Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845208 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4020 -: Август 30, 2016, 10:11:25 am »
Вчера драмата с придобиването на имота, започнала на 15 март - приключи  :91: Реално сагата стартира още с новия синодичен цикъл на Сатурн на 30.11.2015 ... успешно бе продаден един имот, с цел придобиване на друг.  Когато Юпитер тръгна назад през януари, търсенето на имот се заблати. При обръщанет на МАрс бе избран проблемен имот, сделката бе назначена на датата на обръщането на Меркурий и бе провалена. Леко отпушване имаше директен Юпитер - изяснежа бе правната рамка, при директен Марс имаше воля за решаване на случая, при директен Сатурн - всичко се изчисти и финалните документи бяха подговени за 23 август, но се подписа вчера, когато са се събрали Юпитер, Венера и Меркурий :)
Над силата е само умението да я владеем!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4021 -: Август 30, 2016, 01:06:13 pm »
Днес погледнах само веднъж часовника в 11:22.
Имам две приятелки, които са повярвали в знаците и си вярват в себе си, така с времето са им обърнали внимание и са ги развили. Едната ми каза, че за мен 13 не е нещастно число , а-късметлийско. Реших да си поиграя, няколко пъти си купувах от тези търкай-картончета като исках 13-то подред и всеки път имаше по 6, 9 лева печалба. Понеже не съм хазартен тип, бързо ми мина мерака. :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4022 -: Август 30, 2016, 01:16:37 pm »
Аз преди време също имах период, в който все виждах такива повтарящи се числа. :) В някоя от книгите, на Д.Върчу мисля, за ангелска терапия или нещо подобно, има списък със значенията им, но нещо не мога да им повярвам и вече от доста време не съм забелязвала такива съвпадения.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4023 -: Август 30, 2016, 02:33:47 pm »
Хмх, това с медиумите нали са преводачи по средата на финия и грубия свят, та винаги е пречупено донякъде от индивидуалността на човека. Аз проверих скоро в един клип на Нели Конуей дадените от ангелите значения на числата, ами има подобен аналог и на тези с номерологията. Ако източникът й е чист, а вероятно е, след катастрофа се траснформира и започват тези нейни контакти. Подобно на Доналд Уолш.
Но, знам, че ако е нужен знак, ще ти го напишат и там където го няма, да го видиш само ти.
Тази 16-та не минава от там и никога не е.
На про луна в риби беше много знаково, то не бяха перца, стотинки, птици, факсове, сега малко съм се ограничила.
Например и сега една част от мен казва-случайност, но тревожна тръгвах за Сърбия служебно, седнахме с една приятелка като пред път и по Радио 1 пуснаха една песен на Любиша Самарджич от едноимен филм, после никога не съм слушала сърболяк по това радио, не им е в стила.
Та ако вярваме на някои издания, това е знак че си на мястото си и всичко е наред/има и други конспиративни теории/.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4024 -: Август 30, 2016, 03:27:58 pm »
На про луна в риби беше много знаково, то не бяха перца, стотинки, птици, факсове, сега малко съм се ограничила.
Как си се ограничила? Контролираш ли го?  ::)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4025 -: Август 30, 2016, 04:43:39 pm »
Как си се ограничила? Контролираш ли го?  ::)

При рибешки прогресии, транзити са повече, защото и житейските случки често са с трагичен отенък, един вид ти се оказва подкрепа свише.
За контролирането също трябват упражнения, с времето се развива.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4026 -: Август 30, 2016, 10:06:13 pm »
Браво, Уинтър, търся да прочета и за други такива!  :08:Особено, ако се събуждаш като мен след дълъг сън на мълчание, заради криво възпитание, конформизъм, или каквото и да е там. Аз съм набелязала новата работа, там където си отворих устата за истината, сега ми говорят с известен респект, затова че не си оставям магарето в калта, но е отскоро, уча се ...... Абе, много пипат бе, нямат насищане, заслужавам по-добро.
Забелязвам, че понякога на хората трябва да им тръгнеш твърдо, това с приятелското не върви, стига вече ме пробваха на херметичност.Преди ходех на тази работа с убеждение да я свърша прекрасно, тя и си е песен, сега ме е яд на крадливите пръстенца, ще си стискаме ръцете с работодателя. Трябва да сменя бранша-по меркурий е новото, досега бяхме по венерката.
Започна да ми излиза през носа тази моя смелост, написала в стратегията за развитие като негативен външен фактор " влошен психоклимат в колектива" . :85:
Днес ме остави без обедна почивка - поради очаквана за нея проверка, намери ми работа с едни бумаги и сверки по тях.
Моята част беше ок, но в на колежката документите се откри голям пропуск, баш като за ретро Мерк- липсваха 99% от нужните подписи и входящи номера. Последва едно безкрайно прехвърляне на топката, защото наистина са важни и проверяващия утре идва и няма как да ги признае в такъв вид.Пореден неин гаф и на двете кукумявки, които са под чадъра й, но все излизат сухи и невинни.
Обрала го е колежката и е решила да напуска.
Чудя се моите нерви докога ще издържат, предстои ми точна Марсова опозиция.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4027 -: Август 30, 2016, 10:10:12 pm »
Искрено ти съчувствам.

