Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 98011 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #1140 -: Април 08, 2024, 01:51:07 pm »
Синът ми има изпит в неделя.Въпросът ми е:"Ще го вземе ли успешно?"
Рени,Акрукс,указахте се прави и точни по моя въпрос.Синът ми изкара изпита,още не е излязла оценката,но е спокоен и сигурен.
В събота е имал още 2 изпита,преди въпросния неделен,за които не съм знаела и питала."Взел" ги е без проблем.
Оценката е отлична.
« Последна редакция: Април 08, 2024, 08:10:28 pm от Сафо »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1141 -: Април 08, 2024, 06:01:33 pm »
В тази карта как може да се тълкува ще има ли развитие между двама човека, единия е У Марс , другия У Венера, но Марс ще смени знак. Ще се получи ли съвпада им в Овен и как ще се отрази?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1142 -: Април 08, 2024, 08:00:00 pm »
В тази карта как може да се тълкува ще има ли развитие между двама човека, единия е У Марс , другия У Венера, но Марс ще смени знак. Ще се получи ли съвпада им в Овен и как ще се отрази?
Какъв е въпросът? Кой пита? Марс кога ще смени знак? Марс в един знак е за два месеца, а Венера за месец, по-бърза планета е, няма как да се срещнат в Овен. Затова човек трябва да е овладял много добре основите на астрологията, преди да прибегне до тълкуването на хорари.
По тази карта Плутон е У1,  а Венера е У7, в разходящ хармоничен аспект са двете планети и двамата имат връзка, но не е явна. Служебен роман? Марс и Венера са У5 за двамата, в рецепция са, има споделеност на чувствата между тях.
« Последна редакция: Април 08, 2024, 08:08:22 pm от akruks »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1143 -: Април 08, 2024, 08:33:19 pm »
Ами много е особена ситуацията. Аз питам за мъж, който познавам от неговата работа. Имам чувството, че си търси повод да говори с мен уж нещо за работата му, но ми се струва, че все минава в нещо лично. На мен също ми е симпатичен, но и двамата имаме връзки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1144 -: Април 09, 2024, 10:38:19 am »
Ами много е особена ситуацията. Аз питам за мъж, който познавам от неговата работа. Имам чувството, че си търси повод да говори с мен уж нещо за работата му, но ми се струва, че все минава в нещо лично. На мен също ми е симпатичен, но и двамата имаме връзки.
картата много добре описва ситуацията – Венера У1 за него в 10 д. (работата му), Луната също е в този дом и е извършила съвпад с Венера, Венера е извършила хармоничен аспект с Плутон У1 за теб в негов 8д. – желае те

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1145 -: Април 09, 2024, 10:42:04 am »
Много ти благодаря! И аз така усещам... А по тази карта може ли да се види ще има ли някакво развитие с този човек или това е отделен въпрос и трябва нов хорар да направя?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1146 -: Април 09, 2024, 12:49:31 pm »
Много ти благодаря! И аз така усещам... А по тази карта може ли да се види ще има ли някакво развитие с този човек или това е отделен въпрос и трябва нов хорар да направя?
