Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845371 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #270 -: Април 05, 2014, 11:53:30 am »
Дано си права, че много ми е притеснено, направо сърцето ми се свива като тръгна да мисля за песимистични сценарии.
Сега се надява да стане една голяма сделка, дано не се провали... И някакви нови партньори се задават на хоризонта, появиха се и нови клиенти, на тях разчита. Дано се получи, много ще се радвам, тоя човек наистина го заслужава.
Слънцето и Луната му в какви знаци са?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #271 -: Април 05, 2014, 11:57:45 am »
Слънце в съвпад с ретро Венера във Водолей, 6 гр.
Луна в 3ия гр. Овен - в един знак и накшатра с моето Слънце.
Меркурий мина от Водолей в Козирог, когато се разбра, че раждането е рано през нощта - стана анаретен и почти неаспектиран, освен ако не отчетем секстил с Луна в началото на Овен. Много интересна карта - повечето планети са струпани в 3 и 4 дом.
Имаме еднаква домификация с него, така се оказа накрая. Нептун на АС успя да ме заблуди, за юпитеров тип го мислех.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 12:00:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #272 -: Април 05, 2014, 12:10:10 pm »
Слънце в съвпад с ретро Венера във Водолей, 6 гр.
Луна в 3ия гр. Овен - в един знак и накшатра с моето Слънце.
Меркурий мина от Водолей в Козирог, когато се разбра, че раждането е рано през нощта - стана анаретен и почти неаспектиран, освен ако не отчетем секстил с Луна в началото на Овен. Много интересна карта - повечето планети са струпани в 3 и 4 дом.
Имаме еднаква домификация с него, така се оказа накрая. Нептун на АС успя да ме заблуди, за юпитеров тип го мислех.
о-о, овенска луница като моята  :012:
Би трябвало да е остроумен, интелигентен и силен, с тези светила и скорпионски асц...
А планетата на АСЦ определено влияе на външния вид- например на мен нали Меркурий У1 е дева в 1д, но от съвпада на Плутон с АСЦ приличам повече на Чичолина, отколкото на скромна секретарка, макар че живея предимно като книжен плъх  с компютърната мишка в ръка :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #273 -: Април 05, 2014, 01:03:12 pm »
Тр Марс наближава отново съвпада с моята Венера, затова съм така привлекателна тези дни и изглеждам супер :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #274 -: Април 05, 2014, 01:08:17 pm »
Венера в накшатра Читра (където е твоята) е доста привлекателна за срещуположния пол, също така и Асцендент в тази накшатра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #275 -: Април 05, 2014, 01:40:02 pm »
Венера в накшатра Читра (където е твоята) е доста привлекателна за срещуположния пол, също така и Асцендент в тази накшатра.
Lillia, благодаря, но съм много боса по отношение на индийската астрология.. Нали се молих напреди да ми погледнете ведическата карта с Мирабелла и кажете някоя дума на разбираем за мен език, но така си остана молбата ми нечута...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #276 -: Април 05, 2014, 03:49:48 pm »
о-о, овенска луница като моята  :012:
Би трябвало да е остроумен, интелигентен и силен, с тези светила и скорпионски асц...
А планетата на АСЦ определено влияе на външния вид- например на мен нали Меркурий У1 е дева в 1д, но от съвпада на Плутон с АСЦ приличам повече на Чичолина, отколкото на скромна секретарка, макар че живея предимно като книжен плъх  с компютърната мишка в ръка :o

Цитат
нали Меркурий У1 е дева в 1д, но от съвпада на Плутон с АСЦ приличам повече на Чичолина, отколкото на скромна секретарка 

Akruks,наблюдава ли се известна тежест, по-скоро в долната част на тялото ти -тя е по-женствената ,за сметка на горната част на тялото ,която е по-скоро младежка , с широки рамене;дълга ,леко вълниста коса ,по-скоро тежка?1?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #277 -: Април 05, 2014, 04:48:37 pm »
Akruks,наблюдава ли се известна тежест, по-скоро в долната част на тялото ти -тя е по-женствената ,за сметка на горната част на тялото ,която е по-скоро младежка , с широки рамене;дълга ,леко вълниста коса ,по-скоро тежка?1?
нямам широко рамене, нито по-тежка долна част, младежко излъчване имам на лицето и като цяло, косата ми е точно каквато я описа

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #278 -: Април 06, 2014, 07:50:04 pm »
Честита ви Венера в Риби.
Лила, не те ли напира да ни подариш някое стихче  ?  :29:

Музът ме напусна  ???
А и засега нищо не ми напира отвътре, представям си каква ще е поезията при транз. Марс в опозиция към нат. Меркурий.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #279 -: Април 06, 2014, 08:07:16 pm »
Музът ме напусна  ???
А и засега нищо не ми напира отвътре, представям си каква ще е поезията при транз. Марс в опозиция към нат. Меркурий.  ;D
Марс назад се движи,
а насреща му Меркурий,
потънал в свои грижи
му подвикна "Я се скрий!"





Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #280 -: Април 07, 2014, 02:44:02 pm »
Май си намерих нови възложители, дано се разберем за плащанията и хонорарите  :)

Получих най-безумната оферта за срок и цена, която някога съм получавала. Не очаквах такава наглост, направо се втрещих.  :o
« Последна редакция: Април 07, 2014, 03:10:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #281 -: Април 11, 2014, 12:34:26 am »
Сатин ,има ли поставена диагноза тук и посоката рак на гърдата ,лимфна система ли е   ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #282 -: Април 11, 2014, 12:43:30 am »
не ми се струва вероятно да умре от това, не я махай поне ден, моля, в момента не съм в кондиция за нещо сериозно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #283 -: Април 11, 2014, 04:42:48 am »
Моята приятелка се беше напила и ми каза, че има раково образование. Знае от ноември месец, но я е било страх да си направи биопсия и не отишла повече на лекар. Чак сега събрала смелост, все още няма резултати, ще излязат след 2 седмици, но със сигурност ще се наложи лечение.
  Плутон в 4д съвпад с IC, който го квадратира тр Плутон в 6д предразполага заболяване от рак, пр Луна в 6д показва, че ще се лекува и грижи за здравето си в следващите месеци, и дано да се излекува, в случай, че е болна!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #284 -: Април 13, 2014, 02:39:10 pm »
Mirabela ,кой транзит е помогнал за "летенето", в момента  при теб?!?   Много ми харесва аватара ти. :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“