Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97066 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #45 -: Ноември 14, 2021, 01:47:41 pm »
Благодаря, Сафо! Много помогна  :-*
Не знам само дали да го гледам като преместване на старо място - поне 3 дни в седмицата сме така или иначе там, колко да е старо :)
 Но сега може би ще трябва да направим избор за придобиване на жилище, което е сериозно и никак, никак не искам да е в града, където сега работим. Огромен и обвързващ разход за нещо, което не искаш, на място, което не харесваш....оффф оффф...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #46 -: Ноември 14, 2021, 04:14:12 pm »
Покупката на жилище е вложение,което винаги можеш да си възвърнеш/продадеш.Еврото ще навлезе 2024г.Моментът сега е подходящ,после го продавате и отивате на мечтаното и любимо местенце.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #47 -: Ноември 14, 2021, 04:49:00 pm »
  Въпросът е - ще успеем ли аз и половинката ми да се върнем да живеем в родния край и да имаме там работа, която ни устройва. В момента сме принудени да живеем на място, което не харесваме, само заради работата.
Да, сравнително скоро.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #48 -: Ноември 15, 2021, 01:02:18 pm »
  Въпросът е - ще успеем ли аз и половинката ми да се върнем да живеем в родния край и да имаме там работа, която ни устройва. В момента сме принудени да живеем на място, което не харесваме, само заради работата.
Да, сравнително скоро.

Благодаря и на теб, akruks! Може ли, ако е удобно, да ми дадеш някакви насоки за пътя, по който стигна до отговора?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #49 -: Ноември 15, 2021, 02:10:43 pm »
  Въпросът е - ще успеем ли аз и половинката ми да се върнем да живеем в родния край и да имаме там работа, която ни устройва. В момента сме принудени да живеем на място, което не харесваме, само заради работата.
Да, сравнително скоро.

Благодаря и на теб, akruks! Може ли, ако е удобно, да ми дадеш някакви насоки за пътя, по който стигна до отговора?
Пътят е дълъг, за да бъде описан с няколко думи.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #50 -: Ноември 15, 2021, 03:02:51 pm »
Разбирам. Благодаря още веднъж и ще се отчета ако има развитие по въпроса.
Някъде бяхте коментирали, че хорарите имат "срок на годност", тук предполагам няма как да се сложи такъв, понеже въпросът може да търпи развитие и много напред в бъдещето.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #51 -: Ноември 19, 2021, 08:26:12 am »
Здравейте. Много моля за един спешен въпрос. Ще се състои ли виждането ни с човека Х?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #52 -: Ноември 19, 2021, 09:31:18 am »
666, Х. е "скрит", Меркурий тези дни се скри. Явно Х. няма желание или има причина, да не се състои това виждане.
Меркурий и Юпитер се виждат, но  със сходящ квадрат, в падащи домове, разпада се идеята за среща, според мен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #53 -: Ноември 19, 2021, 09:52:46 am »
Бил настинал, а пък аз мисля, че се оправдава, за да не се видим..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #54 -: Ноември 19, 2021, 10:07:52 am »
666, Х. е "скрит", Меркурий тези дни се скри. Явно Х. няма желание или има причина, да не се състои това виждане.
Меркурий и Юпитер се виждат, но  със сходящ квадрат, в падащи домове, разпада се идеята за среща, според мен.
Рени,много точно! 8)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #55 -: Ноември 19, 2021, 11:07:05 am »
Ех, явно няма да се състои...  ??? Много ми е важно дали няма желание или наистина има причина, защото смятам да сложа край на тези отношения, но ако човекът наистина е болен ще стане тъпо от моя страна..... Според вас кое надделява - измъква се или иска, но не може?...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #56 -: Ноември 19, 2021, 11:30:22 am »
Май и двете_ хем Меркурий у1 и Марс у6 са му в 6дом ,може да е болен ,хем Меркурей е в каре с Юпитер и опозе Луна- може да послъгва, шикалкави нещо.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #57 -: Ноември 19, 2021, 11:37:53 am »
Явно използва здравословното си състояние за оправдание, ясно. Много благодаря за мненията! Така и така ще приключваме, едва ли щеше да има значение това виждане...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #58 -: Ноември 19, 2021, 11:40:05 am »
И според мен послъгва и използва настинката за оправдание. Ти повече държиш и се натискаш за срещата, личи ти, но дали ще се състои зависи само от него, а той се покрива.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #59 -: Ноември 19, 2021, 12:15:59 pm »
Бил настинал, а пък аз мисля, че се оправдава, за да не се видим..
Според мене наистина не се чувства добре, но другата причина може да е защото няма пари- мъжете обикновено не говорят за това, за да не се изложат. Луната У2 е извършила напрегнат аспект с неговия у-л в 6д, а 2д описва материалното, но И физическото състояние на индивида в хорари