Луната и Венера са в сходящ съвпад със северния въжел в 5д, което предполага да има бъдеще, последният аспект на Луната е съвпад с Меркурий, който е ретрограден, което внася забавяне и затруднения.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1147 -: Април 09, 2024, 01:05:47 pm »
Благодаря ти! Ще дам ОВ след време. Въпреки, че е много грешно, целите ми мисли са заети с него, а това, че ми се струва, че и той има интерес го прави още по - трудно. Такива ли са обсебващи мислите ти мъжете Скорпион ... А и май е знак, който обича тайните връзки и дори го блазни да крие, да прави нещо задкулисно.. съжалявам, че се отклоних от хорара,но е много непривично за мен случващото се...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1148 -: Април 09, 2024, 01:45:00 pm »
Weswes, бързо, кратко и на тъмно. Нито Марс у1, т.е. питащият, нито Венера, у7 са в добро разположение, но това че са ъглови им дава предимство да действат. Обаче в каква посока ? Марс е приет от Венера по трон, Венера е приета от Марс по екзалтация, което показва първоначална превъзбуда и интерес. Марс или  питащият  е по-добре поставен от Венера защото държи триплицитет през нощта. Венера е  в знак на своето заточение и не може да предложи очакванията на които се надява Марс или онова, което предлага като условия няма да е приятно  за питащия. Това че, Марс и Венера не се виждат, Луната върви към Слънце, да изчезва, не показва желаното развитие.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1149 -: Април 09, 2024, 02:35:23 pm »
Две много противоречиви мнения, обърках се, не знам какво да мисля.. обзе ме страх да предприема нещо след мнението на Рени. Директно си направих карта с въпрос ще имаме ли някакви отношения - чисто осмодомски или романтични,но с тази Луна на 29° явно не.
« Последна редакция: Април 09, 2024, 02:46:06 pm от Weswes »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1150 -: Април 09, 2024, 03:32:59 pm »
Две много противоречиви мнения, обърках се, не знам какво да мисля.. обзе ме страх да предприема нещо след мнението на Рени. Директно си направих карта с въпрос ще имаме ли някакви отношения - чисто осмодомски или романтични,но с тази Луна на 29° явно не.
Всеки със своя прочит, а понякога са противоречиви мненията, което е нормално – един знае едно, друг друго.
По новата ти карта Луната е без курс, което е често срещано когато постоянно се пита за едно и също нещо. Все пак, всяка карта дава информация и тази също – Луната е извършила последен аспект съвпад с Меркурий, който е ретрограден, което означава, че ще има връщане назад към темите на 5-ти и 8-ми дом за него. И пак ще е свързано с работата му, Луната при него е У6

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1151 -: Април 09, 2024, 03:56:45 pm »
Да, akruks, така е. Не трябваше да питам нищо, а да изчакам някой месец, но не знам какво става. Такова силно желание не ми се е случвало. Надявам се да не общуваме само покрай работата , искам нещо повече. Задължително ще ви пиша ОВ, надявам се да има развитие.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1152 -: Април 09, 2024, 03:57:37 pm »
Weswes, ако човек е сигурен в себе си не търси помощ, друга гледна точка, мнение. Щом е потърсил такива, може да се  съобрази с тях, може и да не се съобрази. Астрологията не е в компетенцията си да казва на питащия какво да прави, а представи ситуацията такава каквато е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #1153 -: Април 12, 2024, 11:26:18 am »
Здравейте въпросът ми е
"Къде бърка синът ми е подготовката си ?"
Синът ми (1 дете) от доста време се занимава с шах . Подготовката е ежедневна , но реално не може да постигне завидни резултати. Сменихме треньора , с надежда да се оправят нещата но уви няма голям напредък .Той иска да се занимава с това , но ми се струва , че в подготовката греши някъде.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1154 -: Април 12, 2024, 03:10:36 pm »
qwe, синът е представн от Венера в Овен, което не предполага, че е компетентен в това, с което се занимава или поне не качествено. В дневна карта Венера в Овен в 10ти, негов 6-ти,   допълнително усложнява или не "работи" в добри условия и като ежедневие, и като занимания. Той  е зависим от треньора, Марс е диспозитор на Венера, който в момента пък е зависим или ангажиран с някави обществени прояви или състезания, отбори, групи. Този пълен 6-ти дом на сина, какво ти говори qwe ? :) Марс и Венера, т.е. треньор и дете се приемат, но детето, в периода трябва да въведе ред, баланс в ежедневието си. С това силно Слънце в Овен и Венера невидима в Овен, малко авторитетът, който е по Слънце да намали личните си амбиции , за сметка на тези на Венера. Успех ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“