Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845385 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #150 -: Февруари 19, 2014, 02:59:03 pm »
А за останалите - нещо напоследък май прекалявам с месото и като че ли съвестта ми сама се обади. Иначе, аз си хапвам предимно салати с месо (и торти и ядки  :91:)
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 07:24:27 pm от wind »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #151 -: Февруари 19, 2014, 04:18:16 pm »
9 дена на 100гр жито и 3 ябълки  ??? Да го започвам ли, ако няма да се получи изобщо... Аз ще си изям детето, като започна да го целувам... ???
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #152 -: Февруари 19, 2014, 04:21:08 pm »
9 дена на 100гр жито и 3 ябълки  ???

Ако изкарам толкова време само на жито и ябълки, не само покойните баба и дядо ще почнат да ми се явяват, а цялата рода до девето коляно.  ;D Моля ви се, вече сънувам същества от светлина.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #153 -: Февруари 19, 2014, 04:33:05 pm »
Лиле, това е за по-извисени същества. Аз дори не съм постила изцяло 40те дни...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #154 -: Февруари 19, 2014, 05:06:03 pm »
Житният режим на Дънов много ми харесва като идея, но за съжаление за типа хора Вата, като мен не е подходящ. Аз съм доста слаба и ако направя режима и сваля още 5 кила, направо ще изчезна  :012:
Затова съм си намерила по-лек вариант за прочистване на организма - прочистване с ориз по Малахов. Малко е занимавка, ама веднъж годишно го правя за 3 седмици. Лесно е. Сутрин се яде кафяв ориз леко сварен, без мазнина и подправки, и после 4 часа не се яде и пие нищо. Използвам периода да ограничавам месото, млечните и толкова любимите ми сладки неща.  ;)
Serve, love, give

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #155 -: Февруари 19, 2014, 06:46:04 pm »
Ето малко повече подробности за Житния режим на Дънов...

http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5/1555-10-%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE-%D0%B8-%D0%B4%D1%83%D1%85.html

При намаляваща Луна винаги е по-лесно да се прави диета. Забелязала съм, че  губя апетит.
 Дори вчерашната дажба жито ми дойде вповече. Днес го доядох на обяд.

Моята майка няколко години вече прави тази диета на Дънов. Доколкото знам от нея, това е вид пречистване по-скоро. Но тя е със Слънце и АЦ в Риби, винаги я започва ден преди пълнолунието през месец февруари всяка година. Чувства се много добре след това, но тя си е много духовна и религиозна натура, за разлика от мен, не приема това като мъчение. Когато съм гладна, целия свят ми е крив, не си представям просто как ще ям само жито и ябълки, ще озверея :012:

Аз съм със Слънце в Телец и не мога да живея без захар и сладки неща. Поглъщам ги в огромни количества, дори по време на малкото пъти когато съм била на диета, пак не мога да се откажа от  захарта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #156 -: Февруари 19, 2014, 07:05:56 pm »
Yaya,по темата следи какво се случва от и към между Марс/Юпитер и АСЦ ,у1 ,но първо виж каква е причината за тази промяна  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #157 -: Февруари 19, 2014, 09:03:03 pm »
Да споделя, че вече ми писна от тоя везнишки марс . Не знам как ще го изтрая и ретро, и после докато влезе в скорпион.  :91:  Стои от няколко дни почти на един и същи градус, точно в опозиция на слънцето ми. Имам чувството, че от 2-3 дни привличам само някакви агресивни , фрустрирани натури, които се опитват да си излизавт комплексите, параноята, болката и агресията върху мен. На всичкото отгоре по прогресия сега луната е в опозиция на натален марс, транзитиния юпитер също е направил едно опозе на наталния марс. Изобщо под обстрел с тия опозиции на марс тоя месец  :91:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #158 -: Февруари 19, 2014, 09:28:18 pm »
Марс се е заковал върху Плутона ми, Хирон на ДЦ, не мога да реша от кое ми е толкова гадно. Направо отвратително! Ден преди рождения ми ден. Някой знае ли какво представлява проклетата сатурнова дупка? Вчера спрях сладкото. И аз не мога без него, обаче ми прави впечатление, че когато ми е много зле психически, спонтанно минавам на някакъв пост или ограничение на яденето. Миналата година изпостих целите пости. Имам чувството, че ако сега си угаждам в яденето, направо ще се срина.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #159 -: Февруари 19, 2014, 09:43:40 pm »
Марс се е заковал върху Плутона ми, Хирон на ДЦ, не мога да реша от кое ми е толкова гадно. Направо отвратително! Ден преди рождения ми ден. Някой знае ли какво представлява проклетата сатурнова дупка? Вчера спрях сладкото. И аз не мога без него, обаче ми прави впечатление, че когато ми е много зле психически, спонтанно минавам на някакъв пост или ограничение на яденето. Миналата година изпостих целите пости. Имам чувството, че ако сега си угаждам в яденето, направо ще се срина.

