Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 847015 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3390 -: Март 28, 2016, 07:20:35 pm »
Малко експанзия от Уран, а пък и ми е У6, във 2 дом.
« Последна редакция: Март 28, 2016, 08:52:57 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3391 -: Март 29, 2016, 10:21:39 am »
Днес транзитен Марс ми е в точен секстил към натален Уран, а нямам никаква тяга.  :017:

Делфи, секстила не "дава" - той само предоставя възможност. Помисли си, има ли нещо, което можеш да го свържеш с този транзит и опитай да го направиш - ще имаш добри резултати. Но така, да чакаш нещо да дойде - едва ли :) - та дори и тягата :).
Другото, което е, Марс е транзитиращия - той само за 2-3 дни може да подсети Уран за нещо. Виж, ако беше обратното, въздействието можеше да е по-очебийно. Аз токущо приключих с тригон на тр Уран към Марс във 2 дом и разбрах за какво става въпрос :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3392 -: Март 29, 2016, 11:26:07 am »
Делфи, секстила не "дава" - той само предоставя възможност. Помисли си, има ли нещо, което можеш да го свържеш с този транзит и опитай да го направиш - ще имаш добри резултати. Но така, да чакаш нещо да дойде - едва ли :) - та дори и тягата :).
Другото, което е, Марс е транзитиращия - той само за 2-3 дни може да подсети Уран за нещо. Виж, ако беше обратното, въздействието можеше да е по-очебийно. Аз токущо приключих с тригон на тр Уран към Марс във 2 дом и разбрах за какво става въпрос :)

Е, аз не съм чакала да дойде нещо :) Но забелязах как очевадно нямах енергия за пет пари, пък уж нямах кофти аспекти за деня :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3393 -: Март 29, 2016, 11:40:18 am »
Днес транзитен Марс ми е в точен секстил към натален Уран, а нямам никаква тяга.  :017:

Сатурн стационарно-ретрограден има(ше) ли отношение към 1-ви дом(управител), Марс/Венера, както и домовете с Овен/ Скорпион в картата ти, пр. Луна ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3394 -: Март 29, 2016, 11:51:43 am »
Рени, транзитен стационарно-ретрограден Сатурн е в точен тригон с Венерата ми в Овен в 8 дом. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3395 -: Март 29, 2016, 12:07:18 pm »
Делфин, сега се сети за този ден, в който ти е липсвала тяга, за какво или кой всъщност си търсила някакво доказателство , време или надпревара  да притежаваш/имаш нещо, но си се разминала с  удоволствието от очакванията ? При теб Уран изявен ли е, за да очакваш "ток/ускорение" от там ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3396 -: Март 29, 2016, 12:15:16 pm »
Уран ми е в съвпад с Луната и опозиция със стелиума в Овен, в 8 дом, в който участва и Меркуриий, управител на АСЦ. :)

Аз обикновено се състезавам със себе си :) Перфекционист съм :) Понякога не успявам да изпълня всичко, което съм планирала и тогава има засечки. Този ден беше вчера и като в началото на седмицата имах доста ангажименти. Може пък да са ми дошли вповече и да ми е било нужно да сменя темпото или да насоча енергията си другаде - да си угодя с нещо, например, а не да се напъвам да свърша всичко :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3397 -: Март 29, 2016, 12:52:40 pm »
Делфин, благодаря за споделеното и браво, че така добре осмисляш случващото се с/около теб- има на какво да се науча.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3398 -: Март 29, 2016, 01:24:17 pm »
Уран ми е в съвпад с Луната и опозиция със стелиума в Овен, в 8 дом, в който участва и Меркуриий, управител на АСЦ. :)

Аз обикновено се състезавам със себе си :) Перфекционист съм :) Понякога не успявам да изпълня всичко, което съм планирала и тогава има засечки. Този ден беше вчера и като в началото на седмицата имах доста ангажименти. Може пък да са ми дошли вповече и да ми е било нужно да сменя темпото или да насоча енергията си другаде - да си угодя с нещо, например, а не да се напъвам да свърша всичко :)

Виж как хубаво си изтълкува възможността - Уран/Луна са ти във 2 дом, Марс натално е в Телец, транзитира през 4 дом (емоционално удобство/сигурност, личен живот), намира се в 9 и е У9 - иска си :). И тъй като Уран все пак е У6, е могло след като си угодиш, работата да ти спори повече и така ежедневието леко да се промени.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3399 -: Март 29, 2016, 10:37:34 pm »
Обмислям да си отрежа драстично косата

Еемм, що бее...може да я скъсиш до някъде, и после ако си 100% сигурна-пак

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #3400 -: Април 01, 2016, 09:52:34 pm »
Моля те, Сатен не си режи косата. Имах такива хулигански нагласи и точно тогава ми обясниха колко била красива и женствена дългата коса.

Сега при сходящия квадрат на Плутон към Луната имам една мъка на тема женственост. За първи път в живота си се усещам с не достатъчно големи гърди  :'(  Много съм против силикон и всякакви подобни неестествени извращения спрямо тялото. Обаче мухата си ми влезе и край...
Дано се опазя да не се подложа на някоя простотия до края на транзита.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3401 -: Април 01, 2016, 09:57:14 pm »
Единственото, за което мога да завидя на жена, това е косата. Аз от 6-годишна не съм имала дълга коса, не успявам да я пусна, не става, затова като чуя, че някоя жена ще си реже косата и яд ме хваща.
Сатен, не си я режи, това си е богатство, толкова е красива дългата коса :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3402 -: Април 01, 2016, 10:19:12 pm »
Не съм и фризьорката не даде  :)
Ама трябва да спра да я връзвам, защото се е накъсала от ластиците /мързи ме да я оправям и я омотавам на кок с по няколко ластика  ;D /

Единнствена, по-добре малки, ама твои си  :)

Дилфи, моята не я третирам с нищо, само сешоар ползвам, преса много рядко /от нея много цъфти/, затова расте.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #3403 -: Април 02, 2016, 07:31:22 am »
Обмислям да си отрежа драстично косата, а гледам че нямам кастриращи аспекти към Венера /всъщност няма никакви към нея/, ще помисля още ден два, после да не ме е яд  :)

Аз пък реших да я пусна по-дълга и бретона също.
Сатен, недей да бързаш, помисли добре.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3404 -: Април 02, 2016, 12:48:40 pm »
Транзитният Меркурий е в съвпад с наталния ми Кету, тази нощ имах контакт с паранормално явление. Утре съвпадът ще е точен по градус, тази нощ пак ще си пълня гащите.  ;D

Споделих с една приятелка - каза, че трябва да се вика поп и да ми чете молитви.  :043:

Попът като види сред какъв ултра религиозен фон живея тук - езотерични книги, карти Таро, изображения с хиндуистка символика, янтри, керамични фигурки на горски джуджета, ангелчета и дядо Коледа, два гоблена с Богородица /едната католическа, другата йерусалимска/, изтипосани на стената под климатика за красота, ще си забрави молитвите, горкият.  Остава да сложа и някой масонски символ над входната врата, пирамида с око. :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui