Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845159 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5070 -: Март 05, 2018, 06:30:26 pm »
Грег, и аз го изживях през 2015. И заради ония идиоти бях напуснала по-хубава и спокойна работа. После ме съкратиха след 7 месеца психотормоз и ненормирано работно време всеки божи ден. Ти колко време изкара в тази фирма?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Събития и транзити
« Отговор #5071 -: Март 05, 2018, 06:44:01 pm »
Грег, и аз го изживях през 2015. И заради ония идиоти бях напуснала по-хубава и спокойна работа. После ме съкратиха след 7 месеца психотормоз и ненормирано работно време всеки божи ден. Ти колко време изкара в тази фирма?

Освен преводач,както при теб. Какво друго може да се работи от вкъщи? Знаеш ли?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #5072 -: Март 05, 2018, 07:07:55 pm »
Уеб разработчик, софтуерен инженер, уеб и графичен дизайнер, програмист, да пишеш статии за някого, копирайтър, да създаваш и поддържаш контент. Да пишеш книги. Художник. Композитор. Проектиране и разработка на мултимедия. Да си майсториш нещо в къщи и да го продаваш. Казват, че на някои им плащат за фалшиви профили във фейсбук, които генерират количество последователи за някого, на други да влияят на нагласи чрез публикации на коментари в интернет.
« Последна редакция: Март 05, 2018, 07:48:26 pm от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5073 -: Март 05, 2018, 07:09:19 pm »
Какво друго може да се работи от вкъщи? Знаеш ли?

Зная, но не казвам.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #5074 -: Март 05, 2018, 07:15:20 pm »
и като астролог

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5075 -: Март 05, 2018, 07:18:17 pm »
Ако щеш и като таролог. Но не ми се занимава с разни кукувици.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5076 -: Март 05, 2018, 07:40:31 pm »
Ето ги транзитите за деня, Рени :) се оказа права, като каза Марс ще даде приключване на отношения и започване на нов период. Затъмнението от 15 Февруари се оказа фатално , направи точен квадрат към Сатурн управител 8-ми дом, работата ми беше по осми дом

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5077 -: Март 05, 2018, 08:08:25 pm »
Това е лунара

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5078 -: Март 05, 2018, 09:47:50 pm »
Ето ги транзитите за деня, Рени :) се оказа права, като каза Марс ще даде приключване на отношения и започване на нов период. Затъмнението от 15 Февруари се оказа фатално , направи точен квадрат към Сатурн управител 8-ми дом, работата ми беше по осми дом
Приключването е от Пълнолунието преди два дни, което попада на Луната У2 в 4д- секнали са ти доходите. От затъмненията, слънчевото в квадрат Сатурн го имат всички твои набори, това не носи край, а повече задължения. Лунното преди него, обаче, което в същността си е Пълнолуние-приключване, попада в 3д.  в опозиция на Слънце У3 и Меркурий У1 (прекратяване на трудов договор)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5079 -: Март 05, 2018, 09:54:32 pm »
Това е лунара
Лунарът не говори за уволнение, а за повишение с лун. Юпитер на МС в нат. 6д.
Има указания обаче за кофти събития в дома, семейството, но Плутон на АС ще ти даде сили да преживееш каквото ти поднесе съдбата през месеца и продължиш напред.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5080 -: Март 05, 2018, 10:03:50 pm »
Лунарът не говори за уволнение, а за повишение с лун. Юпитер на МС в нат. 6д.
Има указания обаче за кофти събития в дома, семейството, но Плутон на АС ще ти даде сили да преживееш каквото ти поднесе съдбата през месеца и продължиш напред.
аз точно това се учудвам с Юпитер в 10-ти дом как може да ме уволнят но ето махнаха ме ... но на мен никак не ми харесваше работата приех я от отчаяние защото старата ми работа затвори врати и скоро щях да съм без работа :(  Въпреки всичко съм доволен защото не се издържаше на този тормоз. Може Юпитера в 10 ти да дава един вид края на тежката среда. Сградата в която работихме беше като филм от ужасите :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5081 -: Март 05, 2018, 10:10:57 pm »
Така е, Грег. С транзитен Юпитер на МС бях попаднала в абсолютна клоака, но лъскава и престижна отвън. Що събеседвания и конкурси минах. Обещанията бяха големи, но само след месец се разбра, че е измама и им трябва временна бройка, която да пази местенцето за техен човек.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5082 -: Март 05, 2018, 10:12:41 pm »
Така е, Грег. С транзитен Юпитер на МС бях попаднала в абсолютна клоака, но лъскава и престижна отвън. Що събеседвания и конкурси минах. Обещанията бяха големи, но само след месец се разбра, че е измама и им трябва временна бройка, която да пази местенцето за техен човек.
това е много гадно което ти се е случило :(

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5083 -: Март 05, 2018, 10:48:45 pm »
аз точно това се учудвам с Юпитер в 10-ти дом как може да ме уволнят но ето махнаха ме ...

Докато Юпитер транзитира някой дом, той "уголемява" онова, което по натал е дадено в него. Демек, ако в натала е хубаво, ще донесе нещо хубаво, ако е завързано и комплицирано - тц... ::)
Това са моите наблюдения от практиката. Виж как е при теб! Стискам ти палци.  :13:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5084 -: Март 05, 2018, 10:48:51 pm »
Но тогава имаше и сатурнови транзити, не само юпитеров. Квадрат към стелиума – най-точен беше с Меркурий в периода, в който се озовах в клоаката. Сега ако бях в същата ситуация и на същото място, щях да действам много асоциално и с брутален език да ги навра в миша дупка. Но тогава бях много компромисна и за мен беше важно да се докажа, че се справям. Не само пред тях, а и пред семейството.
« Последна редакция: Март 05, 2018, 10:50:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui