Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 96590 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #615 -: Декември 20, 2022, 12:02:47 pm »
По хорара на Сафо, сега се сещам по подсказката на Ребека, че тя всъщност не пита случайно, а се интересува именно от колата, която има да сменя след онзи инцидент.
Хорарът действително има индикации за това, ще видим сатурн в 3 носи ли огромна червена панделка за армаган!
Люба, не се интересувам от кола, имаме три бракми, значи, данъци, винетки, гориво, гражданска, обслужване и др. задължителни простотии по три.
Ще видим кой какво, обратно броене съм.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #616 -: Декември 20, 2022, 12:07:13 pm »
Сафо, нещо, което няма да те хареса, ще върнеш, или преправиш.
Рени, да... има нещо подобно. Ще съм подробна.... Поръчах няколко неща до офис на куриерска фирма. Мъжът ми явно също е правил поръчки. Отидох да взема едното нещо и го платих, без да го преглеждам. Оказа се, че е подарък за мен, маратонки 😂, обаче аз си ги платих.
Това е засега😉
Имам същите в къщи, с етикети са още необувани от миналата година.... Малко са ми големи. Сега са ми точно.
Два еднакви чифта 😁
« Последна редакция: Декември 20, 2022, 12:14:24 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #617 -: Декември 20, 2022, 12:25:39 pm »
Да си продължа словоизлиянието... Поръчах за сина ми нещо кожено, скъпо, известна марка и по номера на проследяване на пратката, разбрах, че е в Луизиана🤨, та реших, че няма да пристигне на време, купих същото, но от София и на друга фирма, в пъти по-евтино. Сега получих съобщение, че пратката е в офис и се чудя дали да я взема, или да я връщам, незная...

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #618 -: Декември 20, 2022, 12:57:32 pm »
А сега де. Сафо казва, че ще направи тригон, Рени казва не. Орбисът за светилата нали е 7градуса, значи няма да ли да направи аспекта все пак?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #619 -: Декември 20, 2022, 01:39:52 pm »
Weswes, Юпитер днес сменя знак и влиза в Овен, преди Луната в Скорпион да влезе в 29 * Скорпион, така че, няма как да се осъществи тригон между тях.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #620 -: Декември 20, 2022, 02:48:25 pm »
Благодаря,Рени. Аз мислех, че само за Луната се гледа да не смени знака,не знаех,че и ако другата планета го смени ,не става.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #621 -: Декември 20, 2022, 04:56:32 pm »
Weswes, пробвай, тествай, брой.
Луната е най-бързото тяло и като ко сигнификатор е от изключително значение.
Градусите на планетите също, едно е когато планета е в начален градус, друго е положението, когато е в последни градуси на знака. Значи, съвсем скоро, планетата ще направи ингрес в друг знак, ще смени приоритети и симпатии, ще има други диспозитори.
При всички случаи се разглеждат всички сходящи аспекти на Луната.
Можеш сама да броиш и наблюдаваш какво ще се случи, или се е случило след определени еденици време.
Понеже Луната е фиксирана и в падащ дом, не вижда АСЦ, твърде вероятно е ти да не разбереш дълго време какво се случва по тези домове-6, 11,7,2,3.
Домът на здравето, работата, ежедневието,лелите,домашните любимци. Луната е на 5°,предстоят много аспекти с планети. Щом се интересуваш от Юпитер специално, броиш от 5 до 29,около 24 еденици време.. Или 24 часа, 24 дни, 24,седмици и т. н от задаване на въпроса, опитай да се сетиш за нещо по изброените домове.
Така ще разбереш има ли сх. аспект, или не.
В хорарната астрология обикновено се разглеждат всички сх. Аспекти на луната, независимо, тук реално време не съществува. Което не означава, че ти ще срещнеш Юпитер, защото ти си представена от Меркурий.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #622 -: Декември 20, 2022, 05:18:26 pm »
Изобщо май целият хорар ми е много мъглив, както и отношението с този човек. Понеже имаме само интимни такива,съм питала дали ще продължим да поддържаме връзка. Е,не виждам отговора за себе си.... Между нашите сигнификатори няма мажорен аспект(впрочем така излиза на всички хорари,които съм правила за него,ама пак имаме отношения -не знам защо така става). Гледала съм 5д за интимна връзка. Луната тепърва ще прави много аспекти,да, но дали имат общо с въпроса...секстил с Меркурий евентуално,и този въпросен аспект с Юпитер?! Другите аспекти май нямат общо.
Много ме напряга като цяло,държи ме в неведение,прави напук, все едно ме наказва когато не мога да се видя с него. Даже не знам вече какво иска -вчера ми каза, че иска да се срещнем тези дни,но имал много задачи ,а според мен е нарочно - ей така,да го чакам, и когато той свирне да кажа ок...
