Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97324 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #855 -: Юли 26, 2023, 12:56:56 pm »
Сафо, Х. е Марс в Дева, скитник, нощен в женски знак, не се чувства добре и идва от разходяща опоиция със Сатурн, но му предстои подкрепящ тригон от Юпитер. Венера, ти, и Марс, той, дълго време бяха в един знак, но така и не се срещнаха. Венера се връща, отказва от желанието си да се срещне с Марс. Луната в 1-ви дом, дава  силно въображение, безпокойство, не ясно разбиране за ситуация, съвпад е и с ЮЛВ.
Рени, благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #856 -: Юли 26, 2023, 01:01:24 pm »
julia,благодаря и на теб!Марс,тоест той е в знак в който Венера няма достойнства.
terrarossa,човекът Х от моя въпрос е със Слънце в 22*на лъв ,нямам намерение да осъществявам какъвто и да е контакт,имам ужасни спомени .Използвах думата “духовен учител“,защото след него ,животът ми се пробърна.

Сафо, голям йезуит излезе ти :). Припомняш ми за моя собствен "духовен учител", за когото имах щастието да позабравя поне за кратко.
Имам куп неща на главата в момента (както винаги), за да се вра между шамарите; принципно не ми се вярва да дръзне да ме търси на къс пас по този начин отново  и плюс това  да има същия невероятен късмет (дето и никой от форума тука и дума не повярва); пък за среща след към 10 г. (ако изобщо има), живот и здраве имам време да се подготвя.
Да си призная  хорарни карти повече не смея да пускам - каквото-такова.
-
Хм, 22 град. Лъв - ще поровя наталите, подозир някоя антисия :)
антисия е 8*на телец, но не разбрах кои Натали ще поровиш.И какво никой от форума не е повярвал, което съм пропуснала?
Йезуит като религиозна принадлежност ли ме оприличи, или другото?
Не съм религиозна, но човекът, за който питах има някаква духовна титла (мюсюлманин).
« Последна редакция: Юли 26, 2023, 02:19:14 pm от Сафо »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #857 -: Юли 26, 2023, 05:25:52 pm »
Не съм религиозна, но човекът, за който питах има някаква духовна титла (мюсюлманин).

Това което търсиш, търси теб - според мевляна Руми, който също е с паднало слънце като моето, подобна мисъл има и Дънов, приблизително така мисли и Св. Августин Аквински.
А въпросното слънце в лъв е "достойно", в тригон с твоето. Любопитно е къде си го засякла? -  духовник в нета - в социалните мрежи или може би астрологичен форум? - Сафо, не те даваме на бригадите на Осама, да знаеш :)