Знам какво е да се занимаваш с много досадна бумащина, да виждаш как безкрайно се прехвърля топката и чужди грешки да рефлектират върху теб. Със или без ретро Меркурий, някои хора просто си вършат работата през пръсти - цял живот, докато минава номерът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4028 -: Август 30, 2016, 10:31:02 pm »
Ами... мерси за съчувствието..
Мен ме е яд, че хората , които са далеч от системата на образованието, остават  с впечатлението, че педагозите само реват за заплати, имат по 56 дни платен отпуск и си ходят в 12 часа.
Днес учителят е една писарушка и преподаването е измежду другото.
По- миналата година материала за деня го пишех 3 пъти- дневник, мат. книга, сайта на проекта ей така, за запаметяване ..
Сега това отпадна, но пък въведоха нови глупости, преснимаш, входираш, пазиш, съхраняваш, абе, по един трикрил гардероб за книжа трябва във всяка учителска стая. В момента с новите реформи на Кунева всяка заповед е предпоследна.
Да не говорим, че два дни мия прозорци, бутам лястовичи гнезда, пера килим и бърша под.
От утре две вечно наказани ще мислим програма за откриването на 15-ти.
Направила ми е група от 32 деца при максимум 26, сега се чудя до кой да се допитам и да не се налага да нося отговорност за нелегалните 6...
Изобщо, с Меркурий или без, работата е забатачена тотално.. С носталгия си спомням времето, в което ходех с кеф на работа и тя ми действаше тонизиращо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4029 -: Август 31, 2016, 12:44:47 am »
Смени си училището, може да попаднеш на по-добър шеф
От друга страна тия среди са интригантски по дефолт-малко пари, никаква дефиниция на задълженията, почти безнаказан глава на заведението
Училищата стават все по-зле, материал и деца-също

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4030 -: Август 31, 2016, 01:45:33 am »
Понеже си говорите за синхроничност - на ей това не знаех да се радвам ли или да се плаша
Frankly, my dear, I don't give a damn.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4031 -: Август 31, 2016, 10:28:44 am »
Уинтър, освен писарушките, което и мен ме дразни, защото правят учителя ученик, а той ако му е призвание това има много какво да даде извън учебното и го дава на децата, не само защото прекарва повече време с тях ден подир ден, отколкото те с родителите си.


Та, въпреки защита на личните данни, учителите ще си правят портфолио, в което всеки родител ще може да прочете от ЕГН-автобиография, сиви, снимки, всичко, после......на кладата. Така става във време на духовна криза. Теб ще следят родители и ученици, досието  ти ще е на показ, някой от правителството има зъб на учителската гилдия още от предишната стачка.

Опростачването е важно за управляващите.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 01:14:27 pm от enigma »

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4032 -: Септември 07, 2016, 07:43:28 am »
Здравейте, вероятно заради транзитите към северния възел напоследък изпитвам по-силно неудовлетворението от работата си. Иска ми се да бъда по-самостоятелна и да мога да се отдам по-пълноценно на децата, да мога да ги водя на занимания. Разглеждам обяви за работа. Виждате ли някакъв шанс в тези транзити и прогресии?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #4033 -: Септември 07, 2016, 09:59:11 am »
По-добре разгледай темата за затъмнението от 1 септември. Било е в близост до Марс ти.

И не само. Погледни си наталната карта. Имаш Уран на Мц. А Меркурий е у6, в квадрат със свой диспозитор и у7 - Луната.
Ти по начало би се привличала от кариера, работа, реализация, която да ти носи нещо различно, движение, нови контакти, да събужда в теб желание да помислиш, да се вдъхновиш.

Затъмнението е било в съвпад с Марса ти, у10. Искаш ново начало. А асц на затъмнението е било в съвпад с Мц.

Тр. Сатурн е квадратирал Марса ти, тр. Нептун е опозирал него. Съмнявам се това настроение да е съвсем скорошно, може би си трупала, а сега си решила да действаш.
Транзитен Уран е в каре с Меркурий, което ясно показва, че искаш нещо ново, промяна по отношение на ежедневието и на работата, която вършиш през това време. Искаш свеж въздух, повече свобода.

Хайде, аз те орисвам да е в началото на 2017 година.  :08: :58:

Но бъди внимателна с илюзиите. Дали не си го представяш прекалено романтично, идеалистично?
 :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4034 -: Септември 07, 2016, 10:26:05 am »
Благодаря за мнението, изобщо не се бях сещала да разглеждам Марс като управител на 10 дом, мислех, че съм отработила новолунието като записах големия си син на спорт на 1.09. Много ми се иска да си права за Нова година, тогава и прогресивната луна ще направи съвпад с наталния Марс. Така е, отдавна изпитвам неудовлетворение, но се подчинявам на чувството си за отговорност.