Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845418 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #345 -: Април 19, 2014, 08:05:31 pm »
Значи би трябвало да има какво да споделиш след като се задейства същия-получава хубава квадратура от себе си в тази конфигурация. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #346 -: Април 19, 2014, 09:27:16 pm »
Трудно ми е да е разбера как работи Луната в картата ми. Колкото и да ѝ приписват общи сигнификации на майката, при мен тя никога не е показател по тема родител-майка. В момента буквално е под обстрел отвсякъде, затруднявам се да определя дали тази интензивна аспектираност ще се прояви по дома в който е ситуирана -6-ти, или по дома, който съуправлява-9-ти.

През следващата седмица стават точни до минута следните аспекти:
-транзитен Марс опозиция Луна
-транзитен Юпитер квадрат Луна
-транзитен Уран съвпад Луна
-транзитен Плутон квадрат Луна

Благодарна съм за всякакви насоки и интерпретации от ваша страна!
« Последна редакция: Април 19, 2014, 09:30:35 pm от MayFlower »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #347 -: Април 20, 2014, 01:44:27 pm »
Утре ретро Марс затваря таото Юпитер-Уран-Плутон в голям квадрат в 13 * на кардиналните знаци-какви събития вещае тази "страстна " конфигурация и в личен ,и в обществен план,според вас ?  :)
Днес съм много инфантилен.  :d030: :57: Ръцете ми треперят и нервата отвсякъде ме е хванала без причина ...  :( То и Луната е в козирог ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #348 -: Април 20, 2014, 02:18:34 pm »
Аз съм с три планети в Овен и лудостта взе,че ме хвана,а мислех,че ще съм кротка.Мога и да се сбия с някой,но не с яйца.Азазеле,ако ти се бие с някой,нямаш проблем-ще си спретнем спаринг.Да ме прости дядо попе,ама кръстчето,дето ми го направи на челото не ме укроти.С всеки миг все повече ме запалва нерва,дори физически. :engel016: ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #349 -: Април 20, 2014, 02:23:19 pm »
Ребека, да нямаш нещо в 15 гр. Овен, сега Марс е отсреща  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #350 -: Април 20, 2014, 02:41:28 pm »
Аз съм с три планети в Овен и лудостта взе,че ме хвана,а мислех,че ще съм кротка.Мога и да се сбия с някой,но не с яйца.Азазеле,ако ти се бие с някой,нямаш проблем-ще си спретнем спаринг.Да ме прости дядо попе,ама кръстчето,дето ми го направи на челото не ме укроти.С всеки миг все повече ме запалва нерва,дори физически. :engel016: ;D
И мен на агресия ме избива ...  :57: :lol_hitting:
Няма да е кавалерски от моя страна да се сбием ... по скоро бих си ударил главата в стената, за да ми мине адреналина.   :banghead: :012:
« Последна редакция: Април 20, 2014, 02:43:52 pm от AzaZaeL »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #351 -: Април 20, 2014, 03:05:25 pm »
К5 ми е на 15',а Меркурий,Марс и Венера са по-рано и към края.Не се тревожи Азазаел може и да се скубим като кокошки и кълвем,като бойни петли. ;D

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #352 -: Април 21, 2014, 11:12:45 am »
Утре ретро Марс затваря таото Юпитер-Уран-Плутон в голям квадрат в 13 * на кардиналните знаци-какви събития вещае тази "страстна " конфигурация и в личен ,и в обществен план,според вас ?  :)

Защо да е на 20 април???? Марс е все още на 14 и 47 според ефемеридите. Едва на 23-24 влиза в 13-я градус.

При мен Меркурий е на 11 градуса във Везни, в 4 дом - да видим ... Не че вече съвсем не съм изпушила, ама .... То какъв орбис е необходим, за да има влияние тази конфигурация?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #353 -: Април 21, 2014, 11:26:20 am »
Защо да е на 20 април???? Марс е все още на 14 и 47 според ефемеридите. Едва на 23-24 влиза в 13-я градус.

При мен Меркурий е на 11 градуса във Везни, в 4 дом - да видим ... Не че вече съвсем не съм изпушила, ама .... То какъв орбис е необходим, за да има влияние тази конфигурация?

Защото е Марс  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #354 -: Април 21, 2014, 11:33:23 am »
Защото е Марс  :)

искаш да кажеш, че действието започва по-рано ли? Това може и да е така, аз просто уточнявах, че точния градус не е на 20, а на 23.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #355 -: Април 21, 2014, 11:45:07 am »
искаш да кажеш, че действието започва по-рано ли? Това може и да е така, аз просто уточнявах, че точния градус не е на 20, а на 23.

Правилно си уточнила,Happy -благодаря. Това означава ,че си настроена "приятелски " към планетите си в знак Дева и ползваш по предназначение техния енергиен потенциал. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #356 -: Април 21, 2014, 12:12:02 pm »
Правилно си уточнила,Happy -благодаря. Това означава ,че си настроена "приятелски " към планетите си в знак Дева и ползваш по предназначение техния енергиен потенциал. ;)

тези кавички как да ги разбирам?  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #357 -: Април 21, 2014, 05:18:12 pm »
тези кавички как да ги разбирам?  :)

Като пътния знак" Внимание ограничение на скоростта". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #358 -: Април 21, 2014, 09:48:52 pm »
Попадна ми една статия:
http://utroruse.com/article/129630/

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #359 -: Април 21, 2014, 10:07:40 pm »
Питам се, кой друг го засяга тази седмица страховития квадрат ? Планети в кардиналните знаци , или оси, около 13 градус? Аз съм с асц рак в 16-ти, другите ми кардинални планети са в първа декада, едно слънце в 3-та, но все пак пак като удари по асц/дсц не е малко..  ::) Още вчера започнах да усещам силно енергията, настроенията се сменят от раздразнение до еуфория, днес ме цепи главата като за световно, хората изтрещяват.  :012: Вчера в трамвая скандали, котито не са често срещано явление тук, обикновено хората си сдържат нервите.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name