Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845616 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3645 -: Май 14, 2016, 08:11:46 pm »
Изглежда, че вече и аспектите на мунданно ниво ми действат.  :)

В четвъртък, когато имаше мунданен тригон между Луната и Марс, от няколко места дойдоха парички, успях да събера хонорари.

Днес, при мунданна квадратура между Луната и Марс, хванах голям чук и разглобих един стар диван, с порой от много грозни и ругателни думи.  :57: Но съм доволна от крайния резултат!  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3646 -: Май 14, 2016, 08:39:24 pm »
От малка си ме бива с теслата, позна  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3647 -: Май 14, 2016, 08:51:58 pm »
Сгромолясаха ми се усилия,които полагах от месеци.Ударих на камък.Вложих целият си ресурс да му се невиди!Но няма да сменям курса,защото е твърд.  :D
В безтегловност съм и ще си пусна филм.  :D ;D Мисля да си взема и отпуска и да рестартирам главата си преди да продължа,защото не може да не става  :D;D Това на ретро Марс(У10)тригон към МЦ.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3648 -: Май 14, 2016, 08:53:21 pm »
Ти цял диван си разглобила. Действаш с размах.  ;D

Това е семейна реликва, диван с предистория. Преди 15 години, когато се беше разпаднал, го сглобявах със същия чук, а днес ми дойде музата да троша.  :012: Имаше голям терапевтичен ефект!  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3649 -: Май 16, 2016, 02:18:49 pm »
Сгромолясаха ми се усилия,които полагах от месеци.Ударих на камък.Вложих целият си ресурс да му се невиди!Но няма да сменям курса,защото е твърд.  :D
В безтегловност съм и ще си пусна филм.  :D ;D Мисля да си взема и отпуска и да рестартирам главата си преди да продължа,защото не може да не става  :D;D Това на ретро Марс(У10)тригон към МЦ.

Оооо, не отписвай така с лекота всичко вложено :) Все пак Марс ще мине от там (през МЦ) и директен :) Тъкмо ще имаш време да огледаш и обмислиш ситуацията :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3650 -: Май 16, 2016, 05:20:00 pm »
Днес угодих на Венерата - в разходящ съвпад с Десцендента е сега. В резултат олекнах с трицифрена сума.  :)
Снощи една патица от блока успя да ме ядоса, станах и затръшнах прозореца, но преди това казах всичко, което мисля за живеещите тук жени - представителната извадка.  ;D Забелязах, че когато транзитната Венера минава точно през градуса на нат. АС или ДС, все някакви патърдии стават при мене или се сблъсквам с неприятни хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3651 -: Май 16, 2016, 06:08:03 pm »
Честита угодийка :)  В моята карта Марс отговаря за скандалите, но при теб нали за патици иде реч  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3652 -: Май 26, 2016, 02:48:50 pm »
Каква е тази карта? Гледах твой стар солар, където АСЦ на натала ти е в първия градус на телец, а тук излиза овен- да не си правила ректификация?  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3653 -: Май 29, 2016, 01:40:45 pm »
Ако излиза по няколко техники - тогава е по-вероятно  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3654 -: Май 29, 2016, 09:43:31 pm »
В солара тази година имам индикации за нежелана бременност. Но само по солар достатъчно ли е, за да се случи? Ако по транзити няма такива индикации?
Някой би ли погледнал по транзитите, карта към сегашния момент ли трябва да кача? Уф, нещо се притесних.

доколкото знам, по аптеките и магазините има презервативи, противозачатъчни, има си и други начини ..... информацията от картата е достатъчна, за да бъдеш просто внимателна.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3655 -: Май 30, 2016, 12:33:29 am »
доколкото знам, по аптеките и магазините има презервативи, противозачатъчни, има си и други начини ..... информацията от картата е достатъчна, за да бъдеш просто внимателна.

 :85: :85:   

Погледнах ти солара , но не виждам индикации за никаква бременност ... но както каза Хепи , замисли се за какво са презервативите , моля те живеем в 21 век в страна с добре развита медицина!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3656 -: Май 30, 2016, 10:13:58 am »
В солара тази година имам индикации за нежелана бременност.
И къде видя подобна индикация?
Сол. Юпитер в сол. 5д може да даде бременност и леко раждане, но само ако са налице и други показатели в солара, които при теб липсват, още повече сол. Юпитер У8 е увреден от квадрата на Сатурн в сол. 8д
Все пак си имай едно наум, ако не желаеш да забременяваш, заради тр. Марс, който предстои да се срещне отново с нат. Плутон У5 в 5д, но след като при предишния  транзит не те е забременил, няма от какво да се протесняваш- тр. Сатурн У8 в 5д трудно ще те забремени, тъй като не прави аспекти.

« Последна редакция: Май 30, 2016, 10:22:49 am от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3657 -: Май 31, 2016, 12:26:47 pm »
Та въпроса ми беше по-общ, по-скоро ме интересуваше само данните от солара стигат ли,за да се случи събитие.

Трябва да има недвусмислени потвърждения и по други техники дали това дете ще се зачене, износи и роди успешно. Иначе 5 дом в солара /ако това се е гледало като основен показател/ има и други значения.

Сещам се, че в годината, когато имах много "фертилен" солар, се наложи да гледам 7 кучета и 8 котки в нас, след неконтролиран разплод.  ;D Друг пък, пак при подобни акценти в солара, съм имала по-романтична и сексуална година, никакви бебета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3658 -: Май 31, 2016, 01:20:36 pm »
Дишай спокойно, и аз имах доста индикации за бременност тази година, вкл. и лунари, но още не съм забременяла  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3659 -: Юни 01, 2016, 03:13:43 pm »
Имам 3 планети в 5Д в новия Солар,У5 в 1Д,а Венера/Риби в 4Д.Да връзвам ли люлките?  :o :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: