Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845390 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3660 -: Юни 01, 2016, 03:41:12 pm »
Имам 3 планети в 5Д в новия Солар,У5 в 1Д,а Венера/Риби в 4Д.Да връзвам ли люлките?  :o :D
а соларни К5 , К8 и К1 в кои натални домове попадат?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3661 -: Юни 01, 2016, 03:46:16 pm »
а соларни К5 , К8 и К1 в кои натални домове попадат?
Сол К5-натален 10Д
СолК8-натален 12Д
Сол К1 в нат 8Д  :017:
Готви се 100 процента за малки дракончета.  :D
  :d030: Не може да е това  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3662 -: Юни 01, 2016, 03:52:16 pm »
Сол К5-натален 10Д
СолК8-натален 12Д
Сол К1 в нат 8Д  :017: 
сол К5 в 10д- творческа дейност и успех в нея
останалото е секс, който ще запазиш в тайна, въобще през годината ще си активна по отношение на секса, парите на другите, както и окултни практики, каквато е астрологията
8д също се свързва с тайните, подобно на 12д.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3663 -: Юни 02, 2016, 09:46:10 am »
Аз нещо пак претренирах и дясното коляно започна да моли за намаляване на темпото. Свързвам го с нептуновата квадратура, в комплект със Сатурн и изобщо големия квадрат, който се заформя в подвижните. Ще ползвам наколенка, дано се успокои :)

Паралелно СД Сатурн прави точен квадрат към нат.Нептун от 6 дом в Дева. СД Марс е в съвпад с нат. Сатурн.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3664 -: Юни 02, 2016, 02:14:28 pm »
Аз нещо пак претренирах и дясното коляно започна да моли за намаляване на темпото. Свързвам го с нептуновата квадратура, в комплект със Сатурн и изобщо големия квадрат, който се заформя в подвижните. Ще ползвам наколенка, дано се успокои :)

Паралелно СД Сатурн прави точен квадрат към нат.Нептун от 6 дом в Дева. СД Марс е в съвпад с нат. Сатурн.
Колената ги дават по козирог и Сатурн, по Нептун е най-долната част на ходилото и пръстите на краката, при теб тр. Сатурн прави съвпад с Нептун У1, но пък е в тригон с Юпитер съУ1, може би тр. Луна овен в квадрат към Меркурий У3 (в козирог, 3д- движение, крайници) те е пришпорила и отключила аспекта на Пълнолунието в тригон със Сатурн в 5д (спорта и тежките задължения), като Луната е У5 при теб.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #3665 -: Юни 04, 2016, 09:02:02 pm »
Обмислям да си отрежа драстично косата, а гледам че нямам кастриращи аспекти към Венера /всъщност няма никакви към нея/, ще помисля още ден два, после да не ме е яд  :)

не е задължително да е Венера намесена :)
преди две седмици я отрязах.
е, не докрай, както възнамерявах, но с трийсетина сантиметра фризьорката склони - каза, че ще ме подстриже като за една година, не като за две :)
добре се почувствах, и сега е добре

психолозите казват, че това е като да отрежеш/заличиш няколко години отпреди :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3666 -: Юни 11, 2016, 08:02:25 pm »
Марс е ретро още, но днес, след дълго отлагане, купих на детето веросипед. Първо го купих, после, преди малко, се сетих, че планетата върви назад и му погледнах картата. И какво да видя, Марс му е в 3 дом, в секстил с АСЦ :)

Правили ли сте такива покупки на рето Марс и дали сте имали проблем с тях във впемето?

На мен пък такъв импулс ми дойде за тази покупка :) и като погледнах в своята карта - Марс в съвпад с IC :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3667 -: Юни 11, 2016, 08:38:03 pm »
Марс е ретро още, но днес, след дълго отлагане, купих на детето веросипед. Първо го купих, после, преди малко, се сетих, че планетата върви назад и му погледнах картата. И какво да видя, Марс му е в 3 дом, в секстил с АСЦ :)

Правили ли сте такива покупки на рето Марс и дали сте имали проблем с тях във впемето?

На мен пък такъв импулс ми дойде за тази покупка :) и като погледнах в своята карта - Марс в съвпад с IC :)

Делфи,честито щастие на детенце,марс в 3дом, ретро е като втори шанс, след дълго отлагане,щом е секстил към асц.-травмите ще са сведени до минимум
а вие с  какъв натален марс ли сте

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3668 -: Юни 11, 2016, 08:43:59 pm »
Да, втори шанс, отлагано преди  :08:  Благодаря ти, Стреличка :)
И аз, и детето сме с директни Марсове - моят в Телец, в 9 дом, неговият в Овен, в 8-ми. Сега обръщам внимание, че транзитният Марс е на същите градуси като наталния му, а транзитен Уран, У5, е на 3*от него.
« Последна редакция: Юни 11, 2016, 09:05:06 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3669 -: Юни 12, 2016, 11:07:18 am »
с тр.уран към нат. марс в 8 -ще е запомнящо се събитие за него,много желано,тр.марс е отключил щастливия миг
с тоя тронов марс в 8 е като атомна енергия,трябва да се изразходва регулярно,колелото е добър инструмент за това :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3670 -: Юни 15, 2016, 11:18:37 pm »
Здравейте! Пускам една карта с транзити...някой може ли да погледне дали в близките 1-2 години ще има шанс за смяна на работа (вътрешна или със смяна на сферата - поне това са очакванията и надеждите на жената).  :72:




Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3671 -: Юни 15, 2016, 11:47:51 pm »
Пускам една карта с транзити...някой може ли да погледне дали в близките 1-2 години ще има шанс за смяна на работа (вътрешна или със смяна на сферата - поне това са очакванията и надеждите на жената).

Само по тази карта без данни не може да се направи надеждна прогноза. Но ти си задала въпроса си в тема за транзитите, затова ще гледаме само тях.

Да, възможна е смяна на работа или някакви промени в службата. Само по транзити обаче не може да се прецени какви ще са промените - положителни или неблагоприятни.

Ситуацията в службата ще се пораздвижи, когато транзитният Сатурн ингресира в знака на МС и нат. Луна. Но влиянието му може да се усети още докато е в последните 5 градуса на Стрелец. Периодът на преминаване на Лунни възли през нат. Слънце може да се окаже малко по-нестабилен и противоречив - в натала възлите са заредени с такава енергетика, да носят не винаги положителни промени, дори по-често някакви кризи и неочаквани неща. Особено подчертано това влияние ще е към средата на 2018 година. Тогава на дневен ред могат да излязат и някакви несъгласия, затруднения в отношенията/взаимодействието с другите. Може да се наложи да отстоява някакви нейни интереси.

 

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #3672 -: Юни 16, 2016, 08:12:57 am »
Само по тази карта без данни не може да се направи надеждна прогноза.

Ох, Лиле, тази карта я анализираш в различни аспекти средно през два месеца :-) Вземи най-накрая да направиш пълен натален и прогностичен анализ и да се свършва.  ;D
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3673 -: Юни 16, 2016, 11:26:05 am »
Старческа деменция взе да ме мъчи вече, от време на време и аз забравям  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #3674 -: Юни 16, 2016, 01:56:45 pm »
Тр Марс е на 2 градуса от Плутона ми, то затова гневът в мен пак се събуди и от 2 дена искам да наритам съседите ми, които не се спряха да къртят. Вчера щях да се пребия на улицата, просто преливам от енергия и вървя супер бързо, а това води до попадане в дупки и преспъване.