Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845124 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #450 -: Май 05, 2014, 04:15:14 pm »
С тр.Марс на К3 възможно ли е да пострадат ръцете?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #451 -: Май 05, 2014, 04:20:24 pm »
С тр.Марс на К3 възможно ли е да пострадат ръцете?
Марс на всеки 2г извършва този аспект, така че трябва да се търсят и други показатели за възникналия проблем

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #452 -: Май 06, 2014, 08:33:08 pm »
Днес бързите транзити ми работят като по часовник  :012:

Тр. Меркурий в съвпад с нат. Юпитер в 7 дом, тр. Марс в точен секстил с нат. Сатурн в 9ти и тр. Луна в съвпад с последния - бивш "авторитет" (псевдороднина) с цялата си наглост реши да ми се обади, имахме да решаваме един имотен и юридически въпрос с него и новата му рода.

Интересното е, че снощи имах много неприятен сън, в който участваха той, покойната ми майка (която умори) и новата му съпруга. Събудих се с много гадно чувство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #453 -: Май 06, 2014, 08:55:43 pm »
Днес бързите транзити ми работят като по часовник  :012:

Тр. Меркурий в съвпад с нат. Юпитер в 7 дом, тр. Марс в точен секстил с нат. Сатурн в 9ти и тр. Луна в съвпад с последния - бивш "авторитет" (псевдороднина) с цялата си наглост реши да ми се обади, имахме да решаваме един имотен и юридически въпрос с него и новата му рода.

Интересното е, че снощи имах много неприятен сън, в който участваха той, покойната ми майка (която умори) и новата му съпруга. Събудих се с много гадно чувство.
Интересно е, че си го сънувала и той ти се е обадил- на мен също се е случвало с близки хора да ми се обадят или да имам вест за тях, след като съм ги сънувала
Гледах си и аз транзитите, че от снощи ме цепи тиквата, надул ми се е синуса под лявата челюст, а не ме боли зъб, очите ми парят и сърбят, и стигнах до извод, че най-вероятно е от ретро Марс У3, У8, който е на градус от съвпад с нат Слънце У1 -пълна изолация днес, глад и чай от лайка  :engel016:
« Последна редакция: Май 06, 2014, 08:59:01 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #454 -: Май 06, 2014, 09:00:57 pm »
Със съпругата му окончателно спрях да общувам и би трябвало да е разбрал, че същото се отнася и за него (най-вече), но с цялото си нахалство звъни, тъй като става въпрос за техен интерес. А дотук те не са проявили загриженост как живея, как се оправям сама.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #455 -: Май 06, 2014, 09:06:05 pm »
Със съпругата му окончателно спрях да общувам и би трябвало да е разбрал, че същото се отнася и за него (най-вече), но с цялото си нахалство звъни, тъй като става въпрос за техен интерес. А дотук те не са проявили загриженост как живея, как се оправям сама.
на наглост само игнор,не му вдигай  ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #456 -: Май 06, 2014, 09:15:45 pm »
Честно казано, втрещи ме такава наглост и лицемерие - акцентиран Водолей с лъвска Луна, Марс и Сатурн в съвпад и респ. опозиция с двете светила. Съпругата му, Водолей с Луна в Овен, по' има достойнство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #457 -: Май 11, 2014, 11:21:05 am »
Наблюдавам една луна във везни отблизо-никога вниманието не е в повече :), но пък любезни, ориентирани към другия, любознателни...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #458 -: Май 11, 2014, 12:15:17 pm »
След конфликтна ситуация могат първи да подадат ръка за помирение, стига да не се чувстват много силно засегнати. Докато моята Луна ще стои и ще се цупи в ъгъла, везнишката ще се държи сякаш нищо не се е случило. Това не означава, че забравят обидите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #459 -: Май 11, 2014, 12:17:12 pm »
Да, даже направо бих казала, че не са злопаметни, може и да помнят, но не с лошо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #460 -: Май 11, 2014, 12:20:05 pm »
От години имам чувството че отдавам еднопосочно енергия, без възвръщаемост, резултат, все едно я хвърлям на вятъра.   

То какво да се възвръща? Когато всичко правиш сам, нещата стават бавно и трудно, ако не ти се подаде ръка отвън и обстоятелствата не се стекат в твоя полза. Просто някои са намерили начин да им минава номерът в живота, други не. Нека помислим защо ние все сме във втората група.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #461 -: Май 11, 2014, 12:48:33 pm »
То какво да се възвръща? Когато всичко правиш сам, нещата стават бавно и трудно, ако не ти се подаде ръка отвън и обстоятелствата не се стекат в твоя полза. Просто някои са намерили начин да им минава номерът в живота, други не. Нека помислим защо ние все сме във втората група.  :)

Явно подсъзнателно сте мазохисти  :57: и ви харесва иначе не бихте оставали в такава ситуация  ;). Особено па на Лили овнешкото Слънце  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #462 -: Май 11, 2014, 12:52:46 pm »
Това, което не харесвах, вече не търпя. Обстоятелствата се погрижиха за това. Сега се старая да не държа в живота си хора, чието отношение и ценностна система не приемам. Ей, можело значи да се живее и по този начин, що не се сетих по-рано!?  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #463 -: Май 11, 2014, 01:04:34 pm »
Лилито бе, не обстоятелствата ами ти трябва да се научиш да шкартираш говедата в девета глуха. Ако чакаш на обстоятелствата, то я камилата, я камиларя.

Чак ти се чудя на овцата що е толкова кротка  :57:. Имам едно приятелско семейство и двамата са диви планински говеда - овни. Малиии големи сладури са, обаче не търпят изобщо такива несправедливости. Тебе явно рачешката Луна те прави по толерантна май  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #464 -: Май 11, 2014, 01:08:58 pm »
Несправедливости и аз не търпя, но моята реакция е вътрешно негодуване, трудно ми е директно да отсвиря такива хора. Но вече видях, че в някои ситуации това е най-добрият начин - да им биеш зашеметяващ шут отзад и да ги оставиш да летят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui