Когато не виждам смисъл, не смятам, че е нужно да отговарям на всеки, който ми задава въпрос. Репликирането за спорта е нещо такова.

Питането ми е във връзка с цялата тирада  за синастрията, енергообмена и как ако не си пасна с астролога, много е вероятно да остана недоволна от него. Няма спорт тук.
Ако не са те консултирали, няма как да знаеш,  как всичко изприказвано на теория, се случва наистина. Сега вече може да не ми отговаряш защото коментара ти е красноречив.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #163 -: Март 19, 2021, 06:00:52 am »
Ще си позволя да перифразирам един твой коментар:
Цитат
Коментарът ми е точно на мястото, това че, ти не можеш да го разчетеш не го прави безсмислен.

Това, че ти не можеш да го разбереш от опит това, което съм написала, не означава че е тирада. :)
Не правя разлика между астролози и лозари. Професионалистът е на първо място човек. Професионализмът може да е само следствие на това какъв е като човек. Най-общо казано.
« Последна редакция: Март 19, 2021, 07:52:29 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #164 -: Март 19, 2021, 01:14:43 pm »
Тази статия се чудех, къде да я пусна.  Астролог ли да обсъждаме или нещо друго. 26/01/1955 г.
Алена: Радев остава без втори мандат, освен ако Борисов не му го подари
« Последна редакция: Март 19, 2021, 01:16:27 pm от starinthenightsky »