Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 839257 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #6210 -: Януари 01, 2023, 01:45:45 pm »
Люба,благодаря за картата ,ще разгледам с интерес,дори не точно за смъртта,а защото е особено колоритна с абсолютно нестандартен стил.Папата ми е особено интересен ,беше неприятен,имаше някакви педофилски скандали и най-странното,че без да умре ,го махнаха и избраха нов папа.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Събития и транзити
« Отговор #6211 -: Януари 01, 2023, 03:32:11 pm »
Ти сигурно я заеш, но да кажа, че биографията на дизайнерката е колоритна като нея. Изобщо не е скучала  ;D
Папата, да. Първият, свален приживе от 600 години насам. Така, де, самоотказал се. Много му била тежка работата. Вероятно в педофилията е заровено кучето, но няма да стане ясно той от кой отбор е играл.
Сегашният ме кефи повече. Има нещо много позитивно в него, все едно религията е забавна, благо излъчване, сякаш можеш да се довериш на добрия човек, докато се наливате с бира.
Темата за педофилията ми е много неприятна, крайно страшна и изобщо зле е работата, а тези с белите дрехи са само брънка от нея. Голям ужас и калашници.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Събития и транзити
« Отговор #6212 -: Януари 01, 2023, 05:02:58 pm »
Корея,аз не ги оборвам И противопоставям Сатурн  с Нептун, интегрирам ги ,обединявам и синтезирам най-доброто от тях за личен ескейпизъм.Харча почти всичко за хубаво червено вино,парфюми и ги позиционирам с идеалния филм със стил,красота и фамозни гледки.Без философии,трагизъм и друг прозаичен битов реализъм.  :D Онзи ден попаднах на снимки от мароканската вила на Ив Сен Лоран.Полудях!Аз съм безкраен фен на мароканската мозайка,архитектура,орнамент,та ...като я пожелах тая вила... ;D Цял филм изгледах,билюбовен  ;D за Ив Сен Лоран само да повоайаорствм .. Но търсенето на този ескейпизъм ,свързвам с Нептун и Сатурн в синхрон-изолирано екзотично,скъпо,приказно,шарено.Тъй че не ги бори един с дрг,обедини силата на старите естети!  :)
Е, таз еклектика не ми се получава на мен.😂
Противно на очакваното, харча с размах, качих кило- две, скарана съм с ред и чистота. Всичко е в главата, много мисли и премисля, все връща лентата назад.
Ще мине и това, ама да помрънкам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #6213 -: Януари 19, 2023, 03:33:28 pm »
Какво ще кажем за новия Крал?
Тежка е кралската корона на активна квадратура слънце-сатурн по 5/8, следват предизвикателни месеци.
Това слънце го чака опозиция Уран до тао с плутон, драматични катаклизми, разместване на пластовете, висока цена. Съвсем скоро Плутон ще целуне Луната с квадратура, за да се върне и набере сила за генералното й опустошение. Коя цена ще плати Кралят? Аз няма да го напиша, шерше ла фам.
Когато си живял цял дълъг живот под прожектора на знаменити жени, висока Луна, с добавка облаги по даденост, какво (о)става с теб.
Скорпионът умее да се самоизяде и самоизплюе, но годен ли е за това под скованата люспа.
Одумван преди короната, одумван и след нея, пароле, пароле. Скорпионът не ги обича тези работи и му пука. Но нашият е умен, да го ползва този акъл.
Жените в този род имат най-добрият пиар в света. Време в той да го наеме и за себе си. Нещо, което студената майка не направи за него. Но направи друго, а майчино-синовната обич е най-фатална.

Тежко и трудно царуване. Няма да успее да яхне инерцията на наследството. Нови правила за него, много е катранът в меда.
Люба, разчела си нещата много добре. Шута, му би шута, или Резервата влиза в играта. Някога са се тровили, убивали и предавали, за да наследят трона по-малките братя и сестри, сега просто средствата са други.
Възможно ли е, Чарлз да абдикира в името на своя първороден син?!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Събития и транзити
« Отговор #6214 -: Януари 19, 2023, 03:45:45 pm »
Къде, какво е станало!? Не знам и не следя, в информационно затъмнение съм.

