Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93528 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #675 -: Февруари 20, 2023, 04:39:10 pm »
На човекът от сащ му трябваха 3 месеца да се накани и успее да изпрати пълномощно на сестра си в БГ ,за да ни продаде имота,то пристигна(пълномощното),но нотариуса иска ново,има някакви неуточнени неща явно.
Пълномощните имат срок на валидност, мисля 3м беше, затова искат ново. И като е в чужбина, вероятно го прави/заверява в бг посолството
Нищо де, има още цял месец март за поставения срок в хорара от 5м.  :) DHL куриерските услуги са бързи, с тях дъщерята праща/получава важни документи от Нидерландия за 1 ден
да,на това се надявам........пълномощното не е изтекло,на 9.01.23г е пуснато от Сащ.Не искаха с DHL,било  скъпо-370долара,мъжа ми каза,че ще плати ,да го правят отново и пращат.Вероятно ходенето до посолството е проблем,незнам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #676 -: Февруари 20, 2023, 05:09:42 pm »
да,на това се надявам........пълномощното не е изтекло,на 9.01.23г е пуснато от Сащ.Не искаха с DHL,било  скъпо-370долара,мъжа ми каза,че ще плати ,да го правят отново и пращат.Вероятно ходенето до посолството е проблем,незнам.
хм, има явно друга неточност, преди 10г отивам с пълномощно от мъжа ми, беше го правил в бг посолство в Мадрид, а на него отбелязани три държавни учреждения където да послужи, точно посочено – да получа този и този документ еди къде си. Платих да му извадя ново кръщелно, за да му видя часа на раждане, но като ме захапа служителка в грао, че не пишело тази услуга в пълномощното и се обади на касиерката да ми върнат парите, хаха. Все още ми е любопитно дали съм му изчислила вярно точното време на раждане.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #677 -: Февруари 20, 2023, 06:09:50 pm »
romantica, какво всъщност питаш : " Да купя ли сребро ?" или " Дали ще е добре да инвестирам в сребро и дали ще спечеля от това ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Общи хорари
« Отговор #678 -: Февруари 21, 2023, 01:07:26 pm »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
 :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #679 -: Февруари 21, 2023, 06:09:38 pm »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
първо, второ или трето дете ти е?

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Общи хорари
« Отговор #680 -: Февруари 21, 2023, 06:29:15 pm »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
първо, второ или трето дете ти е?

Второ родено, но трета бременност ако това има значение. Мен това лично ме обърква в хорарите и за това я назовах по име.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #681 -: Февруари 22, 2023, 07:34:26 am »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
 :-*
Според мен,да.Представено е от Юпитер(детето).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #682 -: Февруари 22, 2023, 10:44:43 am »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
първо, второ или трето дете ти е?

Второ родено, но трета бременност ако това има значение. Мен това лично ме обърква в хорарите и за това я назовах по име.
Въпросът е за дете, не за бременност, а второто е по 7д. като брат/сестра на първото по 5-ти дом.

Яслата му е по 3д., представен от Сатурн, който скоро ще смени знака , ще има промяна по нещата, представени по този дом, като ходене, ако още не е проходило детето, защото в яслите не гледат само възрастта, а дали ходят свободно дечицата. Луната при теб управлява 2-ри дом и е с последен хармоничен аспект с Плутон У6 за теб, намира се в началото на 3д на детето, може би ще се наложи да плащаш за частна забавачница, за да може да ходиш на работа. Но те дават над 400лв на софиянчета, които не са се класирали за държавна ясла/градина. При всички случаи крайното развитие на въпроса ще те удовлетворява.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #683 -: Февруари 25, 2023, 02:41:46 pm »
romantica, какво всъщност питаш : " Да купя ли сребро ?" или " Дали ще е добре да инвестирам в сребро и дали ще спечеля от това ?"

Рени, всичко накуп питах :)

В крайна сметка днес купих, но за подарък за РД на човек от семейството.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #684 -: Февруари 27, 2023, 12:33:58 pm »
Въпросът на brief беше преместен тук

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Общи хорари
« Отговор #685 -: Февруари 27, 2023, 06:53:23 pm »
Здравейте,

Случи се два пъти за една седмица да ми изчезнат малки суми служебни пари от касата, за които нямам обяснение. Въпроса е  Колежката ли, назована по име, взема от служебните пари Хорара не ми дава никакъв отговор, той всъщност е и с късен асцендент. Вие виждте ли нещо по него? Дано съмненията ми са напразни.
Благодаря!
Редактиране на публикация

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #686 -: Февруари 27, 2023, 10:04:20 pm »
Плутон е във втори дом на назованата по име и упр.неин 12 дом.Упр.на нейн 2ри е в критичен градус-ще спре.Луната е в аспект с Венера,което дава положителен отговор,ако назованата по име е по-млада.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #687 -: Февруари 27, 2023, 10:42:44 pm »
Плутон е във втори дом на назованата по име и упр.неин 12 дом.Упр.на нейн 2ри е в критичен градус-ще спре.Луната е в аспект с Венера,което дава положителен отговор,ако назованата по име е по-млада.
Аз я гледах,като колежка по 6ти ,не по 7 ,но уви пак отговорът е положителен,че е тя.Но имам морална задръжка, защото обвинение в кражба е тежък акт и не може да се направи само по хорар. :-X

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Общи хорари
« Отговор #688 -: Февруари 27, 2023, 11:13:50 pm »
Благодаря ви Сафо и Ребека, сега като съм наясно ще бъда по-предпазлива и ще заключвам. Не мисля да повдигам въпроса, но тя се усети сякаш. Надявам се да спре, но и аз няма да й дам подобна възможност повече.   :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #689 -: Февруари 27, 2023, 11:40:38 pm »
Здравейте,

Случи се два пъти за една седмица да ми изчезнат малки суми служебни пари от касата, за които нямам обяснение. Въпроса е  Колежката ли, назована по име, взема от служебните пари Хорара не ми дава никакъв отговор, той всъщност е и с късен асцендент. Вие виждате ли нещо по него? Дано съмненията ми са напразни.
Благодаря!
аз пък мисля, че съмненията ти спрямо тази колежка са напразни, затова провери дали случайно не си объркала служебни и лични пари, да си плащала нещо/на някого и да си забравила да отбележиш/да го документираш
Само ти и назованата по име ли имате достъп до тази каса? Но моят отговор е, че назованата по име не е злоупотребила със служебни средства и е почтена.