Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845331 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5505 -: Ноември 16, 2018, 08:30:10 pm »
Е аз там не смятам да пиша, тук се чувствам по-удобно и интимно, там трибуната ми е твърде на показ -национално  :012: а тук сме вече ,като рода- дръглим се освободени от куртоазията на националната трибуна, прости но сме истински, като евтина попфолк песен  :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5506 -: Ноември 16, 2018, 08:59:04 pm »
Лилиту и на мене ми липсва
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5507 -: Ноември 16, 2018, 10:34:13 pm »
Ааа ,там, ако има някоя маймуна -не съм аз, друга ми е откраднала маймунчето

Е, там имаш образ и име на първата жена... ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5508 -: Ноември 16, 2018, 10:44:30 pm »
14.11 какво имаме астрологично? Сори, не съм поглеждала карта от месеци, но ми беше много интересен ден, някоя планета ли се обърна, какво стана?  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5509 -: Ноември 17, 2018, 12:44:30 am »
Венера и Меркурий навлизат в стационарни фази - за Венера приключва ретроградие, а за Меркурий започва. Марс и Уран анаретни и във взаимна рецепция.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5510 -: Ноември 17, 2018, 07:44:32 am »
14.11 какво имаме астрологично? Сори, не съм поглеждала карта от месеци, но ми беше много интересен ден, някоя планета ли се обърна, какво стана?  :)
Чаках с нетърпение този ден,интересен беше определено и за мен!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5511 -: Декември 06, 2018, 03:27:48 pm »
Тр. Юпитер/У10 и тр. Слънце/У6 през нат. 9 дом + тр. Меркурий/У4,7 на К9 + тр. Венера/У3,8 в съвпад с нат. Плутон/У9 през 8 дом - доведоха до публикуване на моя статия във вестник във връзка с моята работа.

Преди 13г. в регионален вестник също бяха публикували кратка статия и снимки за моя благотворителна инициатива. Тогава тр. Юпитер е бил в точен съвпад с нат. Плутон/У9.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5512 -: Декември 06, 2018, 07:16:38 pm »
Хубави новини:)
А тр юпитер и слънце правят ли аспект към натални планети?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5513 -: Декември 06, 2018, 10:48:12 pm »
Да, тригон към нат. съвпад Слънце/Юпитер в 1 дом.
Тр. Юпитер тригон към ПФ, а тр. Слънце тригон към нат. СЛВ в 1 дом, съвпад с нат. МС и широк съвпад с нат. Сатурн, който е в 10 дом.
Всички останали са квадрати към Луна, Венера, Меркурий, АС.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5514 -: Декември 07, 2018, 07:09:02 am »
Романтика,поздравления!Би ли погледнала в лунара си дали лун.3/9 домове са съвпад с натални планети,или нещо друго по-очебийно. :)Всъщност видях писала си за цикъл Слунце/Юпитер в 9-ят ти дом.
« Последна редакция: Декември 07, 2018, 07:45:57 am от Сафо »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5515 -: Декември 09, 2018, 05:31:36 pm »
Би ли погледнала в лунара си дали лун.3/9 домове са съвпад с натални планети,или нещо друго по-очебийно

Лунарният асцендент е на К3 в натала - много срещи, писане и разговори... Луна в 11 Лунарен дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5516 -: Декември 10, 2018, 09:53:00 am »
Лунарният асцендент е на К3 в натала - много срещи, писане и разговори... Луна в 11 Лунарен дом.
Благодаря Романтика!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5517 -: Декември 30, 2018, 03:59:34 pm »
Не ми издържат нервите вече  ;D
Някой има ли обяснение за случващото се. Проблемите са по 7-ми дом, а там само Венера.
Отношенията с околните са влошени, на всеки аз съм му виновна, на кой му падне ми крещи, ама това да го преглътне човек. Ама ударите в гърба ми идват в повече, че и заплахи получавам. Бях дала куче за осиновяване, момичето уж изглеждаше надеждно, ама кучето изчезна безследно. С тази въпросната не може да се говори и не мога да намеря кучето. Една "приятелка", понеже има нейна фирма на мое име, ме заплашва и изнудва, че ако не направя каквото иска, щяла да направи дългове и щяла да подпише такива договори, че да ми съсипе живота. Заплахи, обиди и т.н. И още куп подобни седмодомни тъпотии. Ти гледаш да им услужиш и добро да направиш и накрая духам супата заради наивността си.
Сатинче,така както го описваш, тр.плутон и марс са замесени,може и сатурн по ъглите и в напр.асп към асц.
сега ще погледна картата  :38: една прегръдка от приятел за успокоение  :58:

