Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97712 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #75 -: Декември 02, 2021, 07:53:11 pm »
Относно пратката.....понеже е доста обемиста,щели да я доставят до адрес.В къщи няма никой през деня,затова дадохме адреса на сина ни.За контакти съм написала имейла на сина  и моя телефон за връзка.Днес са писали имейл,че пратката е тръгнала.Фабриката/склад е в Пловдив.Утре ще тръпна в очакване,ако звъннат ,че са на адреса,аз трябва да звъня на сина ми,който е хоум офис и често в "срещи“,за да излезе и плати пратката.Дано пристигне....за рожден ден е,който е в събота........За Юпитер,по 11дом е рожденника.Надявам се на тригона с Луната.Бисекстил един се е заформил,дано е в помощ.
Благодаря момичета,Акрукс и Рени.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #76 -: Декември 02, 2021, 07:57:32 pm »
Е, значи, в събота ще е до рожденника.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #77 -: Декември 03, 2021, 06:16:49 am »
Благодаря Акрукс,Рени!Разходихме се до монтанско.Взехме си документите.Сделка нямаше.
Благодаря за обратната връзка!
А иначе- всяко зло за добро, земята не се губи, цената расте
Да, Акрукс, нищо не се губи. Ливадата е с държавна оценка от 70лв.Извън селото, извън регулация. Майка извади скици и всички нужни документи, защото е на човек(баща и), починал през 70 те години. Всичките му ниви, гори и поляни засега си остават не оправени документално. Не става въпрос за продажба. Хората от селото са бедни и в същото време притежават земя, която никой не обработва. Нямам претенции за нищо, но майка е изключително тревожна, човекът иска дял от къщата, строена от баща и , плетарка. Дирекционната и Луна е в скорпион съвпад нат. Марс, квадрат нат. Плутон. Това ме тревожи, не някакви поляни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #78 -: Декември 03, 2021, 03:55:35 pm »
Е, значи, в събота ще е до рожденника.  :)
Рени, не. След великото чакане от една седмица да доставят нещото от Пловдив до София, преди малко се свързах с куриерска фирма Европът, щяла да дойде в другия четвъртък. Такива идиоти няма, егати тъпата фирма, нищожества гнусни. Пускам жалби до всевъзможни институции.
« Последна редакция: Декември 03, 2021, 03:58:44 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #79 -: Декември 03, 2021, 04:02:05 pm »
Е, значи, в събота ще е до рожденника.  :)
Рени, не. След великото чакане от една седмица да доставят нещото от Пловдив до София, преди малко се свързах с куриерска фирма Европът, щяла да дойде в другия четвъртък. Такива идиоти няма, егати тъпата фирма, нищожества гнусни. Пускам жалби до всевъзможни институции.

Е, Сафо, съжалявам, че празника, няма да е както сте очаквали.  :(

Хорарът правилно е разчетен, но...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #80 -: Декември 03, 2021, 09:03:20 pm »
Е, значи, в събота ще е до рожденника.  :)
Рени, не. След великото чакане от една седмица да доставят нещото от Пловдив до София, преди малко се свързах с куриерска фирма Европът, щяла да дойде в другия четвъртък. Такива идиоти няма, егати тъпата фирма, нищожества гнусни. Пускам жалби до всевъзможни институции.

Е, Сафо, съжалявам, че празника, няма да е както сте очаквали.  :(

Хорарът правилно е разчетен, но...
Рени, да, разчетен е правилно от теб. Много ме е яд. Купих същото, но в по-малки размери. Това бях поръчала🐻✨😊

