Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93413 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #15 -: Септември 23, 2021, 04:28:07 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #16 -: Септември 23, 2021, 05:24:36 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?
Х какъв ти се пада и за какво образование става дума- основно, средно, висше?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #17 -: Септември 23, 2021, 06:04:31 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?
Х какъв ти се пада и за какво образование става дума- основно, средно, висше?
Акрукс,Той ми е племеник.Майка му зададе въпросът и го назова по име.Той е първо дете.В момента работи и кара шофьорски курсове.Става въпрос за средно образование-12 клас.
Луната е сх.опозиция с Меркурий сигн.на образованието.Той е представен от Слънце в посл.градус,ще смени знак.Малка надежда има заради сх.тригон на Марс у3ят му дом със Сатурн.Но са малефици.Има диплом за средно образование(10 клас) и не се притеснява .Венера в негов 3ти сх.опозиция Уран.Но пък Слънцето ще ингресира във венерин знак и може нещо/някой да му е в помощ.Трудна работа.....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #18 -: Септември 23, 2021, 08:16:39 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?
Х какъв ти се пада и за какво образование става дума- основно, средно, висше?
Акрукс,Той ми е племеник.Майка му зададе въпросът и го назова по име.Той е първо дете.В момента работи и кара шофьорски курсове.Става въпрос за средно образование-12 клас.

Той е по 5д- първо дете на майка си, която задава въпроса; представен е от Меркурий, а края на средното е производен 4-ти от негов 3-ти, което е МС в картата на питащата и е в знак Скорпион. Меркурий и Марс по някое време ще се срещнат, та все ще изкласи

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #19 -: Септември 29, 2021, 07:58:47 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?
Х какъв ти се пада и за какво образование става дума- основно, средно, висше?
Акрукс,Той ми е племеник.Майка му зададе въпросът и го назова по име.Той е първо дете.В момента работи и кара шофьорски курсове.Става въпрос за средно образование-12 клас.

Той е по 5д- първо дете на майка си, която задава въпроса; представен е от Меркурий, а края на средното е производен 4-ти от негов 3-ти, което е МС в картата на питащата и е в знак Скорпион. Меркурий и Марс по някое време ще се срещнат, та все ще изкласи
Акрукс,благодаря!Дано.