уф,не мога да ти намеря данните,старата зет 7 се прецака заради новия уиндос 10 и ми се затриха всички данни
качи карта или ми прати данни ако искаш
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 04:06:40 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5518 -: Декември 30, 2018, 04:38:06 pm »
Сатин, за отношения с околните може да разгледаш: Венера, 3, 11 домове, онези , които имат Въздух на куспидата. Ти си Риби, споменах в друга тема, как действа Марс в Риби, не е задължително да ти прави точен аспект, а при теб транзита е в 12-ти дом, а Марс ти е у1.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5519 -: Декември 30, 2018, 05:32:07 pm »
Сатинче,


Относно приятелката и фирмата заеми се сериозно закриваш фирмата и слагаш точка
Тр.Плутон У8 ти квадратира Венера У2,7-за да не се стигне дасе съдиш и изплащаш чужди кредити и да търпиш фин.загуби консулт с адвакат и вземи бързи мерки със закриване на  фирмата
Тр.Сатурн у10,11,12 приятелка ти квадратира асц- и ти носи страхове и несигурност-така,че тя може да се окажи таен враг с подмолни действия  да ти навреди
СД Сатурн предстой да съвпадне с нептун- не е ок в посока вземане на правилни решения относно 11 дом
Тр.ЮЛВ през К11- може да донесе загуби чрез приятели в каре към Венера –Марс,-финансови,това са упр 2-8 дом
Пр.Луна в 11   активира нат.квадратура към Луна-Плутон- това е шантажа и психическият тормоз, предстой съвпада с юпитер ,а по фирдарии си в период на Луна-Юпитер,ще надвиеш св.врагове,нямат есенциална сила ,но юпитер е в дом на св.радост,в хайс е ,луната е ъглова и упр.ъгъл,събития ще има,провокирани от жена,помощ от родител или жена-сд луна секстил юпитер У9 за благоприятен изход ,връзката 7-9 юридическа помощ
Пр.Луна Водолей е тегъв в емоционално отношение период за нат.скорпи луна, ударите и болката ще са от любими за теб хора,но пък водолейското ще ти даде свободата да не ти пука и бързо да ти премине,да си над нещата
Тр.уран  др.У11 в 1 дом  съвпад с У1 марс ще повтори опозицията си към Луна-Плутон,знаеш си го уран е по шокови-токови удари,но можеш изпреварващо ти да шокираш като закриеш фирмата,имаш силен марс-диспозитор на луна-плутон- борец си,не си оставяш магарето в калта
Прогр.марс през слв ще ти даде сили да опазиш твоято,да действаш,защото ти предстой СД Венера у2 опозе Сатурн ,да не ти донесе стагнация и фин.загуби след година и половина
У1 Марс по дирекции ще сменя знака,анаретен,последен градус,свързва се с кризи и критични ситуации свързани с другите и взаимооотношенията
Прогр.Слънце съвпад Венера на Асц. не ти ли донесе благинки –от работа и доходи,за любов ти ще кажеш,то венерката ев изгнание ,но съвпада с ъс силен диспозитор компенсира
На 33- христова възраст ,солара повтаря натала като ъгли,имаш шанс да проиграеш натала през тази година и там,където си искала,но не си постигнала нещо да се възползваш от възможността да го постигнеш

и нека силата бъде с теб,но не силата на махмурлука  ;)
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 05:49:04 pm от strelicka »