Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845283 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3120 -: Февруари 07, 2016, 11:37:01 am »
Ясно, ето я:



666- за здравословни проблеми има показатели преки и косвени

-СД  Марс върху нат.Меркурий,връх на  нат.т-каре с У1Луна и Нептун в 6,върху който е кацнал тр.Плутон,марс е по всякакви настинки и възпаления ,вируси като първопричина,плутон по бактериалните усложнения
 
-СД Меркурий /диспозитор на У6 / върху Слънце,активирайки нат.му опозе с Плутон,тр.Марс го отключва

-Прогр.Марс+ тр.Уран Овен в 10 дом  са в квадратура към оста Асц-Дсц/Нептун поразява асц. като здравословен показател ,  поразен от Марс,при теб е силен по статус и в книнконс към У6 Юпитер,би могло да дава повторения,рецидиви засягащи здравето

- тр.Плутон в 6 върху Нептун и опозе Асц.- трудно диагностициране
- преминал Юпитеров възврат У6 ,който сублимира симптомите,тр.Нептун дълго време е бил в опозе на У6 Юпитер – давайки неясна симптоматика и грешна диагностика

-тр.Сатурн е бил в опозе на прогр.Слънце- слаба виталност,имунитет,/4 –ти показател/ще има ретро период на Сатурн ,пак ще в опозе на пр.Слънцето ти,заедно с тр.Марс Стрелец,отделно предстой пр.Новолуние,пр.Луна У1 също е засегната от опозето на тр.Сатурн,както и пр.Меркурий/МС на 6 дом-здраве/-нещата са сериозни,с вероятност за хронифициране,какви точно ще кажат лекарите,по натал Сатурн У7 - а там са лекарите и традиционната медицина,тр.Сатурн като премине окончателно след ретроградието в 6, ще имаш точна диагноза,гинекологични сраствания,следствие нелекувани възпаления също много болят,когато прогр.Луна пресече К12 +тр.Сатурн  К6 е възможен и болничен престой с цел диагностика,

-тр.Марс в стрелец/м.август/ в каре към У6 и след това тр.през 6 дом ще активира здрв. теми,с  разрешаване на проблема предполагам,с наложителна промяна в действията по диагностика и лечение

« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 09:52:16 am от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3121 -: Февруари 08, 2016, 11:00:37 pm »
Днес получих покана да се включа в едно мероприятие за иновации. Напоследък изобщо не ми се работи в групи, но от темата "иновации" нещо ми бръмна - нали прогресивните ми светила са във водолей. Първоначално го свързах с новолунието, но май работата е по мунданния тригон Сатурн-Уран - при мен Сатурн с У11, а тригонът ляга върху огнения ми тригон - Юпитер (1д), Луна (6д) и Нептун. Мисля, че събитието добре се намества по тригона. В сряда е първото мероприятие - вероятно мога да очаквам да не е много шум з анищо?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3122 -: Февруари 08, 2016, 11:12:18 pm »
Един приятел загубих като му казах, че сега куцо и сакато учи за програмисти
Та...
Партита за иновации и стартъпи да искаш, дано не съм права-ще разкажеш

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3123 -: Февруари 08, 2016, 11:43:49 pm »
Един приятел загубих като му казах, че сега куцо и сакато учи за програмисти
Та...
Аз пък загубих виртуална приятелка, която се беше похвалила, че спечелила 3-то място в някакъв си провинциален поетичен конкурс, като написах коментар, че който участва печели- просто в момента бях на вълна спорт-тото и от там ми дойде крилатата мисъл на клавиатурата, а онази на момента взе, че ме блокира в социалната мрежа, което пък ме накара да ѝ хвърля едно око на натала- мутабелна отвсякъде- Слънце, Венера, Юпитер, СЛВ- близнаци; Луна, Сатурн, Хирон риби; Марс, Уран, Плутон- дева; Меркурий телец, а Нептун скорпион. Тази комплексирана селска пръчка си крие упорито годините, винаги съм си мислела, че е с няколко години по-възрастна от мен, а то се оказа обратното, пък изглежда по-възрастна, макар да се кипри постоянно с къси роклички и високи кецове, като ученичка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3124 -: Февруари 09, 2016, 12:07:09 am »
Е, Акрукс, как очакваш Луна в съвпад със Сатурн /а вероятно има и квадрат Сатурн-Венера/ да го приеме като добронамерена закачка, без скрит подтекст и задни мисли?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3125 -: Февруари 09, 2016, 09:01:57 am »
Един приятел загубих като му казах, че сега куцо и сакато учи за програмисти
Та...
Партита за иновации и стартъпи да искаш, дано не съм права-ще разкажеш

