Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845366 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5385 -: Август 13, 2018, 10:58:30 am »
Вчера Марс смени знака и при много хора (включително и при себе си) видях някакво раздразнение в поведението, дори гняв. Забелязали ли сте нещо по-различно у вас и у околните през последните 2 дни?
при мен това нервно раздразнение тези дни е от точната квадратурата на тр. Меркурий с нат. Марс и Нептун, нямам нищо в последния градус на козела  :)
Близка пък я изби на агресия от началото на месеца, тъй като СЗ в Лъв от 12д върху нейна Лилит прави опозе с нейния Марс във Водолей и квадратира съвпадът ѝ Луна/Уран в Скорпион  :o
« Последна редакция: Август 13, 2018, 11:43:45 am от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #5386 -: Август 13, 2018, 11:27:24 am »
Корея, Рени, по принцип сте прави, но заради изявеното марсово присъствие в натала, се разбирам по- добре с мъже, двете ми женски планети са в марсови знаци и в аспект с марс, марс е У1 и е на трон. Не се чувствам добре в типично женска компания, уважавам и ценя повече мъжките качества у човека, в жените рядко има доблест, ама то все по-често липсва и в мъжете де. А и приятелките ми се броят на пръсти, и все са мъжки момичета, без значение от външността.
Две приятелки ходят на мандала, за събуждане на женската енергия  ;D опитаха се да ме примамят, ама шансовете са им нулеви, не е за мен

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #5387 -: Август 13, 2018, 11:28:58 am »
Хах, и аз съм на темата.:Д

Миналата седмица си дадох номера на имигрант, който ме заговори посред нощ под влаков мост (тунел), докато вървях сама към вкъщи (Фандъкова :58:). Наоколо нямаше никой и инстинктът ми за самосъхранение беше да си говоря с него. Неговият – да ме награбва "лежерно" и да си проси секс. Обясних му, че няма да си легна с него, но историята му задейства емпатията ми и в онзи момент реших, че мога да му бъда приятел, щом си няма никого, да се погрижа за него, да не се чувства съвсем сам. (Ахаха, да!)
На следващия ден премислих и ми се изясниха нещата, но водолейската ми Венера винаги е изненадана по темата, фразата на Рени е точна – не прави разделение между половете.
//Тр. Марс я беше налазил, тр. Уран й пуска квадрат.
нат. Мерк(у1,2,5) съвпад с Нептун (у11) – не розови очила, а розови ябълки...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5388 -: Август 13, 2018, 11:51:04 am »
Сатин, ти няма да станеш друга и не е необходимо насила да влизаш в отношения, които не импонират на твоите предпочитания и интереси, просто не очаквай, че ще имаш приятелство с хетеро мъж. И аз съм с изявено марсово присъствие и споделих какъв мъж ми е приятел. Мъжете винаги ще гледат на теб като на жена и не може да им се сърдиш, това е естественото, нашето е меко казано изкривено. :)
При теб Юпитер близо ли е с аспект към Светило или в един от тези домове : 9,10, 11?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Събития и транзити
« Отговор #5389 -: Август 13, 2018, 12:09:24 pm »
Вчера Марс смени знака и при много хора (включително и при себе си) видях някакво раздразнение в поведението, дори гняв. Забелязали ли сте нещо по-различно у вас и у околните през последните 2 дни?

Да, при мен се получи така преди точно 2 дни.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5390 -: Август 14, 2018, 07:16:44 pm »
Днес направих нещо непомисляно и изненадващо за самата мен.Мъжът ми спря колата до една кофа, контейнер за боклук и аз останах да го чакам.На кофата отгоре беше оставено куче плюшена играчка.Минаха няколко клошара да ровят в боклука и никой не го взе. Аз си седях в колата и го гледах,кученцето, и то ме гледаше...и излязох от колата и го взех от кофата, незная защо го направих,почувствах се като крадец,никога нищо не съм вземала.Ако трябва да подаря нещо на дете,го купувам.Взех го за себе си,ще го изкъпя, незная какво ми става,не събирам нищо в къщи,няма играчки,картини и такива неща.Луната е сх.съвпад Венера в моя 5 дом,в градуса на к5,която е дева.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5391 -: Август 14, 2018, 07:57:23 pm »
А преди това с кофата боклук,си изхвърлих сребърният пръстен през прозореца на колата,без Мм да разбере. Нося този пръстен от 100 години,беше ми любим и днес просто го изхвърлих,незная защо.Луд крейзи ден.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5392 -: Август 14, 2018, 11:43:33 pm »
Кой ти е подарил пръстена?

А имаш ли деца и на колко години са?
Пръстенът ми е подарък от сестрата на мъжа ми............едва се сетих,сега като попита.
Имам един син на 22 почти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5393 -: Август 14, 2018, 11:50:35 pm »
Когато ти си била на 21-22, какво по-особено се е случило с теб и в семейството ти?
На 20 години се изнесох от вкъщи и заживях с мъжа ми.На 21-22 години имахме собствено жилище.Бяхме щастливи.
Почина мой съсед и съученик от детските години,нещастен случай,удари го ток.Бях в шок.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5394 -: Август 14, 2018, 11:54:45 pm »
Чудя се дали случката с кученцето е свързана с твоя приятел от детството.
Няколко месеца преди да почине бяхме на сватбата му.Жена му беше бременна и роди след неговата смърт.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5395 -: Август 15, 2018, 12:13:13 am »
С какво това кученце ти напомня за твоя приятел?
Бяхме на лагер в Мальовица.Всички имахме гащеризони,грейки,ски екипи,апрески,само той не.Беше му студено.
Счупих му главата с камък,имаше белег на челото,няколко шева.Не каза на никой и не се оплака.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5396 -: Август 15, 2018, 12:16:02 am »
Какво общо има кученцето с тази случка?
нямам идея,сбъркахме темата.........Благодаря

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5397 -: Август 15, 2018, 06:02:44 pm »
Днес тр Слънце на по- малко от градус сходяща опозиция с натално, транзитна Луна с квадратури към моите Луна и Венера.
От сутринта съм с адско хормонално главоболие и хапчетата ми действат само за час- два, в стомаха ми е революция. Отдавна не съм се чувствала така зле и то в ден, в който имах много ангажименти.
За пореден път се убеждавам , че бързите транзити действат на около градус преди точния аспект.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Събития и транзити
« Отговор #5398 -: Август 27, 2018, 09:07:56 pm »
Аз се омъжи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5399 -: Август 27, 2018, 09:28:13 pm »
Аз се омъжи.

Аз също. Имам марс в седми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.