Elenna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Общи хорари
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2021, 06:44:57 pm »
Здравейте,
регистрирах се преди малко във форума.Чета ви отдавна.
Преди две седмици изчезна домашния ни любимец - котарак. Той е част от семейството ни и не мога да се примиря,че го няма.
Зададох следния хорарен въпрос :
Къде е Грей и ще се прибере ли у дома?
Моля ви помогнете ми да го разтълкувам.
Благодаря ви!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12465
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2021, 06:58:21 pm »
Elenna, щом пояснявате кой е Грей, би трябвало да разгледаме домашния любимец по 6-ти дом, Слънце във Везни, в 7-ми дом, заедно с вас, Марс. Значи е някъде наблизо или сте били наблизо, скоро. Не са ви силни сигнификаторите, но са в ъглов дом, Луната ще направи тригон със Слънце, А Слънце с Юпитер, у негов 4-ти дом, ретро, би трябвало да се върне. Може да е в някакво голямо помещение, къща, в посока запад, да е "на среща ". Иначе, Слънце-Марс, да е наранен, претърпял злополука. Според, мен до 24 .10 би трябвало да се появи или да имате информация за него.Успех!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #22 -: Октомври 18, 2021, 10:43:14 pm »
Излъга ли ме Ц.?
Ц е дете, моя ученичка, утре ще дам повече подробности .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #23 -: Октомври 18, 2021, 11:35:25 pm »
Излъга ли ме Ц.?
Ц е дете, моя ученичка, утре ще дам повече подробности .
Луната в нов знак и без отминали аспекти, а ти питаш за отминало действие; АС е ра̀нен, въпросът не е узрял, има неизяснени обстоятелства...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #24 -: Октомври 18, 2021, 11:58:27 pm »
Събитието е минало и за жалост няма свидетели , които да потвърдят или отрекат случилото се.
А на нея не ѝ вярвам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #25 -: Октомври 19, 2021, 07:09:58 am »
Излъга ли ме Ц.?
Ц е дете, моя ученичка, утре ще дам повече подробности .
Да,Ц е представена от Меркурий стац.ретрограден,в антисия с Нептун.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12465
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #26 -: Октомври 19, 2021, 12:17:41 pm »
Корея, между теб, Юпитер, и ученичката, Марс, предстои тригон, виждате се. И двете сте в слаба позиция, и двете сте в свой 12 дом. И двете криете нещо една от друга. Твоят сигнификатор е в собствена терма, ти ще държиш на своята истина. Ранният АСц не позволява ясен отговор, защото тепърва ще се разви/ разисква тази ситуация, но силно ангажирана у часа е Юпитер, ти си Юпитер. Знакът на АСЦ, Рби, също потвърждава неяснотата и съмненията, Юпитер е стационарен, не можеш нда предприемеш някакви действия. Луната в 1-ви дом, в Овен, "Аз съм права, моята позиция е вярна". Нито Луна, нито Юпитер, нито Венера  са поставени добре, ситуацията, едва ли ще се разреши благоприятно, но поне ще е бързо.
Преди Луната да смени знак, е направила квадрат със Венера, у нейн 12 дом, може да е искала да те излъже, но нещо й е попречило, За мен отг. е Не, но ученичката ще "изгори" по някакъв начин. :)
« Последна редакция: Октомври 19, 2021, 12:24:07 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #27 -: Октомври 19, 2021, 08:06:42 pm »
Какъв е случаят…
Вчера на обяд всички деца бяха на двора. Когато питат, ги пускам да се качат да си вземат нещо или до тоалетна. Въпросното дете Ц от хорара отиде до второто, след известно време идва друго дете и ми казва, че Ц се е заключила в едната тоалетна, покатерила се е на стената и е излязла от другата. Веднага се качих, защото очаквах кръв и счупени крайници най- малко. Наистина едната тоалетна беше заключена/ може само отвътре/,  а детето се намираше уплашено пред другата заедно с една тумба от техните/ роми са/. То е много дребно, страхливо и ум не ми побира да изкачи 2.50 метрова стена, наполовина с плочки и да се прехвърли през нея/ има 4 тоалетни с неиззидани догоре стени. Това упражнение го е правил само един дивак и то като голям.
Или детето е било в третата и заключалката е заяла и то е блъскало и се е уплашило, или ако наистина се е прехвърлило , е извадило луд късмет/ аз също като отговорна за него/, защото да паднеш от три метра без драскотина върху плочки си е точно такова.
Имаше лека подутина на едната ръка, но след снимка всичко е наред.
Затова пуснах този хорар, защото два дни само това се чудим с колегите, махнахме ключалки и даже на църква ходих, защото вчера се изплаших много. На самото дете не му вярвам много, защото постоянно симулира болки в корема, за да не идва на училище.
Благодаря за тълкуването!
« Последна редакция: Октомври 19, 2021, 08:08:49 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #28 -: Октомври 19, 2021, 08:29:26 pm »
Днес си изгубих и обеца, от най- любимоя чифт.
Не е скъпа, но много си ги харесвах
Ще я намеря ли?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #29 -: Октомври 19, 2021, 08:37:48 pm »
Какъв е случаят…
Вчера на обяд всички деца бяха на двора. Когато питат, ги пускам да се качат да си вземат нещо или до тоалетна. Въпросното дете Ц от хорара отиде до второто, след известно време идва друго дете и ми казва, че Ц се е заключила в едната тоалетна, покатерила се е на стената и е излязла от другата.
А възможно ли е да се е промушило/покатерило под/по вратата?