Е, то е вярно, какво има да се чупи - винаги е имало юруш на нещо - след промените - модерно беше "икономика и право", после - психология, сега пък в ИТ сектора - където има "заплати" - натам се бута народа .... А това моето е вътрешнофирмено, няма заплащане по него, по-скоро е тип "гимнастика за ума" - понякога от плявата изскача брилянтна идея, която ако попадне в правилните ръце - може да бъде шлифована и полезна. Ще си погледна картата за часовия диапазон на мероприятието :)

Аз самата се изненадах от поканата и вътрешния отклик да потвърдя - напоследък не ми се среща с никого, особено пък работа в групи :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3126 -: Февруари 09, 2016, 09:11:46 am »
Плутон в дева и високи кецове....тази наистина е зле, Акрукс :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3127 -: Февруари 09, 2016, 09:18:32 am »
Плутон в дева и високи кецове....тази наистина е зле, Акрукс :012:

да, ама си има Венера/Юпи в Близнаци :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3128 -: Февруари 09, 2016, 10:51:50 am »
А това моето е вътрешнофирмено, няма заплащане по него...
Ти няма да плащаш, които провеждат мероприятието са усвоили средства за целта, но пък щом имаш свободно време и нужда от разнообразие, какво пък- ще си отработиш Новолунието, което прави най-точен аспект с близнашкия Марс в 3д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3129 -: Февруари 09, 2016, 04:03:13 pm »
Браво, нямам думи! С тр. Марс на АС ми се повреди кафе машината, а още няма една година!

Фалшива тревога се оказа. Преди половин час пък друго произшествие - помислих, че окончателно ми се е развалил телефонът и то по време на разговор.

Сигурно от толкова проблеми тук много негативен фон се е образувал, жилището има нужда от сериозно прочистване.
« Последна редакция: Февруари 09, 2016, 04:10:36 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3130 -: Февруари 09, 2016, 05:18:32 pm »
Лили, където и да отидеш тр Нептун ти е на ИЦ и те боцка с вилицата по домашному  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3131 -: Февруари 09, 2016, 05:40:43 pm »
Браво, нямам думи! С тр. Марс на АС ми се повреди кафе машината, а още няма една година!

Фалшива тревога се оказа. Преди половин час пък друго произшествие - помислих, че окончателно ми се е развалил телефонът и то по време на разговор.

Сигурно от толкова проблеми тук много негативен фон се е образувал, жилището има нужда от сериозно прочистване.
И защо Марс съвпад с АСЦ да е виновен за кафе машината(телефона),като това е работа на Уран-той поврежда ел.уреди и комуникации.  :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3132 -: Февруари 09, 2016, 05:42:45 pm »
Защото тия дни съм в особено гневно и възмутено състояние. Имам свойството с гневните си мисли да влияя и върху обкръжението. И пак е добре, че не са изгърмяли уредите. Днес повече от час слушах и оплаквания, сигурно затова телефонът едва не изгърмя. Болен здрав носи, така се получава в моя случай.
« Последна редакция: Февруари 09, 2016, 05:44:25 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3133 -: Февруари 10, 2016, 03:48:17 pm »
Вчера, ден след Новолунието, при тр Луна съвпад с нат. Слънце, тр Марс съвпад с нат Плутон У6 в 6д и тр Венера У12 върху нат Сатурн У8 в 8д дъщерята си навехнала глезена на степера във фитнеса, където беше тръгнала от миналия месец- сега лежи с бинтован крак и се опкалква, че била затворник вкъщи, леглото било ръбесто и т.н.
При мен Новолунието е в 6д съвпад със Сатурн У5, У6 в края на 5д- очаквах нещо творческо да ми се случи, а не детето и ставите му да пострадат  :o
Преди 11г при Новолуние козирог точен съвпад с неин Сатурн У8 в 8д си навехна пак левия глезен, тогава беше в гипс цял месец, Луната при нещ е У2 и У3 в края на 5д, може да се каже съвпад с К6

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3134 -: Февруари 10, 2016, 03:55:47 pm »
Вчера, докато си мислех колко съм зле, се появи онази "марсова" жена, а днес прочетох нейната покъртителна житейска история. Това "случайно" запознанство ми даде да разбера, че има хора с много тежки съдби, които успяват да не се пречупят, запазват силата на духа си. А вчера, преди да се появи тази жена, тъкмо изслушах поредната порция мрънкане от приятелка, която нито стои гладна, нито на студено, нито в мизерни условия, нито е погребала болно дете, нито е преживяла смърт на близък, нито дори се нуждае от пари и спешно да си търси работа. Да им се неначудиш на скучаещите домакини... Неаспектирана Луна в Лъв, ъглов Сатурн в твърд аспект със Слънце и Венера.
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 03:57:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui