Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845593 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5670 -: Май 28, 2020, 06:56:49 am »
Какви са личните ви наблюдения за транзитен Уран в 7-ми дом?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5671 -: Май 28, 2020, 09:35:15 am »
Какви са личните ви наблюдения за транзитен Уран в 7-ми дом?
нестандартни връзки, които не са продължителни

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5672 -: Май 28, 2020, 12:08:53 pm »
Нещо друго? Каква изгода може да извлече човек от такъв транзит?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5673 -: Май 29, 2020, 05:42:59 am »
Какви са личните ви наблюдения за транзитен Уран в 7-ми дом?
Ако има планети в 1ви-раздяла/неочаквана с парт.
Срещи с нестандартни хора,астролози,хора ,които боравят с уреди,тарайно обезкосмяване-епилация,събития при племенници/баба,или дядо,контакти с интернет доставчици,рентгенолози,виртоални познанства,интернет зависимости......зависи от кой дом идва Уран.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5674 -: Май 29, 2020, 10:54:17 am »
Тр.Уран ускорява започнали процеси по близки връзки и партньорства. Има дистанция между партньорите. Може да се експериментира с/във взаимоотношения Според това, какво е заложено по натал-временно охаждане в близките връзки, при други рязко прекъсване  и после пак събиране. Среща с нестандартни, творчески личности. Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта, нещо "умира" в тази сфера и символично, и в пряк смисъл и то бързо, без право на обжалване.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5675 -: Май 29, 2020, 11:07:58 am »
Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта

Защо?

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Събития и транзити
« Отговор #5676 -: Май 29, 2020, 02:22:28 pm »
Напоследък много боледувам, възможно ли е да е от Тр. Нептун съвпад с МЦ?

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5677 -: Май 29, 2020, 04:29:43 pm »
Напоследък много боледувам, възможно ли е да е от Тр. Нептун съвпад с МЦ?

По принцип не би трябвало да е от това. Каква е болестта?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5678 -: Май 29, 2020, 05:16:55 pm »
Напоследък много боледувам, възможно ли е да е от Тр. Нептун съвпад с МЦ?
Не, но щом имаш Риби на МС, предполагам Плутон и Сатурн транзитират в 8д. , но зависи също какви аспекти правят, така на парче не се гледа и тълкува.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5679 -: Май 29, 2020, 08:57:23 pm »
Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта

Защо?

Защото тук е залеза. В 1 -ви Слънцето изгрява, най-високо на обяд , на МЦ , после започва да слиза, залязва в 7ми, и вече пада под хоризонта, започва вечерта, -нощта. Залеза е свързан символично, сякаш нещо умира, Слънцето замира.  Тук са и враговете, явните, които могат да доведат до неблагоприятни резултати. Слънцето във Везни е в падение, най-слаба позиция, а Сатурн екзалтира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5680 -: Май 30, 2020, 06:42:13 am »
Напоследък много боледувам, възможно ли е да е от Тр. Нептун съвпад с МЦ?
Да,задейства оста 10/4,наследствени заболявания с трудно диагностициране,хормонални нарушения,алергии.....и ако прави аспект с у1,у6,у12 домове.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5681 -: Май 31, 2020, 08:54:32 pm »
Смятате ли, ама честно, че е възможно един дух да бъде изтеглен от едно тяло и на негово място да се настани друг дух? Така например, ваш роднина може да бъде подменен. Същото тяло, обаче друг дух. Обаче и тялото леко ще се промени, понеже духът вътре в него му влияе. Вие се чудите защо той не е същия, а причината е, че това не е той.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5682 -: Юни 01, 2020, 02:07:37 pm »
Моля за съвет.
Днес получих оферта за работа по проект от колега, с когото съм работила и преди.
Проблемът ми е, че трябва да отговоря до края на седмицата, а, както знаете, седмицата е доста натоварена - ретроградна Венера, нов цикъл на Венера/Слънце на 03.06., ЛЗ на 05.06.
Въпросът ми е - кога да вмъкна приемането на офертата в тези така натоварени дни  :) ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5683 -: Юни 01, 2020, 03:14:02 pm »
Смятате ли, ама честно, че е възможно един дух да бъде изтеглен от едно тяло и на негово място да се настани друг дух? Така например, ваш роднина може да бъде подменен. Същото тяло, обаче друг дух. Обаче и тялото леко ще се промени, понеже духът вътре в него му влияе. Вие се чудите защо той не е същия, а причината е, че това не е той.

Не знам ама имаше такъв филм - Шперцът.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5684 -: Юни 02, 2020, 06:25:07 am »
Тр.Уран ускорява започнали процеси по близки връзки и партньорства. Има дистанция между партньорите. Може да се експериментира с/във взаимоотношения Според това, какво е заложено по натал-временно охаждане в близките връзки, при други рязко прекъсване  и после пак събиране. Среща с нестандартни, творчески личности. Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта, нещо "умира" в тази сфера и символично, и в пряк смисъл и то бързо, без право на обжалване.
Рени,това задължително ли е?При жена асц скорпион и Венера на асц.прогресивна Луна на дсц.и рязко прекъсване на отношения,сега Уран е на градус от дц.,пак ли ще се възобновят?