Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845094 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #570 -: Май 19, 2014, 01:24:59 pm »
Happy, 5д се свързва с харесването, разхубавяването, а Сатурн и знак козирог със зъбите, та затова транзита на Сатурн през 5д в хармоничен аспект с Плутон У5 и с нат Сатурн ще ти разхубави ченето  :012:
квадрата на тр Сатурн в 5д с Марс у5 във 2д вероятно показва, харченето на пари в тази връзка
за избора на ден се гледа Луната - не трябва да е в овен, който управлява главата,горната челюст и синусите, да не е в козирог, който отговаря за зъбите, да не е скорпион за всички видове хирургически интервенции, трябва да се избягват дните около Пълнолуние...
ето чети тук http://www.astroto.com/sarticle.php?id=18

Според мен на 2 юни е по-добре, защото от 8 юни Мерка е ретро и на 6-ти най-вероятно е в сенчеста зона

Благодаря те, акрукс. Ами аз наблегнах много на 1 дом, защото тази интервенция в момента още няма видим резултат - разхубавяването ще дойде някъде септ, окт, а сега трябва да се вкара метала в костта - значи въздействие върху физ. тяло - така си го разсъждавах де (не се сетих да търся нещо по разхубавяването :) ) , но пък като го съберем всичко накуп дава добри резултати :) А за парите - не питай, то си е сериозна сума ... :)

Добре, за 2 юни, само ми стискайте палци да има час за тогава. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #571 -: Май 19, 2014, 01:25:57 pm »
тр Меркурий в сходящ квадрат с моя Мерк- на 2гр разлика- от вчера преносимия ми компютър взе да върти номера
включва се, зарежда се картината на екрана, а иконите ги няма никакви... зареждат се на второ/трето включване...



Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #572 -: Май 19, 2014, 01:56:26 pm »
опитвам се да направя упражнение - днес ме помолиха да дам кръв за жена, която не познавам, но е близка на моя колега. И ми е интересно, как се вижда това по картата - предполагам, че трябва да е по транзитите на бързите планети и ето какво има: тр Луна в 7 дом, съвпад в натална, опозиция нат Юпи (У6), като тр Юпи е на Асц, тр Луна прави точен секстил с МЦ (това не ми се връзва), в квадратура с тр СЛВ (нат е в 11) , в тригон с тр Слънце (У2,У3), и сходящ тригон с нат Слънце (3гр).

Кръвта май е Слънцето, даряването сигурно е по Юпитер, колегата - ??? кое от 3,6,11 дом?

оопс, молбата беше по телефона - значи 3 дом го наместихме :)
« Последна редакция: Май 19, 2014, 02:12:50 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #573 -: Май 19, 2014, 02:12:46 pm »
опитвам се да направя упражнение - днес ме помолиха да дам кръв за жена, която не познавам, но е близка на моя колега. И ми е интересно, как се вижда това по картата - предполагам, че трябва да е по транзитите на бързите планети и ето какво има: тр Луна в 7 дом, съвпад в натална, опозиция нат Юпи (У6), като тр Юпи е на Асц, тр Луна прави точен секстил с МЦ (това не ми се връзва), в квадратура с тр СЛВ (нат е в 11) , в тригон с тр Слънце (У2,У3), и сходящ тригон с нат Слънце (3гр).

Кръвта май е Слънцето, даряването сигурно е по Юпитер, колегата - ??? кое от 3,6,11 дом?
кръвта не е по Слънцето и не го мисли толкова
и аз наскоро имах подобно преживяване- комшийка беше пуснала във фейса призив за даряване на кръв за нейна кумица, която беше родила със секцио и направила кръвоизлив- аз писах вечерта, че съм същата кръвна група, но не ми се обадиха
на другия ден, чак следобед ми звъни на вратата дали съм готова да тръгвам на момента и дам кръв, а аз вече не бях във форма- от венците и проблеми с един мъдрец се бях надула зверски под лявото долно чене, болеше ме и ухото, всеки момент чаках майка ми да дойде и да се занимавам с нея, че беше взела пенсия и платила чужд номер на телефон, нямало в аптеката едно от нейните лекарства и очакваше аз да и свърша работата- казах на комшийката, че точно в момента не мога да тръгна и че съм видяла през нощта, че нейната кумица е писала във фейса, че е добре, сложила снимка на бебето, а комшийката каза, че друг е влизал в нейния профил
сега ме подминават комшиите и ме гледат като не знам си какво- явно тази комшийка ме е разнесла, колко не съм състрадателна, знам я добре, че обича да клюка зад гърба на хората, а аз защо изобщо ѝ писах тогавашната нощ, че съм тази кръвна група- трябваше да си трайкам като всички останали и сега да съм добрата, а не както винаги "черната овца"

