Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845607 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5865 -: Септември 11, 2020, 11:47:14 pm »
На мен лично не ми е много Марсово, обаче покрай мен...
Колежката вчера я сюрпризираха нейните деца, че както си седели в прясно ремонтираната стая, мазилката от едната стена се сгромолясала на пода. Вечерта едното от децата с гноен абцес и днес му извадили три зъба.
Днес разбрах и за убита от партньора ѝ дъщеря на далечен роднина.
.Това не е много марсово или квадратурата Сатурн -Марс им зсяга нещо по дома  ::)
« Последна редакция: Септември 12, 2020, 09:15:59 am от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5866 -: Септември 12, 2020, 11:29:25 am »
Да беше питала, който ти е писал да внимаваш ноември, какво е имал предвид.
Уран при теб управлява 8д, свързан със зачеването, във взаимна рецепция по управление с другия У8 Сатурн, което е дало своя принос в това да забременееш. И според солара ще родиш, не се тревожи...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5867 -: Септември 12, 2020, 05:36:50 pm »
akruks, питах разбира се. Казаха ми да внимавам повече и да взимам мерки,но нищо повече. Не че някой може да знае нещо . Страх ме е от загуба, защото майка ми има няколко. Щом солара казва, значи ще има щастлив финал.. Нали така..
имах предвид астрологично какво е видял колегата :)
Също съм имала сол К8 в 5д в годината когато родих
Момиче ли очакваш? По транзити средата на ноември Новолунието попада в твоя 5д на Плутон У5, но не го намирам за фатално, тогава ще си в 7мия месец , няма страшно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5868 -: Септември 12, 2020, 09:17:45 pm »
666, Уран няма отношение по принцип с тема раждане, а при теб пък въобще.
Ето сигнификаторите в твоята карта :
Меркурий Телец, Венера Телец
Марс Овен, Венера Телец
Юпитер Дева, Венера Телец
Венера  Телец,  Луна Лъв
Венера е тази, която свързва сигнификаторите, есенциално силна . В11 ти дом за деца добре стои. В солара единствено има квадратура от Нептун, западна, в ретро сянка е, в 3 ти дом, падащ, не е в позиция да действа. У 11сол Сатурн е стационарен, това е интересно. Луната в 8 сол, може би оттам идват страховете, колебанията и е квадрат Марс у 1. Ще има ли интервенция или вече е имало ?
Тр. Уран ноември е съвпад с Венера, това е неговото участие.
« Последна редакция: Септември 12, 2020, 09:27:43 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5869 -: Септември 13, 2020, 08:35:02 pm »
666, Уран сигурно е ускорил заложеното, в случая бременност, но едва ли неговия аспект е причината за същата. Същият аспект е активирал точка от картата ти 3 пъти поред, защо тогава не си забременяла ?!  :)
Посочих коя планета в картата ти има най-много сила да даде бременност, т.е. тя трябва да  е активирана в някой период, за да се случи. Имаш необходимите условия и по прогностичните карти ще се видят достатъчните.
Попитах за интервенции, за намеса на "метал", заради Марс, защото аспекта му е твърд. Благодаря, ти сподели, какво се случва.
Проявите на Уран са на ментална основа, тялото реагира с нервната система. Много често носи умора, липса на сън, крампи в мускулите, понякога човек е извън ритъм. Прекъсвания, зауби, в твоя случай, ако е в аспект със сигнификатора на ситуацията и той е във връзка с Марс и/или Сатурн, 8, 12, понякога и 4 ти домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5870 -: Септември 13, 2020, 09:53:21 pm »
666, Уран в началото на април е бил на 5-6 * Телец.
Уран директен 5 * Телец- 06.2019 г
Уран ретрограден 5* Телец -10.2019 г
Уран директен 5* Телец 04.2020 г

Уран директен в  8 * Телец 05,06.2020 г
Уран ретрограден 8* Телец  11. 2020 г
Уран директен 8* Телец  03. 2021 г