Извинявайте, че ви разказвам така подробно,исках само да си изясня по тази карта какво аджеба се вижда, защото наистина не знам какво да мисля и правя с него. От години на приливи и отливи се "виждаме", той винаги ту се изхлузва ,ту ми обяснява, че ме иска.( Само интимно говоря) чудя се кога пак ще се покрие този път ..

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #623 -: Декември 22, 2022, 10:56:49 am »
Изгубих си ключовете и вероятността да съм ги оставила на вратата и някой да ги е взел не е малка. Въпросът ми е: "Къде са ми ключовете?"
Не знам дали правилно смятам 2 дом за сигнификатор на въпроса - като движимо имущество. Слънцето У12 прави точен квадрат с Юпитер У2, а 12 дом са скритите врагове. Мисля си, че някой го е взел  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Общи хорари
« Отговор #624 -: Декември 22, 2022, 11:13:48 am »
Не знам защо свързвам ключалките със Сатурн,но тъй като не знам за ключове ,ще се придържам към него.Луната,ще направи секстил с него,ще ги откриеш.Видя ли в някой дамски несесер от естествена кожа да не си го бутнала,заедно с козметика.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #625 -: Декември 22, 2022, 01:39:06 pm »
Изгубих си ключовете и вероятността да съм ги оставила на вратата и някой да ги е взел не е малка. Въпросът ми е: "Къде са ми ключовете?"
Не знам дали правилно смятам 2 дом за сигнификатор на въпроса - като движимо имущество. Слънцето У12 прави точен квадрат с Юпитер У2, а 12 дом са скритите врагове. Мисля си, че някой го е взел  ???
в колата, нещо червено, топло, кухня. С Меркурий на Асц, мисля, че ще ги намериш.
« Последна редакция: Декември 22, 2022, 01:43:39 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #626 -: Декември 22, 2022, 03:51:00 pm »
irko_birko, загубила си ги, не би трябвало да са  откраднати, у1 в 1 дом. Надалеч от теб са- у2 Юпитер е доста далеч от АСЦ и у1, Луната също е отдалечена от АСЦ и у1 . Юпитер скоро е сменил знак, значи са сменили място. Юпитер в Овен на  междинно място, нито на високо, нито на ниско, между други две неща, по-скоро метални; Овен- места, които са източници на топлина- радиатор, печка, камина; в източен ъгъл на помещение, коридор, гараж, навън. Луната и тя е в огнен знак. Фортуна е в 12 дом съвпад Слънце и в знак, където е Венера у4, но Юпитер е разходящ квадрат и със Слънце, и с Фортуна, някой, който познаваш да ги е открил ? . Луната ще направи секстил със Сатурн откъм 11 дом, което дава шанс, след новолуние да  се открият.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #627 -: Декември 22, 2022, 11:17:05 pm »
Благодаря ви много момичета  :-* И трите познахте :)
Намерих ги. Оказа се, че съм ги забравила в кварталната бакалия сутринта, но от притеснение съвсем изключих, че съм била там. Вечерта сестра ми настойчиво ме попита няколко пъти дали не съм ги забравила в магазина и чак тогава зацепих. Били са до касата и хладилната витрина. Плотът е метален. На средна височина. Като положение магазинът се намира на северозапад от нас.
Често казано изобщо не разбирам картата. Единственото, което ме навява на такова развитие е последния аспект на Луната със Сатурн У1. Но съвпадът и квадратът на Слънцето и Юпитер с Парс Фортуна са разходящи.
Отново, Благодаря!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Общи хорари
« Отговор #628 -: Декември 24, 2022, 04:44:15 pm »
Празниците наближават,какво ще ми подарят? ;)
Получих подаръците си днес-козметика,маратонките(за които писах),рокля(сама си я избрах) и нова кухня (обзавеждане,уреди) ,която ползвах днес със кеф.
Дами,благодаря,че се включихте.Въпросът ми беше малко подвеждащ,защото кухнята,която мъжа ми ми обеща за Коледа се сглоби пред очите ми-но поне спази срока. ;)
Единствено козметиката беше изненада,за другото знаех.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #629 -: Януари 10, 2023, 05:59:17 pm »
Преди малко съседът С., който живее точно срещу нас и който е сравнително нов в кооперацията, ме попита дали не може да му продам гаража си, а аз му казах, че по принцип не мога да продавам нищо, а и да можех не бих го продал. Въпросът ми е би ли се опитал да направи нещо нечестно в тази посока, за да осъществи желанието си или по-скоро не? Все пак доста хора знаят, че брат ми е изчезнал и сигурно биха се досетили, че без него нищо не мога да правя.
Това че асцендентът е в последните градуси, трябва ли да ме успокоява?