Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845744 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2955 -: Декември 01, 2015, 10:25:07 am »
Бог да я ,прости !  уранова опозиция

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #2956 -: Декември 01, 2015, 10:32:52 am »
Светла й памет.
Сложи я, Хепи.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2957 -: Декември 01, 2015, 12:20:11 pm »
Светла й памет.
Сложи я, Хепи.

направо ме разбиха .... ето картата, но не знаем никакви подробности - как, кога, къде. Тя беше все още в Германия, около хановър, ако е важна локацията.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2958 -: Декември 01, 2015, 12:20:57 pm »
Бог да прости жената!

А аз току що научих хубава новина по това дело. ..........................

Благодаря,

И, слава Богу, нещо хубаво да чуем  :clap: :clap: :clap:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2959 -: Декември 01, 2015, 01:55:18 pm »
Луна в 10-ти в съвпад с МЦ, но опозиция със Слънцето и Мерка. Леле ще откача, от сутринта не мога да вдигна глава от компа. Скъсах се от писане на новини и сега естествено пак ще играе редакторската ножица, което ме изнервя допълнително. Изпитвам ревност като ми се посегне на материалите!  :96:  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2960 -: Декември 01, 2015, 02:21:34 pm »
Хепи, много съжалявам. Нека почива в мир.  :(

Иначе има показатели.
Прави впечатление, че тр. Уран е в опозиция с Марс, който е у6, у1. Да не е развила някоя бърза болест... Идва ми като идея някой скоротечен рак.
Слв транзитен е върху Венерата й у12...
Прогресивен Марс е в съвпад с Асц й. Прогресивната Луна е в разходящ квадрат със Слънцето й.
Много силно впечатление ми направи дирекционен Плутон на натален асц. Дир. Нептун в квадрат с нат. Марс у1/6.
В соларната карта Слънцето й е в 6 соларен дом. И има точен съвпад на Асц/Дсц оците - обърнати са.
Соларните Венера/Марс/Юпитер са в квадрат към нат. к8 и Сатурн. И соларен Сатурн е в съвпад с Нептун, съупр на 4 дом.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2961 -: Декември 01, 2015, 02:37:37 pm »
Сега погледнах картата от затъмнението в Дева през септември - слънчевото. В точен квадрат с к8 и Сатурн й е. И точен тригон Слв. Асц на затъмнението е в съвпад с Уран в картата й. А к12 на затъмнението в точен съвпад с Асц й.
Лунното затъмнение е в опозиция с Плутон.
Де да знам... много нодална история. Явно е имала такъв път, Хепи. И някой някъде я чака за по-важни събития.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2962 -: Декември 01, 2015, 03:05:58 pm »
Сега погледнах картата от затъмнението в Дева през септември - слънчевото. В точен квадрат с к8 и Сатурн й е. И точен тригон Слв. Асц на затъмнението е в съвпад с Уран в картата й. А к12 на затъмнението в точен съвпад с Асц й.
Лунното затъмнение е в опозиция с Плутон.
Де да знам... много нодална история. Явно е имала такъв път, Хепи. И някой някъде я чака за по-важни събития.  :58:

Емка, сложих картата просто за упражнение на вас, аз още не мога .... много ми става вече .... навсякъде около мен се случва или се говори за смърт ...  :'( - сутринта опитах да гледам картата на Сатен за баба й - и в този момент звънна шефа и ми съобщи за колежката ... и дотам ...

ще мисля за пътуването - дотук всичко е уредено - остава сао шефа да ми даде отпуск за петък и да съм ОК със здравето. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2963 -: Декември 01, 2015, 06:04:46 pm »
направо ме разбиха .... ето картата, но не знаем никакви подробности - как, кога, къде. Тя беше все още в Германия, около хановър, ако е важна локацията.
по груби сметки наум дир СЛВ съвпад Нептун У4, дир АСц и дир К8 в последен градус, което показва промени по тези домове
отминалото наскоро Пълнолуние опозиция на Нептун У4
по натал си има съвпад на Марс У1, У5, У6 с Уран У4, предразположена към производствена авария, проблеми с ток и техника, неочакван край; тр Уран е в опозиция с тях, а тр Марс съвпад
« Последна редакция: Декември 02, 2015, 03:16:40 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2964 -: Декември 02, 2015, 12:01:41 pm »
С транзитна Венера в съвпад със СЛВ в 11 дом малко се поразкъсаха черните облаци, появиха се изведнъж и стари приятели. Днес ще се срещам с приятелка, с която се познаваме от преди 10 години, но рядко контактуваме. Вчера друга жена ми се обади и приятно ме изненада, от време на време разделя с мен по-големи поръчки. На двете Луните попадат в знака на моите Лунни възли - при едната е във Везни, при другата в Овен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2965 -: Декември 02, 2015, 12:04:09 pm »
При мен нищо не даде опозицията на тр. венера с натална, по нодалната ос. И големият тригон на луна, Меркурий и уран, който ми аспектираше точно асцедента, също. ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2966 -: Декември 02, 2015, 12:08:56 pm »
При мен възлите са на ключово място във ведическата карта - Раху е в знака на Лагна, аспектира Луната, има рецепция с Марс /последните две са в накшатри на Раху/. Генерират доста силна енергийна аура, затова се материализират и повече събития по време на транзити през знака на възлите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2967 -: Декември 02, 2015, 01:09:06 pm »
При всички има събитийност по нодалната ос, просто предпочитаме да я търсим същата в срещи/ раздели с романтични нюанси и любови.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2968 -: Декември 02, 2015, 01:14:27 pm »
При всички има събитийност по нодалната ос, просто предпочитаме да я търсим същата в срещи/ раздели с романтични нюанси и любови.

Никакви събития нямах миналото лято при нодален възврат. Нито любовни, нито каквито и да било други, а венера ми е в съвпад с ЮЛВ. Тогава и тр. марс правеше някакъв аспект с нодалната ос, нищо, nada :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2969 -: Декември 02, 2015, 01:27:02 pm »
При мен възлите са на ключово място във ведическата карта - Раху е в знака на Лагна, аспектира Луната, има рецепция с Марс /последните две са в накшатри на Раху/. Генерират доста силна енергийна аура, затова се материализират и повече събития по време на транзити през знака на възлите.

Аз нямам идея моите на какво място са, но съм забелязала, че при аспекти си имам събития.

А вчера тригона си го усетих още на работа :) Без да е феноменално голямо събитие, но имаше :) И вечерта беше самият разкош у дома. Толкова хубаво не е било отдавна и днес цял ден ми е едно приповдигато :)  :29: :29: :29:
Над силата е само умението да я владеем!