Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 839106 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5730 -: Юли 07, 2020, 08:55:37 am »
Благодаря, Yaya, странно ми е това което пишеш за секстилите, че от тях може да имам проблеми със здравето. Аз честно казано очаквам по-сериозни с опозицията на сатурн като У6.

Твоята луна беше в третата декада на знака, нали - значи освен сатурн лятото, есента и ретро марса ще я аспектира и като неин диспозитор сигурно ще даде събития. Всъщност ти нали беше слънчева риба - сега ти е марсовия период затова и марс при навлизане в знака на луната е дал промяна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #5731 -: Юли 07, 2020, 01:09:24 pm »
Тери, според мен през периода ще е засилено психическото напрежение, което може да рефлектира върху физическото състояние, но ако се случи ще е по-скоро психосоматично. Промяна в работата, ама с този уран на  МС не знам каква :) 
Пусни една карта с дирекции + терми и декани на лично или тук, ако искаш.

П.с. със същите транзити към Венера и Слънцето съм :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5732 -: Юли 07, 2020, 02:16:46 pm »
А, квадратурата на плутон към венера се прояви от раз. Мислех, че съм млада още за такава проява, ама...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5733 -: Юли 07, 2020, 02:44:13 pm »
Тери, ти имаш по натал Уран квадрат у6 и сега транзитния ще затвори в тао- каквото и да те притиска, притеснява по 6,7, 10 ти домове ще рефлектира върху личния ти живот. Дето се казва неизбежното, ще ти се случи. Уран винаги ускорява, там, където вече тече процес. Тр. Уран миналата година е бил стационарен върху МЦ при теб, значи темата 10 ти е на преден план още преди година . Венера и Луна управители на МЦ тази година са бутнати- цикъл Юпитер/ Плутон към Венера, стационарно -ретроградна  Венера срещу Луна, стационарно-директна към МП Венера/Луна, СЗ 23 * Стрелец върху Луна.Сега ЛЗ е срещу ПР Луна, нормално е да реагираш с грижа по темите, управлявани от Луна. Но, според мен, повече вътрешно се притесняваш за личния си статус-там, не си доволна или си разочарована, неоценена ? Виж къде вървят времевите управители Марс и Сатурн , имат отношение към главните оси, в западната половина, Марс в 7-8-9 домове и януари влиза в 10-ти, Сатурн е в 6-ти, но там е започнал цикъла Сатурн-Марс и вижда, едновременно и АЦ и МЦ, а  Нептун стационарен върху ПР ДСЦ, " Марс ще мине 3 пъти през Венерата ти , Сатурн също. Промяната ще има и то на определена цена, но ще е видима, предполагам, чак когато ПР Луна влезе в 1-ви дом. Уран събужда у човека прозорливостта и умението да вижда предварително събитията- ПР Луна в 12 ти, Нептун 3 пъти върху Меркурий. Има много действащи квадратури и са с участието на ъглите- кризите ги има, значи нещо окончателно в твоя живот се затваря/ край и чака старт. Прогресивната Луна във фаза първа четвърт, значи подкрепя динамиката от наложителни действия. Венера е спряла стац- дирек. върху ПР Юпитер, най-точния аспект Венера- Марс активиран от Марс, СД възел върху К5, СД Уран към Венера- Марс, СД Меркурий на МЦ, Сатурн стац-дир, към Венера-Марс.
Имаш лунация към Венера и нодална ос тази година и нодална ос към Луна- посоката, която си държала или си искала да те виждат като определен образ жена, вече няма да е същия и това те среща с  човека Х. и/или професионално поприще У.
Има и лунация към у8 квадрат Марс у4, а Марс ти е времеви упр. по натал носи белички тук може да следиш .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5734 -: Юли 07, 2020, 02:52:31 pm »
А, квадратурата на плутон към венера се прояви от раз. Мислех, че съм млада още за такава проява, ама...

Аз бях и по-млада  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5735 -: Юли 07, 2020, 03:04:41 pm »
А, квадратурата на плутон към венера се прояви от раз. Мислех, че съм млада още за такава проява, ама...

Аз бях и по-млада  ;)
И аз съм още млада но така стана  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5736 -: Юли 07, 2020, 03:37:39 pm »
А, квадратурата на плутон към венера се прояви от раз. Мислех, че съм млада още за такава проява, ама...

Аз бях и по-млада  ;)
И аз съм още млада но така стана  :)

Цивилизация.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #5737 -: Юли 07, 2020, 08:38:55 pm »
Ако кажете и какво е станало  ;D
Тери, утре сутринта ще разгледам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5738 -: Юли 07, 2020, 09:07:37 pm »
Ако кажете и какво е станало  ;D


Климакс.;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5739 -: Юли 07, 2020, 09:23:10 pm »
Само Плутон каре Венера ли действа така или може и Сатурн?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5740 -: Юли 07, 2020, 09:54:00 pm »
Аз Плутон не го бях набеждавала до сега, все Сатурн ми беше черен пред очите, но Сатурн си е идеален също за тая работа, често при дирекция, а  може и прогресия м/у Сатурн и Луната е свирен мача .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #5741 -: Юли 07, 2020, 09:59:08 pm »
Ребека и ти ли? Ако не е късно питай за някаква терапия, рано ти е мисля.

Според мен не е по Плутон-Венера, по-логично е Луната да е засегната от Сатурн, Уран, за Плутон не съм сигурна.
При тр Уран върху Венера се сдобих с Хашимото.


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5742 -: Юли 07, 2020, 11:27:31 pm »
И аз ,но с този транзит на Нептун, не знам дали няма да ме объркат още повече и тровят с химии. Пък и съм някак примирена, след съкрушението идва примирението ..При мен не е новост, просто сега го споделям ,иначе реших да си направя някои изследвания ,защото не съм добре  .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #5743 -: Юли 07, 2020, 11:39:14 pm »
От кога е това? Пусни хормони, може някакъв дисбаланс, провери и щитовидната. Освен, ако не е гинетично, ми се струва, че проблемът е друг.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5744 -: Юли 07, 2020, 11:48:10 pm »
Не е от скоро, да ще проверя различни хормони ,с които си имам проблем и отново за щитовидна. Иначе проблемът мисля е тъга и доведе след себе си плодовете на подтисканата болка-сушата  :)