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #574 -: Май 19, 2014, 02:26:52 pm »
кръвта не е по Слънцето и не го мисли толкова
и аз наскоро имах подобно преживяване- комшийка беше пуснала във фейса призив за даряване на кръв за нейна кумица, която беше родила със секцио и направила кръвоизлив- аз писах вечерта, че съм същата кръвна група, но не ми се обадиха
на другия ден, чак следобед ми звъни на вратата дали съм готова да тръгвам на момента и дам кръв, а аз вече не бях във форма- от венците и проблеми с един мъдрец се бях надула зверски под лявото долно чене, болеше ме и ухото, всеки момент чаках майка ми да дойде и да се занимавам с нея, че беше взела пенсия и платила чужд номер на телефон, нямало в аптеката едно от нейните лекарства и очакваше аз да и свърша работата- казах на комшийката, че точно в момента не мога да тръгна и че съм видяла през нощта, че нейната кумица е писала във фейса, че е добре, сложила снимка на бебето, а комшийката каза, че друг е влизал в нейния профил
сега ме подминават комшиите и ме гледат като не знам си какво- явно тази комшийка ме е разнесла, колко не съм състрадателна, знам я добре, че обича да клюка зад гърба на хората, а аз защо изобщо ѝ писах тогавашната нощ, че съм тази кръвна група- трябваше да си трайкам като всички останали и сега да съм добрата, а не както винаги "черната овца"

то ти си била за спасяване, не кумицата ... :) - дано си се оправила и всичко да ти е наред.

За Слънцето и кръвта го видях в линка, който даде - там при Луна в Лъв - да не се дарява кръв ... и оттам направих връзката.

Аз не го мисля, просто се упражнявам. Нали още в началото го писах, евентуално, ако на някой не му се занимава, да знае, че не е важно (както в случая с операцията) :) Ще ви разбера, ако не ви се занимава с това, но пък що да не попитам ... :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #575 -: Май 20, 2014, 05:53:01 pm »
И в друга тема писах, но кой транзит е подходящ за отказване от цигари :017: От известно време се автосугестирам, че искам да ги спирам :012: Засега не много успешно, но те са ми наред в списъка...та ако мога да използвам някое благосклонно транзитче няма да е зле ::)

И аз тези дни това обмислям, ама както обикновено само ще се измъча и няма да успея  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #576 -: Май 20, 2014, 05:54:50 pm »
И в друга тема писах, но кой транзит е подходящ за отказване от цигари
Пълнолуние в 6д помага за отказване от вредни навици

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #577 -: Май 20, 2014, 06:16:01 pm »
Тогава си мисли, че от тях ще остарееш десет пъти по-бързо и кожата ти ще посивее и така бързо ще се откажеш.
това може да се каже за хора, които пушат над кутия на ден, аз пуша по две-три цигари и все още съм свежарка  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #578 -: Май 20, 2014, 08:14:05 pm »
Тогава си мисли, че от тях ще остарееш десет пъти по-бързо и кожата ти ще посивее и така бързо ще се откажеш.

Въпрос на физиология и настроение -не пречи  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #579 -: Май 20, 2014, 08:15:44 pm »
И в друга тема писах, но кой транзит е подходящ за отказване от цигари :017: От известно време се автосугестирам, че искам да ги спирам :012: Засега не много успешно, но те са ми наред в списъка...та ако мога да използвам някое благосклонно транзитче няма да е зле ::)

Първо трябва да провериш ,дали ти е писано да отказваш нещо ,какво и защо и тогава търси подходящия момент/период. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #580 -: Май 20, 2014, 08:33:13 pm »
С Плутон в 6д и Дева на к6 мисля, че си е написано  :) . Отказвала съм доста неща, така че се надявам и с цигарите  да се справя :)

Близнаци /Меркурий -там търси причини за отказване в посока цигарен дим ,ако са поставени неблагоприятно ,защото със същите дишаш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #581 -: Май 20, 2014, 08:37:31 pm »
Да, и ако има транзит на сатурн към нат мерк-можеш да пробваш

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #582 -: Май 20, 2014, 08:42:22 pm »
Да, и ако има транзит на сатурн към нат мерк-можеш да пробваш

Заради решението или ...тук къде е мотивацията за отказ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #583 -: Май 20, 2014, 10:56:23 pm »
Заради решението или ...тук къде е мотивацията за отказ?!?

не ме питай за мотивация, нали знаеш :)
има статистика

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #584 -: Май 21, 2014, 07:11:56 am »
Имате ли предположения,какви събития могат да се случат при съвпад на управителя на 7ми и 8ми дом с управителя на 3ти?
Съвпада е в 9ти дом.