Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97811 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #90 -: Декември 08, 2021, 11:48:10 am »
Рени, не съм безпристрастна, емоционална съм, не мога да се въздържам, за съжаление, и когато харесвам и когато мразя. Такъв ми е натала. Заядлива злобна женица съм.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #91 -: Декември 08, 2021, 12:16:50 pm »
 
Рени, не съм безпристрастна, емоционална съм, не мога да се въздържам, за съжаление, и когато харесвам и когато мразя. Такъв ми е натала. Заядлива злобна женица съм.
:D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #92 -: Декември 08, 2021, 03:05:13 pm »
Рени, не съм безпристрастна, емоционална съм, не мога да се въздържам, за съжаление, и когато харесвам и когато мразя. Такъв ми е натала. Заядлива злобна женица съм.

Сафо, не казах, че си, а че е желателно да бъдеш такава, ако искаш да разчетеш правилно картата.
"Аз съм такъв/-а", "такъв ми е наталът",  как ти носи удовлетворение, радост, настроение ... щом  е "за съжаление " ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #93 -: Декември 08, 2021, 04:36:23 pm »
Не се репликирайте, няма смисъл. Дори аз подминах коментара на Сафо.
 Но щом ти е интересно, Сафо,  относно" този същия" много искам да сме приятели, но неговите мераци развалиха всичко, объркаха ми главата. Явно няма да ни се получи на приятелски начела. Та това е, няма нужда да коментираш излишно. Впрочем, сега разбрах, че си жена, за заядливото го бях забелязала отдавна.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #94 -: Декември 08, 2021, 06:18:14 pm »
Значи, няма такъв филм - този е от мъжете страхливци. Или рискува и си задоволява мераците, или седи при полата на жена си.
Никого не осъждам, всеки си знае защо и какво прави, ама такива като този заслужават хубав урок. В отношенията не толерирам някой да тъче на два стана.
Не един и двама съм накиснала пред жените им, пращайки им чатове и съм изключително доволна от последствията. Аман от хитреци и недорасляци.
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 06:20:17 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #95 -: Декември 09, 2021, 12:33:47 pm »
Да, нещо такова е питането... Но защо се намесва неговия дом, дори не знам къде живее, в смисъл няма как са се срещнем там или нещо подобно.. Интересен ми е този хорар. А това, че моя У прави сходящ аспект с неговия значи ли, че аз ще иницирам разговор или не? По принцип той трябва да ми звънне тия дни..
Това не е само негов дом, а негово населено място, семейството му, фамилията, а ти си в твоя 10д. , за него може да си част от миналото например, част от неговия непроявен, вътрешен свят- Венера управлява заключен дом в негов 12д.  Марс е също негов у-л и е в негов 1д, активен по отношение на лични дела, може да проявява агресия да наложи себе си, а при теб активност, агресия по отношение на партньорства.
Меркурий е по-бързата планета и ще извърши секстил с Юпитер, който е У3 за него, но Меркурий и Юпитер при двама ви управляват дома на секса, на тайните и секретни връзки, тъй че дали ти ще инициираш разговор, а той ще инициира интимност е без значение, от значение са други неща- познавате ли се лично, имало ли е някакви заявки за нещо подобно да се случи или е само плод на твоето въображение...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #96 -: Декември 09, 2021, 02:35:27 pm »
akruks, много благодаря за чудесния анализ.. Май трябва да опиша накратко случая - познаваме се от години, преди да имам мъж бяхме на крачка да се случи нещо, но той се уплаши. Наскоро ме потърси, каза, че съжалява и го е хванало страх тогава. Сега иска да имаме "някакви отношения". Казва, че го привличам. Сега пак не си говорим. Разбрахме се да помислим можем ли да сме чисто приятели, и сега чакам да се видим да го уточним. Ама дали.... Аз го ценя като човек, но явно той има други мераци и не го устройва моето предложение..

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #97 -: Декември 09, 2021, 09:48:43 pm »
На колко години си?
Там, където е имало любов, страст, секс, няма как да има приятелство.
И аз бях фен на теорията, че мога да съм приятелка с бившите, само че действителността е друга- мъжете мислят с другата глава. Винаги се надяват и идва момент, в който стават настоятелни.
Това им е в природата, да са ловци.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #98 -: Декември 11, 2021, 11:50:18 am »
На 1.06.21г.съм задала въпрос ,относно покупка на имот.Акрукс,благодаря!Вчера мъжът ми закупи имот на село,до река(граничи).Страхотен парцел,сега е джунгла,но е прекрасен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #99 -: Декември 11, 2021, 12:50:51 pm »
На 1.06.21г.съм задала въпрос ,относно покупка на имот.Акрукс,благодаря!Вчера мъжът ми закупи имот на село,до река(граничи).Страхотен парцел,сега е джунгла,но е прекрасен.
Честито, със здраве и любов да ползвате имота и да се множи поколението след вас :)

намерих ти въпроса в закритата тема, че ми беше любопитно да видя картата и какво съм писала  :)

https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg196589#msg196589

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #100 -: Декември 13, 2021, 07:18:40 am »
Акрукс,благодаря!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #101 -: Декември 15, 2021, 03:40:01 pm »
Здравейте. Да дам Ов за моя хорар от предната страница.
Той ми писа, разбрахме се да се видим да говорим. Така че прави бяхте, комуникация имаше.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #102 -: Декември 15, 2021, 05:22:26 pm »
Чудя се как елегантно и без последствия да се измъкна и да не отида на събитие тази вечер (Коледно парти на фирмата), на което вече казах, че ще мина за малко. Не че и тогава исках, просто не исках да разочаровам прекия ми ръководител, от който ми трябва подкрепа. Обикновено след тези събирания има проблеми по темата с настоящата здравна обстановка, а и са доста скучни. Въпросът: целта ми е всичко с мен да е наред, да отида ли или да излъжа и остана у дома?
Моето тълкуване - аз, Меркурий в 7 дом искам на всяка цена да запазя добрия тон в общуването и отношенията с началника. Юпитер у7 в 9 секстил Меркурий - т.е. мога да се надявам, че наистина ще е така. Събитието, представено от Венера в 8 дом, разх. съвпад Плутон не ми изглежда приятно. На Венера и предстои съвпад със Сатурн,У8 - дали пък няма да получим подарък от дядо Коледа или по-скоро ще е просто неприятно? На Луната и предстои да премине в 12 дом- накрая нежеланието ми ще надделее и няма да отида.
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 05:24:04 pm от Лисана »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #103 -: Декември 15, 2021, 08:23:37 pm »
Въпросът: целта ми е всичко с мен да е наред, да отида ли или да излъжа и остана у дома?

Въпроси не се задават с "или", отг. "Да"  например как ще се изтълкува- ще отидеш и ще излъжеш и останеш у дома??

На мен картата ми показва, че ще отидеш на тържеството

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #104 -: Декември 15, 2021, 08:32:30 pm »
Така е, права си, не е коректно зададен така въпросът. За отчета, тук е бързо - останах си у дома.