<Харесвам антисиите, но откакто открих, че Юпитер ми е попада по антисия върху Алгол, вече не съм толкова въодушевена. >
« Последна редакция: Юли 26, 2023, 05:31:53 pm от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #858 -: Юли 26, 2023, 07:33:47 pm »
Здравейте!
Построих  преди няколко дни хорар с въпрос-Ще получа ли обещетение от Х/самолетна компания  /.Не възлагам големи надежди,но все пак...На Луната и предстои секстил с Уран,тригон Нептун,съвпад със Слъпце и накрая опозиция с Плутон.Ако съдя по последния аспект-опозицията с Плутон,клоня към не,но се чудя дали си вземат предвид Нептун,Плутон.8 -ми дом ли да гледам или 2 .У на 8 дом Венера е стационарна и предстои да стане ретроградна,това малко ме обнадеждава.Ще се радвам да чуя странични мнения
С този подранил АС ще има да чакаш... Луната в заключен знак в 9д с последен аспект опозиция с Плутон У1, У2 (ти и парите ти), за мен е по-скоро Не.
Не си описала подробности, за какво точно обезщетение става въпрос, че мъжа ми преди години така и не си получи парите за повредения от тях куфар. За закъснения на полет, когато е доказано по тяхна вина, изплащат някакви пари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #859 -: Юли 26, 2023, 07:50:23 pm »
Въпросът ми е:Добре ли е Х? Дали се сеща за мен?
Х. е добре, вероятно домът му е при жена му, Луната У4 в негов 7д.
В картата се вижда, че имате прекъсната комуникация, но негов У3 Меркурий отива към съвпад с ретро Венера У1 за теб, може да те потърси под някаква форма, да се присети за теб покрай здравето или работата си, определено храни добри чувства към теб, останала си в сърцето му  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #860 -: Юли 27, 2023, 06:21:15 am »
terrarossa,свекър ми е на същата дата,нищо достойно нямаше в него ;)
Слънцето му с хармоничен аспект с Луната ми в 1ви и Марс на к12,та познай.
« Последна редакция: Юли 27, 2023, 07:32:14 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #861 -: Юли 27, 2023, 06:21:53 am »
Въпросът ми е:Добре ли е Х? Дали се сеща за мен?
Х. е добре, вероятно домът му е при жена му, Луната У4 в негов 7д.
В картата се вижда, че имате прекъсната комуникация, но негов У3 Меркурий отива към съвпад с ретро Венера У1 за теб, може да те потърси под някаква форма, да се присети за теб покрай здравето или работата си, определено храни добри чувства към теб, останала си в сърцето му  :)
Акрукс,благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #862 -: Юли 27, 2023, 11:24:35 am »
Сафо,  а как ще получим обратна връзка ?  ;)
Да разчитаме на последния аспект на Луна- Венера, за някакъв нишан, чрез друг човек, от трето място/лице ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #863 -: Юли 27, 2023, 12:10:15 pm »
Сафо,  а как ще получим обратна връзка ?  ;)
Да разчитаме на последния аспект на Луна- Венера, за някакъв нишан, чрез друг човек, от трето място/лице ?
Рени,радвам се,че е жив,няколко дами се включихте ,това е напълно достатъчно.Зададох въпроса спонтанно,не съм се замисляла за ОВ и не желая да има,разчитам на вашите знания.А дали се сеща за мен?Едва ли ще ме забрави докато е жив,аз също.И с двата знака + и -
Венера се мотае около Слънцето му.Той има съвпад Марс/Юпитер в скорион и Сатурн/Плутон във везни.Лъвската му Венера ми затваря тао-квадрата до голям квадрат.
Човек от минал живот,ти видя Луната на Южен възел в хорара.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #864 -: Юли 27, 2023, 03:57:54 pm »
terrarossa,да спрем дотук по темата с моя хорар,моля

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #865 -: Юли 27, 2023, 05:54:50 pm »
Сафо, благодаря за споделения опит.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #866 -: Юли 27, 2023, 05:57:05 pm »
Пускам и аз хорар с въпрос "Y сеща ли се за мен, надявам се, че е добре".


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #867 -: Юли 31, 2023, 06:38:44 am »
Пускам и аз хорар с въпрос "Y сеща ли се за мен, надявам се, че е добре".
Много напрегната карта и Луна в скорпион.5ти и 8ми домове са акцентирани-секс,пари,смърт,манипулации ,деца-чужди,осиновени.Ти-Юпитер в телец,5ти дом-той -Меркурий в твой 8ми са в квадрат-но ти си в терма на Меркурий,по-скоро ти се сещаш за У.
У има други тревоги към момента,съвпад с ретро Венера,упр.на негов 4ти и 12ти домове.
Но ,да-вероятно се сеща-по триплицитет те приема."Надявам се,че е добре"не е въпрос и незная как се тълкува,но упр.на 2ри в 5ти -Луна в скорпион -харчи пари за деца,любов,секс и др.Ще се чувства добре след около 2ед.време,което може да са 2 седмици,месеца,или години.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #868 -: Юли 31, 2023, 12:16:17 pm »
Благодаря, Сафо! Построих импулсивно този хорар след твоя, проверих първо обаче дали все пак луната или Асц. не съвпадат със Спика или Регулус като миналите два пъти и тогава я пуснах тук. Сега забелязвам обаче, че Меркурий и Венера са в съвпад Регулус и се надявам, че това означава, че са добре  У и Венера.
Да, сетих се за него, но в момента е напрежение и по служебна и по семейна линия.

* Добавям: Сафо, аз дори квадрат не виждам между сигнификаторите, съвсем различни светове обитават ?
« Последна редакция: Юли 31, 2023, 12:20:39 pm от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #869 -: Юли 31, 2023, 04:28:29 pm »
terrarossa,Юпитер,ти -в телец,Меркурий,У -в лъв.Двата знака са в квадрат,хайде ,разходящ е квадрата по градуси.В хорарна астрология ,се разглеждат предимно упр.на знаците.Ако разгеждаш триплицитетни и т.н ,това носи само допълнителна информация.Но,ако питането ти е по някой от другите домове-за колега,роднина,съсед,майка,баща и т.н ,тогава са други сигнификаторите,различни от Юпитер(ти) и Меркурий(У).
Регулус сега е на 0*в дева,но щом държиш на съвпадът ,ок.
Нито Меркурий,нито Венера се чувстват добре в лъв.