Smarta, струва ми се, че сатурновата дупка си е явление , действащо при по-голямата част от населенито. При мен винаги се проявява със събития, стрес, депресия и тн. Освен това овеншкото ми слънце отказва да остарява  :012: :012: и се съпротивлява. Миналата година имах доста стресови и неприятни преживявания, конфликтни, точни няколко дни преди рождения ден. Ден след това  всичко се оправи и изчезна като с магическа пръчка.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #160 -: Февруари 19, 2014, 09:54:50 pm »
Марс се е заковал върху Плутона ми, Хирон на ДЦ, не мога да реша от кое ми е толкова гадно. Направо отвратително! Ден преди рождения ми ден. Някой знае ли какво представлява проклетата сатурнова дупка? Вчера спрях сладкото. И аз не мога без него, обаче ми прави впечатление, че когато ми е много зле психически, спонтанно минавам на някакъв пост или ограничение на яденето. Миналата година изпостих целите пости. Имам чувството, че ако сега си угаждам в яденето, направо ще се срина.

Smarta,в периода натална/прогресивна Венера ,активирани ли са по транзит /прогресия и виж бързи транзити дали 'тормозят " Слънце,АСЦ,у 1?!?
Не спирай сладкото напълно ,щом си Рибка  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #161 -: Февруари 19, 2014, 11:33:27 pm »
Yaya,по темата следи какво се случва от и към между Марс/Юпитер и АСЦ ,у1 ,но първо виж каква е причината за тази промяна  ;)

Ирен, само секстили, миличка. Друго не виждам  ::) А пък За Венерата - и тя секстил с тр Юпитер. Не знам... Промяна, причина... Рано ми е за солара, той започва след месец. Но може и да действа вече. Това нетипично самочувствие у мен и позитивно мислене няма откъде иначе да се вземе, освен Марс на АЦ и Плутон в 1 соларен  :72:

Акрукс, да се знае - тортите, щом не са расли на кокал, значи са вегетариански. У на АЦ Венера ми е в Телец. Не споря по този очеваден факт  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #162 -: Февруари 19, 2014, 11:52:25 pm »
Yaya,назначавам те за моя кръстница-всеки път с някое ново име ме "закичваш" :72:

По темата-значи няма точно сега да го почваш това как беше "суровото";за позитивното мислене и самочувствие-Венера,Стрелец,Луна и Сатурн далеч от същите или бързи транзити при теб към Луна/Плутон  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #163 -: Февруари 20, 2014, 08:16:44 am »
Smarta, струва ми се, че сатурновата дупка си е явление , действащо при по-голямата част от населенито. При мен винаги се проявява със събития, стрес, депресия и тн. Освен това овеншкото ми слънце отказва да остарява  :012: :012: и се съпротивлява. Миналата година имах доста стресови и неприятни преживявания, конфликтни, точни няколко дни преди рождения ден. Ден след това  всичко се оправи и изчезна като с магическа пръчка.
Дано и при мен изчезне. Астрологично какво описва тая сатурнова дупка? Ако сложим Слънцето на АЦ, последният месец преди р.д. то минава през 12 дом, това ли имат предвид?

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #164 -: Февруари 20, 2014, 08:24:15 am »
Smarta,в периода натална/прогресивна Венера ,активирани ли са по транзит /прогресия и виж бързи транзити дали 'тормозят " Слънце,АСЦ,у 1?!?
Не спирай сладкото напълно ,щом си Рибка  ;)

Венера е перманентно раздразнена. Имам чувството, че от 2-3 години карам Плутонов транзит, още откак Сатурн, диспозитор на Венера и У5, мина през себе си и Плутон, а те имат квадрат Венера. Сега транзитната е на възврат, върна се назад, беше много гаден тоя възврат, а сега почти достигна Южния възел, до края на седмицата ще е там, и после пак ще се върне върху себе си.

Други бързи транзити са само тези - Марс върху Плутон (в момента и Луната), Хирон на ДЦ, който миналата година 3 месеца стоя там и ми беше ужасно!

А сладкото какво общо има с Рибите? Засега ми е по-добре като не ям, но да видим колко ще издържа!

Като сте мили с мен, сатурновата дупка малко поизсветлява.  ;)  :-*