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #81 -: Декември 04, 2021, 12:30:18 am »
След великото чакане от една седмица да доставят нещото от Пловдив до София, преди малко се свързах с куриерска фирма Европът, щяла да дойде в другия четвъртък. Такива идиоти няма, егати тъпата фирма, нищожества гнусни. Пускам жалби до всевъзможни институции.
За първи път чувам за тази куриерска фирма, на мене ми пристигна вчера поръчка от Варна за един ден със Спиди, мечтаната дамска чанта в лилаво за водолейката (кога ще я държи в ръцете е друг въпрос, но тя не бърза)
А по твоя хорар си излиза, Луната прави тригон с Юпитер У2 след 12 градуса- 12 дни от неделя е следващия четвъртък.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #82 -: Декември 04, 2021, 04:40:16 pm »
Сагата с моята пратка има продължение.Поръчах мечето с надпис на панделката в неделя през онлайн магазина им.Там пише,че поръчката е при клиента до два работни дни.Дадох моя телефон за връзка и адреса и имейла на сина ми.Във вторник започнах да звъня по телефона,никаква реакция.Исках да попитам дали поръчката ми е приета,нито се обадиха,нито писаха.Синът ми се е свързал с тях в някакъв момент и му казали,че заради надписа изисква повече време.Той им е казал,че ще приеме поръчката до петък,не по-късно,иначе я отказва.Казали до петък е при вас.И така,в петък продължавам да звъня,щото никой не вдига телефона в тази фирма.Намерих някакъв стационарен и телефониска ме свърза с друга жена,която каза,че пратката е взета от куриер на фирма Европът и ми даде номер на товарителница.С тези Европът,абсолютни некадърници,непрофесионалисти едва се свързах,защо и те мразят да вдигат телефони.През интернет е абсурд да проверя номер на пратка,не им работи сайта.Жената ,която вдигна телефона ха курир.фирма ми каза да очаквам пратката в другия четвъртък.Казах да си я връщат,защото не ми трябва за другата седмица.След това звънях отново във фирмата производител и както обикновено и там вдигат телефон след 100то позвъняване.Обясних им,че няма да приема тази пратка в другия четвърт.,че са ми казали друг срок и т.н.Тази дама се учуди чак,и ми каза да чакам на телефона ,ще ми върне обаждане след като говори с куриерската фирма.Никой не ми се обади.И.хора,днес някакъв идиот малоумен ми казва ,че е на адреса .Казах,ДОБРЕ и блокирах телефона му.На адреса нямаше никой.Никой не се обади да каже,че тръгва куриер за днес.Бясна съм на тези мързеливи ,безочливи и малоумни хора.
Куриерската фирма си я избират производителя,аз бях написала с еконт
« Последна редакция: Декември 04, 2021, 04:43:07 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #83 -: Декември 05, 2021, 12:36:28 am »
Сафо, на мене ми излиза проследяване на пратка при тези

https://www.evropat.bg/track/

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #84 -: Декември 07, 2021, 07:14:38 pm »
Как да тълкувам въпрос за комуникация по 3д,ако моя У, на другия човек, и Управителя на 3д, всички попадат в 10д?! Нищо общо няма с работа, публичност и тн въпроса ми..... Въобще не разбирам защо всички са там..

Пс. Ще кача и самия хорар, да не е така постен въпроса..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #85 -: Декември 07, 2021, 08:46:59 pm »
Как да тълкувам въпрос за комуникация по 3д,ако моя У, на другия човек, и Управителя на 3д, всички попадат в 10д?! Нищо общо няма с работа, публичност и тн въпроса ми..... Въобще не разбирам защо всички са там..

Пс. Ще кача и самия хорар, да не е така постен въпроса..
10д е 4-ти за отсрещната страна, а там са вашите У1- неговия дом, населено място; у-лите на 3д не са там, но са в сходящ хармоничен аспект, тъй че комуникация/среща, флирт може да имате, ако това е въпросът

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #86 -: Декември 07, 2021, 08:59:43 pm »
Да, нещо такова е питането... Но защо се намесва неговия дом, дори не знам къде живее, в смисъл няма как са се срещнем там или нещо подобно.. Интересен ми е този хорар. А това, че моя У прави сходящ аспект с неговия значи ли, че аз ще иницирам разговор или не? По принцип той трябва да ми звънне тия дни..

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #87 -: Декември 07, 2021, 10:16:26 pm »
Ако става въпрос за онзи , обвързания, дето му се иска , а не му стиска, е ясно като бял ден защо…
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #88 -: Декември 08, 2021, 08:35:31 am »
Да, нещо такова е питането... Но защо се намесва неговия дом, дори не знам къде живее, в смисъл няма как са се срещнем там или нещо подобно.. Интересен ми е този хорар. А това, че моя У прави сходящ аспект с неговия значи ли, че аз ще иницирам разговор или не? По принцип той трябва да ми звънне тия дни..
абе ти нали дете и мъж имаш, на мен пък ми е интересно докато се пънеш над тия изумителни въпроси, кой ги дундурка тях.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #89 -: Декември 08, 2021, 11:34:08 am »
Сафо, ако ти е интересно битието и житието на питащия, разглеждаш наталната му карта или сигнификатора/-ите  му в хорарната карта. Четящият картата не е оторизиран да раздава морал и чуденки, ако не е попитан в тази посока.
Дистанция, безпристрастност и никакви емоции.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“