Прави впечатление, че обновиха гардероба на Кейт след погребението - твърде ярки цветове, отдалече се забелязва в стил Куини. Преди това беше резервирано за баба.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #6215 -: Януари 19, 2023, 04:49:28 pm »
"Spare", най-бързо продаваната неходожествена книга-мемоарите на принц Хари.
Има много обидени,включая авторът.
И, разбира се, става въпрос за пари.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Събития и транзити
« Отговор #6216 -: Януари 28, 2023, 01:38:14 pm »
В входящ съвпад на транзитен Юпитер към натално Слънце съм и... Около мен има мъже. Много мъже.
 По правило в живота ми има много мъже и никой не е мой, но не ми се беше случвало отдавна. И предишните две минавания на Юпи от мин год не бяха такива.
Сега е някакво тотално налазване. Всеки миг около мен има един или няколко. Такива, които отдавна ме искат, не искат, ми се дърпат, бягат, мразят, сега са при мен.
Приятно ми е. Знам, че е за малко. Друго проявление чакам и искам от аспекта, но и това ми е интересно.
С моя нещата не вървят обаче.
Нито юпи, нито слънце са ми преки натални сигнификатори на мъжете ми.
И все пак е жалко така да отмине този аспект на у10 към у6.
« Последна редакция: Януари 28, 2023, 01:41:50 pm от Люба »

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Събития и транзити
« Отговор #6217 -: Март 15, 2023, 02:27:46 pm »
Здравейте ,
В полза на науката ,качвам картата си от вчера, когато паднах жестоко на улицата и си разбих устата и един зъб :'(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #6218 -: Март 15, 2023, 04:16:35 pm »
valeriana,при теб и двата малефика са ъглови,но Марс в дневна карта ,в овен ,носи повече вреди.По транзити ,Венера е задействана,точен квадрат транзитна с натална, и квадрат к8,к2.
В солара ,виж кой е управителя.Профекция асц е в 12 дом,близнаци,където са Слънце и Меркурий.Меркурий се скри в 7*на риби?Какво аспектира.Точен тригон към асц.
Долен зъб ли пострада?
« Последна редакция: Март 15, 2023, 04:20:35 pm от Сафо »

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Събития и транзити
« Отговор #6219 -: Март 15, 2023, 08:45:52 pm »
Не горен и двата крака, десният повече,а стреса че не мога да стана и съм сама не знам как да го опиша :'(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #6220 -: Март 15, 2023, 10:01:40 pm »
valeriana , Луната ти е у1, бърз транзит от 6 дом е задействала с опозиция дванадесетодомни нат.Слънце и Меркурий, които от своя страна са "ритнати" от съвпада на събуждащият се тр. Марс връх тях.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #6221 -: Март 16, 2023, 06:18:12 am »
Не горен и двата крака, десният повече,а стреса че не мога да стана и съм сама не знам как да го опиша :'(
натрупали са се няколко фактора.....бързо оздравяване ти желая!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Събития и транзити
« Отговор #6222 -: Март 16, 2023, 03:26:25 pm »
Валериана, много неприятна ситуация, шокът е ужасен, кураж, ще го превъзмогнеш, лоша беля, но не непреодолима, трансформация, да мине психологическият стрес, ще помислиш за физическия. Прегръдки!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6223 -: Март 16, 2023, 04:25:33 pm »
valeriana, ти периодично спъваш ли се, удряш/ блъскаш ли се  в ъгли, предмети, закачат ли ти се дрехи, чанти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Събития и транзити
« Отговор #6224 -: Март 16, 2023, 06:51:41 pm »
Хора ,благодаря ви за подкрепата .Да Рени случва ми се често особено когато е разтроен вътрешният ми мир.
Чудех се с какво точно го заслужих това ,но....такъв е живота ::)