Какво ти прави впечатление ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5871 -: Септември 13, 2020, 10:42:13 pm »
666,регистрирала си се 2014г и досега само питаш и нищо не научи,егати....и ти ли си с вишо?!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5872 -: Септември 14, 2020, 12:42:19 am »
666,регистрирала си се 2014г и досега само питаш и нищо не научи,егати....и ти ли си с вишо?!
поне пита за себе си, че през годините е имало такива, които са (ми) продавали отговорите, като мария лазарова, например, и не само тя...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5873 -: Септември 14, 2020, 07:26:37 am »
666,регистрирала си се 2014г и досега само питаш и нищо не научи,егати....и ти ли си с вишо?!
поне пита за себе си, че през годините е имало такива, които са (ми) продавали отговорите, като мария лазарова, например, и не само тя...
едното нагло и безскруполно,другото самовлюбен егоист-не толерирам вече хора,регистрирали се в астрологичен форум само да смучат.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #5874 -: Септември 14, 2020, 10:07:35 am »
666,регистрирала си се 2014г и досега само питаш и нищо не научи,егати....и ти ли си с вишо?!
поне пита за себе си, че през годините е имало такива, които са (ми) продавали отговорите, като мария лазарова, например, и не само тя...
едното нагло и безскруполно,другото самовлюбен егоист-не толерирам вече хора,регистрирали се в астрологичен форум само да смучат.


Сафо,не с лошо... :)Тук всеки пита другия,няма значение за каква карта става въпрос.Защото ,колкото и да знаеш значението на астрологичните символи,все си мислиш,че нещо ти убягва,не си обективен....А има и нещо друго,тук трябва и интуиция,и когато се отнася за теб,тя не винаги се включва и ти дава   отговора.
А аз винаги съм оставала с впечатлението,че на теб ти доставя удоволствие да погледнеш и да се изкажеш по някой казус със знания,а сега реакцията ти ме изненада!!! ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5875 -: Септември 14, 2020, 12:28:43 pm »
Ма кой е казал, че съм добра!? То не беха солари, лунари...а обстановката е като в семейство, карат се, бият се, обичат се. Освен това не е справедливо, guapa я отсвирихте за нула време, тая години наред я толерирате.
« Последна редакция: Септември 14, 2020, 12:30:26 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #5876 -: Септември 14, 2020, 02:30:12 pm »
Ма кой е казал, че съм добра!? То не беха солари, лунари...а обстановката е като в семейство, карат се, бият се, обичат се. Освен това не е справедливо, guapa я отсвирихте за нула време, тая години наред я толерирате.
здравей, Сафо!)) обичам да се откривам в теб)
//ще ти кажат, че и това е на всекиму според натала:Д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5877 -: Септември 14, 2020, 02:33:33 pm »
Ма кой е казал, че съм добра!? То не беха солари, лунари...а обстановката е като в семейство, карат се, бият се, обичат се. Освен това не е справедливо, guapa я отсвирихте за нула време, тая години наред я толерирате.
лично аз многократно съм отговаряла на хубавицата (guapa е хубава на исп.) , друг въпрос е, че тя иска да прочете това, което очаква да чуе, а аз не мога да подхранвам със сладки приказки въображението на някого
Колкото по-рано човек се изправи срещу реалността, толкова по-добре за него...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5878 -: Септември 14, 2020, 02:38:42 pm »
Забелязвате ли, че периодично, попадаме в цикъл " истина срещу справедливост" / да се изразя по-деликатно ?
А, като знаем, че звездната обстановка е по-хард, дали може да се опитаме, да преминем по-разбиращо през бурята, поне този път?
Ето, аз съм от хората, които обичат да спорят, да налагат своя мироглед, предполагам, че звуча, и твърде агресивно, и студено за по-деликатните натури в изказа си. Ще се постарая, да променя нещо в начина си, по който заявявам себе си, в следващите 2 месеца. Ако ми стане твърде трудно, просто ще се изолирам. Пожелавам си успех.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5879 -: Септември 14, 2020, 05:08:09 pm »
Рени, твоята Луна е в Овен трета декада, доколкото помня, и никак не й е лесно в този период. Моята овенска Луна отдавна я подминаха злосторниците, Сатурн преди 2-3г., а Плутон преди 10г. , сега са в тригон с Меркурий, който е на 21°44' Дева и е господар на хороскопа ми. Юпитер ще го аспектира с тригон и дано тогава да ми е оправен лаптопа, че се измъчих от андроидите да пиша, а се очаква голямото писане  :)